Vlčí lov

• Jižní Korea Project Wolf Hunting (více)

Akční thriller odehrávající se při eskortování nejhorších zlončinců mezi Jižní Koreou a Filipínami. (mikki089)

*CARNIFEX*

Extrémne za vlasy pritiahnuté (veď preto je tú to sci-fi) a primitívne zároveň, no jedným dychom musím dodať, že vzhľadom na brutálnosť, gore a hektolitre krvi - nadpriemerne atraktívne. Tento film by si rozhodne zaslúžil zaradenie do horor žánru. Na plný počet to určite nie je, strašne preháňam, no keď vidím tie hodnotenia, ktoré ho umelo deklasujú, tak veľmi rád prihodím. Bola to celkom zábava :) ()

verbal

Bibimhaf z kurevsky špatně dovařeného psa, který místní řezničtí učňové zase vyhonili do těžce přebušených výšin, protože obsahuje pár roztomile brutálních a naturalistických rozbití hlav a opíchání nožem, u nichž si dozajista lačně mnuli svá přirození. Ale to je tak vše, neboť jinak je to veskrze nudné a otravně sáhodlouhé korejské opičí čurákování se zombí Džaponcem bez jakékoliv invence, v němž se téměř každý chová jako totální kokot a kde po dvaceti minutách někdo zase hodil petardu do výběhu, takže se všichni panicky promíchali, a pokud si neuděláte předem na obrazovku křížky centrofixem, nemáte zakrátko sebemenší ponětí, kdo je Sem-tam Chooy a kdo Per-ma Hnyup. Avšak v případě, že obvykle nemasturbujete nad lebečními frakturami, řeznými ranami, hrudními perforacemi či krvavými cákanci, raději si tu televizi moc neničte, protože to budete mít při závěrečném rozsypaném čaji totálně u hyundaie. ()

J*A*S*M

V rámci žánru vysoký nadstandard, masomlejnek je to vskutku solidní. Za mě jen škoda, že tvůrci dali stoprocentní přednost akci a nevyužili těch klaustrofobních útrob nákladní lodi, v nichž se odehrává krvavé inferno, k tomu, aby to hráli i na hororovou atmosféru. To bych býval dost možná nadšen. ()

T2

║Rozpočet KRW12,000miliónov║ Tržby USA $20,541║ Tržby Celosvetovo $3,863,680▐ Kórejci sa zbláznili, riedne prestrelený "krvavý" úlet, našťastie som videl tú strašne prestrihanú verziu kde nie sú tie ohavnosti a gejzíry krvi. Prehrávanie hercov je enormé, banálnosť príbehu či nejakého čudného výcucu je priam hnoj. Ruky preč od tejto fádnosti na entú. /20%/ ()

Fr

„ZVÍŘATA BY NEMĚLA NAPODOBOVAT LIDI“…  Korejskej mix „Con Air“ a (třeba)  „Univerzálního vojáka“. Hlavně to prej musej bejt jatka! Nevzpomínám si na podobnej masakr. Mrštnej frajer s ocelovou pěstí a očima sešítýma kancelářskejma sponkama, měří všem stejně, takže (nejen díky němu) je tady víc (vodkrvenejch) mrtvol, než ve válečným filmu. Ovšem, jak už to u takovýho bijáku bejvá, není v něm emocí, co by se za malíček vešlo.   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem řízlej vlkem. 2.) Člověk považuju za mrtvýho, až když úplně vykrvácí.  ///  Thx za titule „wauhells“.                 PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  *****  NAPĚTÍ  * ()

LIVINGDEAD

Rusové film nazvali Loď do Pusanu a tak jsem si naivně myslel, že je to volné pokračování zombie pecky Vlak do Pusanu. Omyl. Dvě hodiny nudné bitky....jen bum, bác, sek, au....ratata. Nemám rád nudné akční filmy...s příběhem úplně o hovně.😡😡😡😡 ()

ricci.s

Akčný splatter, krvilačný ako nedávny The Sadness, iba obsahom na inú tému. Čo k tomu dodať. Proste za 5, pretože takéto filmy milujem. Jediným problémom je to, že sympatie k postavám neexistujú. Spočiatku sa likvidovali kladní hrdinovia so zápornými, ale odrazu sa objavil na scéne kórejský Frankenstein a odvtedy to mohlo byť každému ukradnuté, kto je dobrý a kto zlý. Čo je aj fajn, pretože všetci šikmookí aj tak vyzerajú rovnako, takže aspoň som sa v tom nemusel strácať. Kto bol hlavná postava som zistil až pred koncom filmu. O dej nejde, je to len šialená, krvavá masakráž. Taká akurát pre mňa. ()

EvilPhoEniX

Šíleně brutální jízda z Jížní Koree, kde intenzita násilí dosahuje nového dosud neobjeveného stupňě! Project Wolf Hunting začíná jako Con Air křížený s Přepadení v Pacifiku, tedy eskortování nejhorších zločinců z Jížní Koree do Filipín skrz nákladní loď. Vyloženě výborný námět pro jakýkoliv žánr, tady o zábavu bylo postaráno už před oznámením filmu. K mému překvapení jsem však dostal lehce něco jiného, než jsem očekával. Já čekal klasickou martial arts rubačku na lodi s vězni a policisty- což platí možná tak pro první hodinu. Ta druhá hodina se přehoupne do Sci-Fi a v docela razantní Slasher/Splatter, což je rozhodně nečekaný vývoj, ale mnou pozitivně přijatý. Kdyby se tvůrci odvážili jít však rovnou do hororu, tak tu máme žánrovku roku, která mohla těžit z atraktivního prostředí, temné atmošky i pořádného gore, ale i tak je to perfektní podívaná. Film sice nemá úplně áčkové parametry. Režisér není áčkového kalibru ,má za sebou spíše průměrnější korejské fláky, nejsou tu žádné herecké hvězdy a příběh zde rozhodně nehraje prim, což mi nevadí, ale pro JK je to trochu nezvyklé, proto zde mají tvůrci absolutní svobodu a chuť se utrhnout z řetězů, protože jinde by to nejspíš neprošlo. Film má však solidní vizuál a zaujme fakt, že tu není vyloženě žádná hlavní postava, které by divák mohl fandit, je tu hromada hajzlů, jeden TOP Villain, kterého nahradí další uber TOP Villain a záporáci dělají dobrý film, takže proč vlastně ne. Film je hodně akční, má neskutečné tempo, v násilí si vyloženě libuje. tady krev stříká snad ze všech lidských otvorů, fontány krve při hrátky s noži tu jsou vyloženě na denním pořádku a nebylo by aspoň 10 minut, kde by nezemřel nějaký chlap. Bodycount je tak vysoký, že spočítat jej by dalo pěkně zabrat. Došlo tu i na biologické zbraně, takže tu máme jakéhosi Mutanta, který má sílu za tři chlapy a ten vyloženě rve končetiny a kůži z lidí jakoby to byl papír. Vše parádní praktické efekty, gore na vysoké úrovni, žádný amatérismus, prvotřídní kvalita a matroš. Film by se dal přirovnat k nedávnému Tchaj-Wanskému Sadness, ale tohle však mělo možná ještě větší grády. Jediná škoda, že tu nedošlo na nějaký pořádně zvrhlý  hromadný Rape, který by vrcholil šokantně, to bych film zařadil i do TOP 10 of all the time. Ke konci dojde i na pár menších twistů, které položí základy pro případný sequel a já doufám, že vznikne! Ve finále došlo i na trochu mého očekávaného martial arts s noži a likvidace tu jsou opravdu lahůdkové. Kdo však očekává střílení nebo vyloženě fighty, tak bude zklamaný, je to spíš o drastických a šílených likvidacích. Nejbrutálnější film roku i nejlepší film z Jížní Koree za letošní rok bez debat. 9/10. ()

Eliott

Od Vlčího lovu jsem očekával mnohem více! Jako, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale tady jde akce a brutální scény tak moc na úkor příběhu až mi to bylo protivné. Provedení sice nebylo zlé, to uznávám, ale koukat celé dvě hodiny na něco tak jednoduchého nebyl uspokojivý zážitek ani náhodou. Největším problémem tak pro mne byla délka vzhledem k originalitě. Dílo tak pro mne představovalo zhruba 2-3 super scény a hromadu nahodilých a zoufale neoriginálních brutálních záběrů, které jako bych už viděl někde jinde. Také jsem se dost nasmálv momentě, jak mu uhryzal tu ruku, ale to mi příjde teda dost málo a myslím, že jsem s hodnocením ještě docela hodný. Přitom pokud bych měl chuť na brutální záběry zajdu si radši na dodirycz a dostanu přesně co hledám a nikdo si nebude hrát na to že je k tomu ještě potřeba nějaký příběh. 35% ()

Wacoslav1

Neuvěřitelně intenzivní ultra úchylná jízda která rezignuje na nějakej příběh a děj a servíruje mega dávku pořád více se stupňujícího násilí. Už první půlka kde se mezi sebou vyvraždí polovina postav stojí za to. Jak nastoupí na scénu něco mezi Frankensteinovým monstrem a Terminátorem tak je definitivně o zábavu postaráno. Korea konečně zase přišla s něčím přímočarým co si na nic nehraje a mě to bavilo a na zbytek zvysoka seru.85% ()

darkrobyk

Podle zdejších recenzí jsem čekal něco onačejšího než vyčpělou variaci na Univerzálního vojáka. Samozřejmě gore je slušné, mně ovšem ke spokojenosti tentokrát nestačilo. A popravdě, zas tolik ho tam nebylo a hlavně chyběly nápady. Utržení ruky oběti a následné s ní umlácení nebožáka přeci jen není nic nového, stejně jako odhadnutelné klišé scény - ruka skrze okno či ta s výtahem. A nedošlo ani na střeva ven! Postavy jsou totálně nesympatické, tudíž jejich osud mi byl ukradený. A pak, já se v těch hubách chvílemi ztrácel, tak jsem pak nevěděl, kdo je kdo. A aby to bylo ještě těžší, tak se každou chvíli někteří převlékali...hrůza. Na jedno podívání OK, ale rozhodně se k tomu už nevrátím. ()

Jhershaw

Ano, je to naprostý gorefest, splatter s hektolitry krve. Ale v průběhu jsem zjistil, že ac jsem se těšil, mě tohle násilí pro násilí tolik nebaví, spoustě zlámaných končetin navzdory. 50 % ()

pornogrind

Parádní akční splatter jízda, která na gore rozhodně nešetří. Problémem je, že jsem se mezi těma šikmookejma nemohl místy zorientovat. Ale jak jsem tak letmo četl zdejší komentáře tak jsem nebyl sám. Tudíž ve filmu nebylo moc komu fandit. To se ale změní zhruba v půlce. I korejci mají svoje Frankenstainovo monstrum a to po hodině nastupuje na scénu a rozjíždí tu pravou řežbu. Rázem veškerý sympatie směřují k tomu dvoumetrovýmu zohavenýmu hovadu, protože kde je on tam jsou i potoky krve. Bavil jsem se ale na plnej počet to není. Zejména kvůli těm matoucím ksichtům a zbytečně dlouhé stopáži(první hodina moc akce nenabídne). ()

Kudly4

No, tak nám to letos vyhrála na plné čáře Asie. Nejbrutálnější Horor samozřejmě The Sadness (Tchaj-wan), nejlepší Hororová Komedie Zhanym, ty ne poverish (Kazachstán) a nejbrutálnějším akčňákem tenhle Project Wolf Hunting z Jížní Koreje. Těžkej masakr, kde krev stříká po hektolitrech. K postavám si sice žádné sympatie nevytvoříte a kdo je tou hlavní, zjistíte až v samotném závěru, ale tady stejně o nic jiného nešlo, než jen prostě naservírovat dívákům krvavé orgie. Ten mutant alias univerzální voják, byl fakt našlapanej. (81. hodnocení) ()

Dzeyna

Na tento typ sci-fi vůbec nejsem, ale chtěla jsem změnu. Určitě bych si vystačila jen s převozem kriminálníků a jejich vzpouře na lodi uprostřed ničeho, nicméně vlčí monstrum tomu dalo o dost rychlejší tempo a větší šmrnc. ()

Yoshitsune

Sakra.....co se to se mnou děje ? Tenhle film, bych ještě před pěti lety miloval, chválil kudy chodil a nakrucoval bych se jako kohout, protože bych ho měl v topce. Ale teď sem po skončení filmu, jen pokrčil rameny a vyloudil ze sebe "meh už sem viděl lepší" a taky že viděl. On tenhle film, má velice výrazné násilí a jak se vězni dostanou na svobodu, tak začne první polovina filmu, kde se vraždí na sto způsobů. No a pak uteče zdejší super voják a začíná druhá polovina filmu, kde se zase vraždí na dalších sto způsobů. Tímhle sem i popsal celý příběh tohole filmu, ano sou tady nějaké postavy, ale všechny do jednoho sou tak nevýrazné, neosobité a šedé, že se k nim nedá nevázat žádný vztah, natož pak k nim něco hlubšího cítit. A tady přichází na scénu, to "viděl sem lepší" viděl sem Hwayi: A Monster Boy které taky nešetřilo násilím, ale film zároveň dokázal bravůrně pracovat s psychikou hlavního hrdiny a postavy se neustále nějakým tím směrem vyvíjeli a šlo k nim navázat nějaký vztah. No Tears for the Dead taky další drsný film a opět se zde silně pracuje s hlavním hrdinou, které prochází krizí a trpí PTSD a tohle všechno, ho žene k záchraně, jedné osoby které zabil dítě. A takhle bych mohl pokračovat celkem dlouho, je spousta drsných filmů, které možná nemají nějaký silný příběh, ale sou si toho vědomi a proto vsázejí a na to, že pracují s postavami a scénárista je zpracovává tak abychom se dokázali s nimi žít, i kdyby to byli třeba záporné postavy. Tady nic takového neni a pak vlastně všechno to zabíjení je k ničemu a je vlastně nudné. Nicméně v tomhle filmu. se nacházejí dva filmy, jeden o vězních a druhý o super vojácích, v dobrých rukách, by se z toho dali udělat dva slušný filmy, takhle tady máme jeden nevýrazný film. Co mi však příjde vtipné, sou zdejší recenze, které vám o filmu vlastně řeknou dvě věci, ta první je, že všichni sou šikmocí a ta druhá je, že to je parádní masakr. ()

PetrPan

Con Air s Jasonem Voorheesem aneb když si k útěku vybereš špatnej transport.  Brutální kydlovačka na lodi, kde se při naplánovaným útěku nejdřív filetují a střílí zločinci s policisty a osádkou lodi, načež se z neznámého důvodu v podpalubí probudí tajný experiment a supervoják a  pak teprve začíná ta pravá splatter zábava pro krvemily.  Hlavy praskají, údy se trhají a tělesné tekutiny stříkají všemi směry a je úplně jedno, zda jste drsnej hajzl, co chčije na mrtvý poldy nebo připoutaná bezbranná policistka, všem se dostane brutálního rozhřešení. Kdo je kdo bylo jasný prakticky od začátku, ale přesto mě vlastně téměř totální anihilace všech trochu překvapila, ovšem ne že by se v korejských luzích, tady lépe mořích, nedalo něco podobného čekat. Otevřený konec pak slibuje pokračování, což si asi nenechám ujít. Obvyklé neduhy podobných samoúčelných řezničin se tu dají v pohodě překousnout, byť debilita postav mnohdy nezná mezí. Nejhůř skousnutelní byli asi ovcoidní policejní strážci...ale co už. Čtyři lehce úchylný. ()

Claw

Korejský snímek "Vlčí lov" přináší technicky vycizelovanou akční filmařinu s hororovým podtextem. Přitom to prvních 50 minut vůbec nevypadá, že se nějakého hororového motivu dočkáme. Na lodi, která převáží vězně z Filipín do Jižní Koreje, dojde ke vzpouře a my jsme svědky povedených přestřelek a soubojů. Jenže na lodi se nachází také výsledek šíleného experimentu, který po těch 50 minutách vstupuje na scénu a spolu s ním přibývá cákající krve a brutality. Akční survival horor v té nejlepší asijské tradici ovšem nepřináší jen hromadu gore efektů, ale docela překvapivě také několik dějových zvratů a překvapení. Fanoušci tohoto typu hororů jako já si přijdou na své. Samozřejmě lze namítnout, že v zásadě nejde o nic originálního (jen v 80. letech bylo na podobné téma natočeno množství béčkových filmů), ale za tu poctivost a nasazení tvůrců si film své hodnocení zaslouží. /80%/ ()

Marze

Tento korejsky hororovy akcni nasilny sci-fi thriller chvilemi vypada jako pocitacova hra. Cim vice je film bez zapletky, postav a smyslu, tim vice je to brutalni krvava podivana. ()