Spy Kids 3-D: Game Over

Dvaja pátrači 3-D: Game Over

Spy Kids 3: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

Ďalší diel o detských špiónoch od režiséra Roberta Rodrigueza. Tieto diely sa mi veľmi nepáči aj keď mám Rodriguaza rád a dokonca som bol na tomto v kine. Tentokrát špióni budú bojovať v hre proti svojmu protivníkovi hračkárov v podaní Sylvestra Stallonea. Film ktorému citeľne chýba jasná réžijná koncepcia a tak pôsobí a vyzerá ako znovu ohrievaná už raz nastavovaná kaša. Spy Kids 3D: Game Over sa scenárom tváriacim sa ako paródia štýlové vyznenie nemá a k veľkej škode sa tvári ako seriózny film, čím je akékoľvek zhliadnutie len priemerným výsledkom.(6.1.2015)

• kaylin

Co se musí na filmu ocenit, to je rozhodně fakt, že nás Rodriguez nijak nenapíná a rovnou nás - ani ne po deseti minutách - vtahuje do akce. Co musím ocenit jako druhé, to je fakt, že se Rodriguez vydal cestou videoher a Juniho Corteze do jedné takové rovnou hodil. Jako fanoušek starých videoher a her na Gameboy rozhodně proti něčemu takovému nemám nic. Provedení je také velmi dobré, což jen umocňuje onen 3D dojem. Docela by mě zajímalo, jak by to vypadalo dnes ve 3D kině. Asi si ale nechám zajít chuť. Robert Rodriguez nepředvedl nijak skvělý scénář. Nechal se hodně inspirovat videohrami a do nich zasadil příběh, ve kterém Juni chce zachránit Carmen, která v jedné takové počítačové hře uvízla. Jedná se o velmi návykovou hru, kterou stvořil Toymaker v podání šíleného Sylvestera Stalloneho. Pak už následuje jenom zajímavá video hra, kde jsou postavami skuteční herci, sem tam to má drive, sem tam je to nuda. Na konec se ale moc nevyplatí čekat, protože je děsivě patetický. Rodriguez miluje svou rodinu. Však má také pět dětí. Patetické provolávání "Rodina!" na konci je spíš trapné než heroické. Trochu ironií osudu je skutečnost, že se Rodriguez po osmnácti letech manželství rozvedl, a to ještě před tím, než se ven dostal čtvrtý díl jeho závratné a postupně vyprázdněnější a vyprázdněnější rodinné série. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/warrior-x-ms-1-sibir-5x-rychle-zbesile.html(25.2.2013)

• Xmilden

Robert Rodriguez natočil kvalitní zábavné akční filmy a taky natočil jak vidím otravné pohádky pro nejmenší. Čert ví co ho vedlo ke druhému žánru. Děj vypadá jako zrecyklovaný Tron. Sylvester Stallone byl asi v roce 2003 v totální krizi. Budu se snažit na tento film co nejdříve zapomenout. Vidět jej ale pro mě byla povinnost. Alespoň vím že mám vynechat ostatní díly.(26.10.2011)

Stallone, Banderas, Clooney, Buscemi, Wood a Hayek(naprosto rozkošně culíkatá=D ) "dirigovaní" hračičkou Rodriguezem, když si člověk přečte tyto jména, tak očekává něco velkolepého..ovšem, to co je vám nakonec naservírováno je naprosto šokující(v pozitivním smyslu slova). Dostanete naprostou blbinu pro celou rodinu, ovšem nesmírně zábavnou:)..hvězdy i dětští představitelé se jistě při natáčení vyblbli a to samé jistě platí i při domácí rodinné projekci či rodinné návštěvě kina(zvláště v 3D podobě, se(nejen)děcka musí bavit).. Rodrigueze bych za tento úlet nekritizoval, účel to dle mě plní..blbost to je, ale zábavná.. A Salma Hayek(nemůžu si pomoct) velmi šukézní=-)..(30.5.2009)

Krikľavo farebné, gýčové, akčné, so skvelým obsadením (najme božský štvorjediný Sly a cameo Georgea Clooneyho parodujúceho Slya). Treba si uvedomiť jednu vec - je to určené pre deti. Mať 7, tak slintám blahom; ale bavím sa aj teraz. Príjemné spomienky na detstvo s Mariom, tetrisom, Mortal Kombat a inými videohrami.(20.4.2008)

• - Po titulkoch sú k videniu kamerové skúšky dialógov z roku 1999. S treťou osobou ich absolvujú vtedy ešte štrbavý Daryl Sabara (Juni Cortez) a po ňom Alexa PenaVega (Carmen Cortez). (Paldiny)

• - Ve scéně, kdy jde Juni (Daryl Sabara) do OSS po zjištění, co se děje v projektu „Game Over“, je možné spatřit Rocketa Rodrigueze, nejstaršího syna režiséra Roberta Rodrigueze. (Elbarto08)

• - Sylvester Stallone v jednom z rozhovorů prozradil, že se ptal svých dětí na jejich názor na předchozích díly série Spy Kids a zda by měl přijmout roli i v tomto pokračování. (Elbarto08)