Štastné konce

Happy Endings

Štastné konce

Drama / Komedie

USA, 2005, 128 min

Někdy se průser může časem ukázat jako výhra, někdy je to naopak. Jaký si to uděláme, takový to máme a určitě nás každej náš krok jednoho krásnýho dne stejně dohoní, ačkoli ... bylo by fajn, dát si to nanečisto a pak, podle úhlu dopadu, se vrátit k bodu A a začít znovu. Nedumejte, co vám ta mozaika připomíná, nesrovnávejte, prostě koukejte a spíš než ve filmu, se pohrabte v sobě, nemusí to bejt jalovej vrt. Tenhle film si na nic nehrál, byl tak všední a obyčejnej, až to bylo hezký.(28.8.2008)

1:série: Tenhle seriál je jako malá smršť, všichni mluví strašně rychle a co věta, to perla. Spoustu hlášek na pozadí zajímavých miniepizod rozhodně pobaví a zvedne náladu. Chraraktery jsou dost šílené a různorodé, takže si mohou dovolit dělat legraci snad ze všeho. Co ale mrzí nejvíc je nekonzistentní příběh. Je znát, že bylo natočeno první pár "testovacích" epizod a pak se teprve vše mohlo zaměřit i na nějaké dějové návaznosti.(27.10.2012)

Nemohu si pomoci. V tomto filmu mi silně vadila nekompaktnost příběhu. Nemohla jsem si nevšimnout snahy propojit osudy postav tak, jak jsme to viděli například v 21 gramech, ale to je úplně jiný kalibr. Přesto to ale nevzdám a jsem ochotna shlédnout film i na podruhé. Nejzajímavější mi přišla role Jude, se kterou si pohrála Maggie Gyllenhaal.(10.6.2011)

Typicky problem filmov, kde hlavnu myslienku nahradza zmat velkeho mnozstva postav, ktore su nejako zahadne prepojene. Nie je to vobec zle, velmi dobre vykony Maggie Gyllenhaal (real bitch, na konci by som jej najradsej rozkopal xycht), Steve Coogana (naozaj gayish, ma najvtipnejsiu hlasku), dokonca aj Lisa Kudrow (Phoebe) bola obstojna. Takze aj ked to bolo o nicom, nejako som prilis zubami neskripal. Na jedno pozretie je to dobre.(16.9.2008)

Díky za úžasnou Maggie Gyllenhaal. Herecké výkony ostatních mi přijdou takové nemastné neslané. Nezanechali ve mně žádný dojem. Děj není úplně špatný. Je celkem zajímavé sledovat rozhodnutí a následné důsledky ostatních lidí. Snímek na mě působí reálně. Přiznávám, občas jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo, kdo je s kým, kdo má jakou minulost... Závěr: Není to nejhorší, ale znova to vidět nemusím.(7.4.2013)