poster

Heat Vision and Jack (TV film)

Akční / Komedie / Drama / Sci-Fi / Krátkometrážní

USA, 1999, 30 min

Režie:

Ben Stiller

Scénář:

Rob Schrab

Producenti:

Steve Beers
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (11)

 • burina
  *****

  Nehorázna sranda plná garthmarengiovskej epiky a špeciálnych efektov.(31.10.2012)

 • anais
  *****

  Skvělá parodie nana úplně všechno. Jsou tu asi zlomky TV Odpadlíka s Lorenzo Lamasem, všemožných hrdinských sci-fi a laciných hororů. Do toho se mísí humor Bena Stillera (režie), Jeffa Blacka (hlavní hrdina s nakynutým mozkem, který je nejinteligentnější bytostí Země) a Owena Wilsona (hrdinův nejlepší přítel změněný v mluvící motorku). A hraje v tom Vincent Schiavelli! Zrůdu z vesmíru se smrtícím pohledem!(24.8.2005)

 • kikuka
  *****

  ..jaaaj, skoro som spadla z fit lopty, ako som sa smiala..(26.8.2006)

 • decouble
  ****

  Ujetá parodie na americký seriály vypadá jako kombinace Odpadlíka, Knight Ridera a Akt X natočená skoro ve stylu Darkplace (který spatřil světlo světa o pár let později a dotáhl tenhle béčkový koncept k dokonalosti). Není to tak vtipné jak bych od trojice Stiller, Black, Wilson čekal, ale "bombastický" závěr vše vynahradí. Navíc oproti seriálům, které jsou zde citovány, Stiller ve svém díle používá osvědčené hudební hity. P.S. a nápad s Ronem Silverem se opravdu povedl.(5.9.2008)

 • c.tucker
  *****

  Dosti povedená parodie na všecnhy možné béčkové seriály. Jack Black řádí, Vincent Schiavelli je říznej magor z vesmíru a Ron Silver je drsnej pronásledovatel z NASA jako břitva. Možno vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=6lWgXDOAJ5s(19.9.2008)

 • IMPAIRED
  *****

  Nápadité, ujeté, parodující skoro všechno, co si vzali později na mušku Muži v černém. Ben Stiller. To mluví za vše. You can't excape from your death. You can't excape from your shadow. You can't excape from Ron Silver.(14.2.2009)

 • vitekpe
  ***

  No tak nevim, ale ja jsem se moc nesmal...je to takova pulhodinova legracka, trosku parodie.(19.1.2013)

 • IvcaSammet
  **

  Tak tenhle krátkometrážní film mě opravdu moc nezaujal. Vtipný byl, ale to je asi tak všechno. Je dost možné, že jsem nepochopila, o co přesně Benovi šlo, ale mě to prostě nijak nezaujalo. Docela mě mrzí, že kazím průměr svým 'neznaleckým' hodnocením a možná přijde čas, kdy filmu přijdu na chuť a změním názor, ale zatím bohužel ... Dvě hvězdičky za vtip a obsazení ...(3.3.2014)

 • Brasi
  *****

  "Well, you learn to accept things when you're on a run. If fate makes you motorcycle...you become a motorcycle." Nářez. :D Za ústřední melodii od Yaz (kterou jsem shodou okolností poslouchal asi před třičtvrtě hodinou) hvězda navíc. :)(27.3.2011)

 • altaica
  **

  Parodie a krátké filmy k sobě patří a mám je vysloveně rád. Tento snímek cituje z tolika seriálů, že to ani spočítat nejde. Bohužel, nesdílím nadšení ostatních, protože mi to připadá především neskutečně blbé. Jack Black má sice mimický rozsah jak Janžurka zamlada, ale nemá její komediální talent a může dělat šílenosti jaké chce, téměř vždy to skončí trapností. Slabý úsměv to vyloudí, smích, nebo řehot ani omylem.(5.3.2013)

 • 27Raven
  *****

  Naprosto ujetá parodie na americké seriály..(23.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace