Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zvláštní agent FBI Zack má poslední šanci dokázat, že je pořád dobrý. Dávná smrt jeho ženy mu stále svazuje ruce. Přesto musí vyrazit do boje proti italské mafii. Vysoce nebezpečná akce je možná jediná příležitost, aby si Zack opravil u svých šéfů reputaci. Hned od začátku to ale vypadá, že jeho smolná série pokračuje. Hlava zločineckého klanu umírá, mafie se začíná mstít a mezi Zackovými spolupracovníky se objevují zrádci. Pod stále větším tlakem podsvětí musí Zack chránit nejen svou kůži, ale také svého syna, který se má stát nástrojem kruté odplaty. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

Hepy13 

všechny recenze uživatele

Hloupé dialogy a slabý film se spoustou nesmyslů. Také špatný dabing všech herců (především pak Russella). Nenapadá mě jediná věc kvůli které by stálo se na film podívat, protože i Russell se v tom bahně totálně utopil. Toho vietnamce kterej vypadal jako Michael Jackson tam pořád převáželi jak rohlíky do pekárny. Dobrej byl taky ten mafián, kterej si na lodi s klukem skládal puzzle :D ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Sice jsem ten film viděla už celkem hodně dávno, ale pamatuju si, že poprvé mě neuvěřitelně chytl. Jenža napodruhé a po několika letech už na mě zdaleka natolik nezapůsobil. Možná proto, že se už nenechám tam lehce oblbnout americkými střílečkami, možná proto, že jsem jich viděla už tolik a možná taky proto, že tahle je vlastně celkem průměrná... ()

Reklama

Boss321 

všechny recenze uživatele

Průměrný thriller o agentovi FBI Zackovi (Russell Crowe), který musí svést krutý boj s mafií, protože ti ho viní ze smrti syna šéfa podsvětí. Do jejich rukou se dostává Zackův syn, který se má stát nástrojem odplaty a tak Zack musí začít jednat a dokázat, že furt za něco stojí. Russell Crowe je výborný jako vždy, ale v porovnání s dnešními snímky se ani nechce věřit, že někdy točit takovéhle "béčka" (ale každý musel nějak začít)..... ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Obecně mi u akčních filmů absolutně nevadí, pokud obsahují dost přehnané scény. Za předpokladu, že je dostatečně zábavný a dobře natočený často nasolim i plné hodnocení. Jenže tohle béčko je natočeno velice špatně, neobsahuje žádné fórky ani hlášky, za to obsahuje i na to dobu dost ubohé a trapné honičky, střílečky a mlátičky. Ten scénář je prostě ubohý. Dále mě mrzí, že se zde vyskytuje Russell Crowe. Toho mám rád, jenže tady jsem mu jeho postavu tvrdého a nesmlouvavého policajta vůbec nevěřil. Plus do toho ta blondýna s neskutečně odporným, ječivým hlasem, která by asi o Russella stála i kdyby jí jednu vrazil. Prostě kráva. Nejvíc smutnej je však fakt, že nejlepší na tomhle filmu je ten pitomec z Beverly Hills, který je tu asi dvě minuty, ale je to škoda, protože vypadá dost zajímavě. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Agent FBI Zack Grant (Russel Crowe) je jen krůček od zatčení syna mafiánského bosse a vůdce skinheadské party Victora Serlana (Ian Ziering). Jenže agentka Seiko Kobayashi v akci ztratí nervy, Serlana zabije a sama spáchá sebevraždu. Grant až příliš pozdě zjišťuje, že Seiko byla sestrou šéfa japonské Yakuzy Yujiho Kobayashiho, který má se Serlanovými své vlastní nevyřízené účty. Serlano si ale smrt svého syna nenechá líbit, a hrozí smrtí Grantova syna, pokud mu Grant nedoručí Kobayashiho... Když nad tím tak zpětně přemýšlím, tak No Way Back nebyl vůbec marný film - divákovi poskytl všechno to, co si od akčního filmu může přát - osamělý bývalý agent FBI proti celému světu bojuje za záchranu svého syna, spousta akčních scén, přestřelek, soubojů - okořeněné špetkou humoru (zprostředkovává unesená letuška). V závěrečných titulcích mě překvapilo jméno Iana Zieringa - musel jsem si najít onu scénu, a fakt to byl on - sympatického Beverly Hills Steveho by v něm jen tak někdo nepoznal.. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama