• Česko

• Nový Zéland

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

• Bauer

Dvojka měla rozpočet 38 milionů a vydělala téměř 120 milionů, takže rychle natočit 3!!! Každý díl této série o dětských agentech má něco do sebe a něco, co každý díl něcím jiným. Jednička byla dětska Bondovka, dvojka byla blbá fantasy s příšerkama a třetí díl je opět jiný. Ale tentokrát úplně jiný, protože se točí kolem jedné videohry, respektivě se točí ve videohře. Ano, uznávám, že je to výborný nápad natočit film, který je vlastně jako hra. Ale prostě musíme si nalít čistého vína, že je to už vážně přehnaná blbost. Jenže naštěstí zde byli scény, které se mi vážně líbili. Třeba robo-arena, kde bojovali roboti, které si řidil sám hráč. Nebo závod, který byl smrtelně nebezpečný, ale byl naprosto cool. Efekty byli vážně povedené. Tento film už tak nestaví na tom, že se tam vyskutujé slavní herci. Samozřejmně se tam někteří z nich jen mihnou nebo tam jsou déle. Ale hlavně je to postaveno na chlapci Darylu Sabarovi, které umí hrát dobře a má opravdu talent. Z těch známějších herců mně potěšila třeba Salma Hayek a Elijah Wood. Ovšem třešničkou na dortu byl Sylvester Stallone. Nejdřív jsem se ptál sám sebe, proč můj oblíbenec hraje v takové kravině, ale na druhou stranu je dobré vidět, že si ze sebe dokáže udělat legraci a navíc byl vážně vtipný. Myslím si, že zde platí do třetice všeho dobrého a proto by asi bylo lepší, kdyby další díl Spy Kids nevznikl!(11.5.2008)

• Djkoma

Mistr hračička Robert Rodriguez si asi myslí, že si může dovolit opravdu vše a taky si vše dovoluje. Jen si kapku neuvědomuje kolik ztrácí diváků a jak se stává, jak to říci přesně, zbytečným a nudným režisérem. Ne vždycky je dobré rčení co si neuděláš sám to nemáš. Už by mu to někdo měl říct. Člověk co začal kariéru na ultralevném El mariachim by neměl točit kraviny pro malé děti.(29.6.2005)

Mám pokušení dát 4 hvězdy. Přiznám se, první dva díly jsem neviděl, ale tohle je skutečně nenáročná podívaná nejen pro děti. Sice mi tu chybí ta krásná nostalgie mých dětských filmů, ale zase jsem se nechutně většinou filmu prochechtal...už jenom pohle na 4 Sylvestery stál za to.:-) A těch cameo rolí. Z nich mě nejvís dostal Danny Trejo jako Machete (kdo viděl planetu terror, ví svoje:-)). Za to bych dal 4. hvězdu. Zábavná šílenost. Machete 4 ever!(9.5.2008)

Stallone, Banderas, Clooney, Buscemi, Wood a Hayek(naprosto rozkošně culíkatá=D ) "dirigovaní" hračičkou Rodriguezem, když si člověk přečte tyto jména, tak očekává něco velkolepého..ovšem, to co je vám nakonec naservírováno je naprosto šokující(v pozitivním smyslu slova). Dostanete naprostou blbinu pro celou rodinu, ovšem nesmírně zábavnou:)..hvězdy i dětští představitelé se jistě při natáčení vyblbli a to samé jistě platí i při domácí rodinné projekci či rodinné návštěvě kina(zvláště v 3D podobě, se(nejen)děcka musí bavit).. Rodrigueze bych za tento úlet nekritizoval, účel to dle mě plní..blbost to je, ale zábavná.. A Salma Hayek(nemůžu si pomoct) velmi šukézní=-)..(30.5.2009)

• peetriss

Je to hovadina jako mraky, takový Tron pro současné hry konzumující předškoláky, kde Rodriguezovi ze staré známosti kývlo poměrně zvučné obsazení. Příběh je téměř nepřítomen a tento kousek zavání odpadem, ale protože si myslím, že jako malému klukovi by se mi to líbilo trochu více a film je určen především dětskému publiku, dám dvě hvězdy.(5.8.2013)

• - Ve scéně, kdy jde Juni (Daryl Sabara) do OSS po zjištění, co se děje v projektu „Game Over“, je možné spatřit Rocketa Rodrigueze, nejstaršího syna režiséra Roberta Rodrigueze. (Elbarto08)

• - Jedná se již o šestý snímek, na kterém spolupracovali Robert Rodriguez a Antonio Banderas. Stejně je na tom i Salma Hayek. (Sufferer)

• - První a prozatím jediný film ve filmografii Sylvestra Stallona, v němž ztvárnil zápornou postavu. (korbitch22)