poster

Není cesty zpět

 • USA

  No Way Back

 • Slovensko

  Niet cesty späť

Akční / Drama / Thriller

USA, 1995, 91 min

 • johnsnow
  ****

  "Hubda ukľudnuje." "Tak si v tejto púšti brnkajte trebárs medveďom ale nie mne!" No taká skôr komédia s občasnou akciou než akčný film by som to nazval. Crowe dobrý, tá letuška otravná ale fajn, čínaňko bol super, obzvlášť jeho pokusy o útek. Záporák stál za prd a vôbec z neho nešiel rešpekt ani strach. Akcia taká, že rýchlo začne rýchlo skončí, nemá nejaký svetlý moment a stojí za deravý groš. 4* síce dávam no 2* sú za Crowa keby nie jeho tak je tento film strašný priemer.(8.6.2016)

 • lennyd
  ***

  Agent FBI Zack Grant (Russel Crowe) je jen krůček od zatčení syna mafiánského bosse a vůdce skinheadské party Victora Serlana (Ian Ziering). Jenže agentka Seiko Kobayashi v akci ztratí nervy, Serlana zabije a sama spáchá sebevraždu. Grant až příliš pozdě zjišťuje, že Seiko byla sestrou šéfa japonské Yakuzy Yujiho Kobayashiho, který má se Serlanovými své vlastní nevyřízené účty. Serlano si ale smrt svého syna nenechá líbit, a hrozí smrtí Grantova syna, pokud mu Grant nedoručí Kobayashiho... Když nad tím tak zpětně přemýšlím, tak No Way Back nebyl vůbec marný film - divákovi poskytl všechno to, co si od akčního filmu může přát - osamělý bývalý agent FBI proti celému světu bojuje za záchranu svého syna, spousta akčních scén, přestřelek, soubojů - okořeněné špetkou humoru (zprostředkovává unesená letuška). V závěrečných titulcích mě překvapilo jméno Iana Zieringa - musel jsem si najít onu scénu, a fakt to byl on - sympatického Beverly Hills Steveho by v něm jen tak někdo nepoznal..(24.2.2011)

 • StarsFan
  ***

  Sice jsem ten film viděla už celkem hodně dávno, ale pamatuju si, že poprvé mě neuvěřitelně chytl. Jenža napodruhé a po několika letech už na mě zdaleka natolik nezapůsobil. Možná proto, že se už nenechám tam lehce oblbnout americkými střílečkami, možná proto, že jsem jich viděla už tolik a možná taky proto, že tahle je vlastně celkem průměrná...(2.2.2006)

 • aLPaC
  *

  Obecně mi u akčních filmů absolutně nevadí, pokud obsahují dost přehnané scény. Za předpokladu, že je dostatečně zábavný a dobře natočený často nasolim i plné hodnocení. Jenže tohle béčko je natočeno velice špatně, neobsahuje žádné fórky ani hlášky, za to obsahuje i na to dobu dost ubohé a trapné honičky, střílečky a mlátičky. Ten scénář je prostě ubohý. Dále mě mrzí, že se zde vyskytuje Russell Crowe. Toho mám rád, jenže tady jsem mu jeho postavu tvrdého a nesmlouvavého policajta vůbec nevěřil. Plus do toho ta blondýna s neskutečně odporným, ječivým hlasem, která by asi o Russella stála i kdyby jí jednu vrazil. Prostě kráva. Nejvíc smutnej je však fakt, že nejlepší na tomhle filmu je ten pitomec z Beverly Hills, který je tu asi dvě minuty, ale je to škoda, protože vypadá dost zajímavě.(12.6.2013)

 • Boss321
  ***

  Průměrný thriller o agentovi FBI Zackovi (Russell Crowe), který musí svést krutý boj s mafií, protože ti ho viní ze smrti syna šéfa podsvětí. Do jejich rukou se dostává Zackův syn, který se má stát nástrojem odplaty a tak Zack musí začít jednat a dokázat, že furt za něco stojí. Russell Crowe je výborný jako vždy, ale v porovnání s dnešními snímky se ani nechce věřit, že někdy točit takovéhle "béčka" (ale každý musel nějak začít).....(27.1.2008)

 • Kelly Hu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace