poster

Riskantní podnik

 • USA

  Risky Business

 • Slovensko

  Riskantné podnikanie

 • Velká Británie

  Risky Business

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 1983, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dots24
  **

  Mladý Tom Cruise a sexi Rebecca De Mornay vo filme ktorý ma veľmi zaujímavý námet z ktorého sa dalo vyťažiť určite omnoho viac. Tom sa snaží ťahať celý film a celkom mu to aj ide. Škoda že to nemá viac vtipných situácií pretože to potom mohlo byť celkom fajn. Je to až moc uťahané a ma to pomalé a nezaujímavé tempo kde vlastne okrem dvoch hlavých postáv nie je nikto iný kto by mohol zaujať. Toma Cruisa tancujúceho na Old Time Rocknroll si ale vždy rád pozriem.(12.6.2015)

 • Cedr
  **

  Zvláštní film. Typická "osmdesátková" teen-komedie s onou klasickou snahou o společenskou satiru. To co je zvláštní je styl "humoru". Cynický, černý, ale přesto poněkud "subtilní". Žádné vyloženě vtipné scény u kterých se budete smíchy válet po zemi, ale to samozřejmě v§bec nevadí. Vadí však, že to všehovšudy byla nuda.(13.11.2010)

 • Chrustyn
  **

  Takhle nějak vypadali teen komedie před 26 lety. Mladý Tom Cruise s debilním účesem tancující ve spodním prádle je sám doma a zamiluje do prostitutky, začnou spolu spát i podnikat avšak to se nelíbí jejímu pasákovi, který dá Tomovi pěkně zabrat. Marně jsem hledal ve filmu scénu, u které bych se vyloženě bavil.(28.2.2009)

 • cab
  ****

  Takove guilty pleasure se zacinajicim (Tom Cruise), ktery je presne stvoreny pro roli skolniho nymanda, kteremu rodice odjizdi pryc z domu a on je poprve v zivote sam doma. Shluk mnoha zabavnych udalosti, ktere se vymknou kontrole a vse jde od jedne k peti. Zivotni zkusenost k nezaplaceni a z mladika se stava dospelejsi jedinec. 70%(30.3.2011)

 • Pythonator
  ***

  Nadržený krpatý hezoun potřebuje nutně nějakou děvku, protože rodiče odjeli na týden do kelu. Jednoduchý námět pro začátky teenagerských komedií. Tento film ovšem potěší, protože podnikavý chlapec udělá z domu rodičů něco jako bordel a pase kamarádky svojí děvky svým kámošům, aby zaplatil vylovení, vysušení a odbahnění tátova utopeného Porsche. Při tom se zaplete s opravdovým drsným pasákem, který si nenechá krást děvky, takže příběh je dost bohatý na to, aby se nejednalo o blbou teen komedii.(15.8.2014)

 • - Automobil, na ktorom vo filme jazdí Joel (Tom Cruise), je Porsche 928 z roku 1979. (hollci)

 • - Mezi herci, kteří se zúčastnili konkurzu na hlavní roli, byli také Tom Hanks a Nicolas Cage. (Monco)

 • - Scéna, kde Joeal (Tom Cruise) tančí na skladbu "Roll Old Time Rock N", byla celá improvizovaná. Scénář obsahoval pouze instrukci, aby herec tančil na rockovou hudbu. (Monco)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace