Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Podivínská, záhadná a husí kůži nahánějící Addamsova rodina na setkání s dávno zapomenutým příbuzenstvem zjistí, že krev není voda. To vše v nakažlivě zábavné komedii pro celou rodinu. Přízrak hrozivé ostudy se nad všemi začne vznášet ve chvíli, kdy Gomez a Morticií učiní osudný objev o babičce a dědečkovi Addamsových. Zdá se, že stařečky postihla tragická choroba, díky níž by se pomalu, ale jistě, stali normálními! Při hledání rodinného šamana, který by zbloudilým netvorům vrátil jejich původní, ďábelsky odporné "JÁ", se veškeré příbuzenstvo shromáždí na rodinném srazu, kde propukne strašlivá pohroma! (Warner Home Video CZ)

(více)

Recenze (29)

rikitiki odpad!

všechny recenze uživatele

Úplně to postrádá Addamsovskou poetiku efektní hry na zvrácenost. Ta je v původních filmech hravá, malinko drzá a přátelská. Většina věcí je v náznacích. Tady vše ukážou a je to průšvih jako hrom. Film nemá vtip, je jen upoceně trapný. Ach jo, Time Curry, doufám, že ti tahle ostuda aspoň zaplatila složenky. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V rokoch 1991 a 1993 sa morbidna rodinka Addamsonovcov objavila na plátnach kín v podobe dvoch perfektných, zábavných filmov, ktoré zrežíroval Barry Sonnenfeld. O návrat v celovečernom filme sa znova pokusili v roku 1998. Je to však očividný úpadok. Jedná sa vyložene detský video snímok, ktorý v žiadnom smere nedokáže konkurovať svojim predchodcom. Slabá réžia béčkara Dave Paynea, výrazne chudobnejšia produkcia, nedobrý scenár a najmä zmena v hereckom obsadení ťahajú tento film ku dnu. Tim Curry je v úlohe Gomeza Addamsa hodne nepresvedčivý, ale ešte horšie sa mi pozeralo na Morticiu, ktorú stvárnila Daryl Hannah. Avšak najviac mi tu chýbal Christopher Lloyd v úlohe strýka Festera. * ()

Reklama

david141474 

všechny recenze uživatele

I přes otřesné hodnocení není tento film tak špatný. Samozřejmě původním dvěma dílům se to nemůže rovnat to je jasný, ale i tak to není tak špatný jak se říká. Humor je chvilkama opravdu povedenej a vtipnej, ale chvilkama ne. Hlavní linka je sice praštěná, ale člověk se chvilkama královsky baví. Hlavní linku se psem si klidně mohli odpustit a nijak zvlášť by se kvalita filmu nezměnila, ale bylo by tam o pytlovinu míň. No a co se týče tance, tak se druhýmu dílů nemůže rovnat. Tohle byla spíš parodie na tanec ze druhého dílu. Děj celkem ušel. Postavy jsou solidní a ruka je prostě ruka. Herci nejsou špatní, ale hercům z původních dvou dílů se nemůžou rovnat. Soundtrack pomalu ani nezazněl a je to myslím dobře. 8/10 I když se tomuto filmu říká sračka sraček, tak to nakonec není tak špatný. ()

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Z herců sem sedí jen Tim Curry, který se zdárně snaží držet výborného výkonu Raola Julia z prvních dvou filmů a slečna, jež ztvárnila Wednesday, kouká ji z očí, že do téhle rodinky patří. Humor je o třídu níže pod svými kino předchůdci, jelikož tu vidíme vše, co dříve stačilo být pouze naznačeno a fungovalo to lépe. Nedostatek peněz je tu do očí bijící, ale na jedno zkouknutí se to dá. ()

easaque 

všechny recenze uživatele

tohle raději už vynechte a nebýt nuda a zrovna to dávali v televizi, tak bych si to nepustil. Je to trapná splácanina, která se snaží vyždímat předchozích dílů, co jde. Ani herecké obsazení mi tam nesedlo. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Galerie (10)

Zajímavosti (10)

  • V čase 50:54 děti hrají hru „Piñata“. (Cenobita)

Reklama

Reklama