poster

Spy Kids 3-D: Game Over

 • Česko

  Spy Kids 3D: Konec hry

 • USA

  Spy Kids 3-D: Game Over

 • Slovensko

  Dvaja pátrači 3-D: Game Over

 • Slovensko

  Spy Kids 3: Game Over

 • Austrálie

  Spy Kids 3-D: Game Over

 • Nový Zéland

  Spy Kids 3-D: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  **

  Infantilní pitominka, která jasně cílí na specifické publikum (kluci a holky 5-8 let), proto se nedá jedním šmahem sepsout. Nevkusná přeplácanost, totální dějová zhůvěřilost, otravný 3D efekt neustále něco strkající do obličeje a triky horší PlayStationu 2 se dají přežít díky svižnému tempu, pár povedeným vtípkům a množství potrhlých nápadů a cameí (závěrečné defilé skoro všech z předchozích dílů).(20.11.2013)

 • Djkoma
  *

  Mistr hračička Robert Rodriguez si asi myslí, že si může dovolit opravdu vše a taky si vše dovoluje. Jen si kapku neuvědomuje kolik ztrácí diváků a jak se stává, jak to říci přesně, zbytečným a nudným režisérem. Ne vždycky je dobré rčení co si neuděláš sám to nemáš. Už by mu to někdo měl říct. Člověk co začal kariéru na ultralevném El mariachim by neměl točit kraviny pro malé děti.(29.6.2005)

 • Standito
  odpad!

  Ach jaj. Ako sa mohla plejáda samých známych hercov upísať takémuto nezmyslu, nepochopím. Robko musí mať v Hollywoode teda riadne konexie. Pri odriekaní tých najtopornejších a najdementnejších dialógov napísaných scenáristom na psychickej úrovni 5-ročného dieťaťa sa museli páni herci a pani herečky cítiť poriadne trápne. Chudák Sly je tu za najväčšieho magora, ale čo, môže si za to sám. U detí vety ako "nestihla mi dať e-mailovú adresu" pochopím, ale u dospelých... A tú jednu hviezdičku kvôli efektom tomu nedám. P.S: To, že je film určený primárne pre deti, jeho debilitu neospravedlňuje.(25.10.2009)

 • Fingon
  ****

  Počítačové hry mám rád, i když plošinovky zrovna ne... a navíc jsem se musel obejít bez 3d brýlí. Ale jinak... Rodriguez do tohohle snímku nastrkal snad všechny významnější herce, které kdy ve svých filmech měl, a nechal je parodovat často i samy sebe, popřípadě jejich role u jiných rejžů. A i když se mi občas vybavil Tron a Robot Jox, naprosto mně odrovnal příchod Eliaha Wooda a jeho neslavný odchod v následující chvíli...(8.11.2005)

 • sinp
  *

  Navnadil mě použitý 3-D formát a účast Sylvestra Stalloneho. Co na to říct... Pokud najde Rodriguez tu odvahu a natočí ještě i čtyřku, tak se jí vyhnu i kdyby se Carmen a Juni přetahovaly se Seagalem a Chuckem Norrisem zároveň. Stallone vypracoval svůj obličej a zmohl se na několik nečekaně dobrých gest, je to ale zároveň jeden z mnoha kvalitních herců, co dělají Rodriguezovi křoví o rozsahu cca. tří minut. Prim mají staří a okoukaní známí z předchozích částí a ani děj zábavnost zase neobjevil. Série, která je ke konci už notně mimo jakýkoli terč bude doufám v nejbližších letech bezezbytku zapomenuta...(23.3.2006)

 • - Jedná se již o šestý snímek, na kterém spolupracovali Robert Rodriguez a Antonio Banderas. Stejně je na tom i Salma Hayek. (Sufferer)

 • - Ve scéně, kdy Juni (Daryl Sabara) vchází do dalšího levelu ve video hře, projde místem zvaném „Rebel Rockets", jehož název vznikl kombinací jmen dvou synů režiséra Roberta Rodrigueze.. (Elbarto08)

 • - Sylvester Stallone o filmu prohlásil, že je to jediný snímek, ve kterém hraje a na který se současně mohou dívat i jeho děti. (VMa)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace