poster

Spy Kids 3-D: Game Over

 • Česko

  Spy Kids 3D: Konec hry

 • USA

  Spy Kids 3-D: Game Over

 • Slovensko

  Dvaja pátrači 3-D: Game Over

 • Slovensko

  Spy Kids 3: Game Over

 • Austrálie

  Spy Kids 3-D: Game Over

 • Nový Zéland

  Spy Kids 3-D: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  *

  Prvních 70 minut to vypadá jako pokus o moderní pojetí košické Zlaté brány, kde písničky nahradily herní skeče, jako hosta se podařilo ukecat Sylvestra Stallona a kam jakýmsi nedopatřením zabloudila zmatená Salma Hayek. Zpočátku jsem doufal, že jde o záměrnou stylizaci do bizarní montypthonovské grotesky, ale pak mi došlo, že je to bohužel jen hloupé. Toporné herecké, tedy spíš neherecké výkony, jalové jakoby dialogy, děj, který pachatel scénáře zplodil, aniž se namáhal použít mozek. Co platno, že se Stallone sem tam blýskne coby komik, když ten zbytek je nesledovatelné peklo. A těch posledních 5 minut, ve kterých vedle rychle sekaných vteřinových hvězdných hostovaček (Buscemi, Paxton, Trejo) nechybí ani humor, to nezachrání.(2.9.2017)

 • sinp
  *

  Navnadil mě použitý 3-D formát a účast Sylvestra Stalloneho. Co na to říct... Pokud najde Rodriguez tu odvahu a natočí ještě i čtyřku, tak se jí vyhnu i kdyby se Carmen a Juni přetahovaly se Seagalem a Chuckem Norrisem zároveň. Stallone vypracoval svůj obličej a zmohl se na několik nečekaně dobrých gest, je to ale zároveň jeden z mnoha kvalitních herců, co dělají Rodriguezovi křoví o rozsahu cca. tří minut. Prim mají staří a okoukaní známí z předchozích částí a ani děj zábavnost zase neobjevil. Série, která je ke konci už notně mimo jakýkoli terč bude doufám v nejbližších letech bezezbytku zapomenuta...(23.3.2006)

 • Goldbeater
  *

  Kdyby Robert Rodriguez raději místo každého přibývajícího dílu Spy Kids nebo podobných chujovin ve stylu Žraločáka a Lávovky natočil nějaký regulerní akční film nebo horor ala Od soumraku do úsvitu, bylo by to skvělé. No, každý v sobě máme nějaké to dítě, které občas potřebuje ukázat, co je zač, ale Robert to dítě má asi moc velký, protože tohle už fakt nejde. Jedna hvězda za Sylvestera.(2.11.2011)

 • viperblade
  **

  Světe div se, ale tohle je pro mě nejsnesitelnější díl této hodně slabé série. Možná kvůli tomu, že tu hraje Stallone a Hayek, i když vážně netuším, co tu sakra dělali, respektive proč takovou práci vzali... ale co, každý se musíme nějak živit... A pořád nevěřím tomu, že tuhle sérii natočil ten samý člověk, co natočil Desperada...(30.5.2009)

 • Jaro.Krafcik
  ***

  Ako tak nízke hodnotenie, pri čsfd nečakané. Vôbec to nebolo tak zlé. Podľa mňa rovnako dobré ako všetky spy kids, štvorku už pozerať nebudem. Nebudú tam povôdní herci a je to ešte v horších číslach. Ak odpustíme pomerne slabé efekty a človek pri tom vypne tak sa aj zabaví. Prepojenie s videohrou je vždy dobrý nápad. Polovicu filmu som ale strávil s opravou mechaniky xboxu, ktorá stále odoláva. Aspoň ten Stallone vo filme potešil. 3*(5.5.2020)

 • - Ve scéně, kdy Juni (Daryl Sabara) vchází do dalšího levelu ve video hře, projde místem zvaném „Rebel Rockets", jehož název vznikl kombinací jmen dvou synů režiséra Roberta Rodrigueze.. (Elbarto08)

 • - Sylvester Stallone v jednom z rozhovorů prozradil, že se ptal svých dětí na jejich názor na předchozích díly série Spy Kids a zda by měl přijmout roli i v tomto pokračování. (Elbarto08)

 • - Jedná se již o šestý snímek, na kterém spolupracovali Robert Rodriguez a Antonio Banderas. Stejně je na tom i Salma Hayek. (Sufferer)