Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinderman
  ****

  K.Spacey si byl dobře vědom toho, že je na roli příliš starý, proto se z této námitky "vyzul" rámcem filmu ve filmu a celou biografii zpěváka (o němž tady opravdu málokdo slyšel) ozvláštil fantastičnem- setkávání Darina se svou mladší "verzí". Písničky jsou zvládnuté skvěle, hudba šlape, Spaceyho entuziasmus je patrný v každém záběru- vlastně nesledujeme život Bobbyho Darina, ale to, jak ho Spacey hraje. A právě za tuhle energii dávám víc než biografiím J.Cashe nebo R.Charlese.(5.5.2010)

 • Galadriel
  ***

  Film, který zůstává někde v půlce cesty mei životopisným filmem a muzikálem, ale životopisná část bohužel není tak dobrá, jako třeba Walk the Line nebo Ray, muzikálová je hodně potlačená a dohromady to působí dost roztříštěným dojmem. Skvělé herecké výkony (samozřejmě v čele s Kevinem Spaceym, který sice na těch nějakých 25-30 let nevypadá ani náhodou, ale hraje prostě dobře a pohodově) ani krásná (nejen) swingová hudba flim jako celek do nadprůměru prostě vyšvihnout nedokázaly.(19.5.2009)

 • kleopatra
  ***

  Film o muzikantu a herci Bobby Darinovi není nejhorší, ale potom, co jsem letos viděla Raye a Walk the line, musím s body níž. Snaze oživit životopisnou šablonu tanečními čísly a přidáním Darinova "Méminiho" tleskám, ale smůla je, že právě díky té snaze z toho byl ve výsledku žánrový guláš a i tempo bylo "hot/čehý". Kevin Spacey, kterému bylo v době natáčení 45 let hrál pětadvacetiletého a jeho make-up připomínal načerněným obočím a růžovými tvářičkami spíš Přemka Podlahu. Je zvláštní, že toto ani ona zmatená režie nesnižuje Spaceyho pohodový výkon. John Goodman, Brenda Blethyn, Bob Hoskins ..... další dobré důvody se podívat.(24.5.2006)

 • B!shop
  ****

  Ackoliv do zanru neprinasi absolutne nic noveho, i pres snahu tvurcu film ozivit napadem s malym Darinem a podobne, stejne se porad jedna o hodne dobre zvladnutej zivotopisnej film. Navic nejede podle klasicky sablony - nula, na vrcholu, drogy, navrat, coz je dalsi plus. Problem je, ze o nejakym Bobby Darinovi jsem v zivote neslysel, nicmene pisnicky to byly docela chytlavy. No a tim se dostavam k hlavnimu plus filmu, Kevin Spacey. Nejenze hraje naprosto dokonale, ale jesli se nepletu, tak i zpival a zazpival to rovnez paradne. Jedinej problem je, ze na 25 nebo kolik let fakt nevypada, nicmene kdyz uz pak hraje starsiho, s knirkem a pleskou, tak je stoprocentne presvedcivej. A navic se Darina tvurci nesnazili nejak vylepsovat, takze je to takovej nervak, misty docela slusne protivnej, ale misty naopak pohodar. Trosku by prospelo zkratit zaver, lehce protahovanej a dve hodinky jsou moc, ale jinak to je v pohode film.(18.8.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Potřásl jsem si rukou s Elvisem, Sinatrou i Láďou Kerndlem a tak jsem pochopitelně rozladěn z toho, že mi nějak unikl Bobby Darin. Takže děkuji Kevinovi Spaceymu za to, že mi ho znovu oživil, báječně ho zahrál, zazpíval i zatančil a ještě mu přitom skvěle kryli záda Goodman s Hoskinsem. Od včerejšího večera si stále pobrukuji „Simple Song Of Freedom" a tak nabízím porovnání, jak se s tímto songem poprali Spacey http://www.youtube.com/watch?v=9pYwEKww5qw a Darin http://www.youtube.com/watch?v=sA3Cc5-Tqfw&feature=fvwrel.(17.7.2012)

 • - Kevin Spacey zpíval ve filmu sám. (CliffLee)

 • - Zrealizovat tento film trvalo více jak 17 let, během kterých se postupně vystřídalo několik předních scénáristů a vystřídalo 20 producentů. (CliffLee)

 • - Bobby Darin (Kevin Spacey) nosí hodinky značky Breitling Premier. (dyfur)