Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Podivínská, záhadná a husí kůži nahánějící Addamsova rodina na setkání s dávno zapomenutým příbuzenstvem zjistí, že krev není voda. To vše v nakažlivě zábavné komedii pro celou rodinu. Přízrak hrozivé ostudy se nad všemi začne vznášet ve chvíli, kdy Gomez a Morticií učiní osudný objev o babičce a dědečkovi Addamsových. Zdá se, že stařečky postihla tragická choroba, díky níž by se pomalu, ale jistě, stali normálními! Při hledání rodinného šamana, který by zbloudilým netvorům vrátil jejich původní, ďábelsky odporné "JÁ", se veškeré příbuzenstvo shromáždí na rodinném srazu, kde propukne strašlivá pohroma! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (28)

loki5 odpad!

všechny recenze uživatele

Kam až může zajít ždímání námětu. Příšerně trapná a uřvaná břečka bez kapky humoru. Navíc se k tomu přidávají příšerné (a vlastně zbytečné) triky. Všichni se tu hrozně pitvoří a Daryl Hannah je tu nesympatická až na půdu (možná je to na oscara dobře zahrané nevím). Ale jeden pozitivní efekt to mělo nutí to člověka sehnat si původní černobílou verzi. 10% ()

rikitiki odpad!

všechny recenze uživatele

Úplně to postrádá Addamsovskou poetiku efektní hry na zvrácenost. Ta je v původních filmech hravá, malinko drzá a přátelská. Většina věcí je v náznacích. Tady vše ukážou a je to průšvih jako hrom. Film nemá vtip, je jen upoceně trapný. Ach jo, Time Curry, doufám, že ti tahle ostuda aspoň zaplatila složenky. ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

tohle raději už vynechte a nebýt nuda a zrovna to dávali v televizi, tak bych si to nepustil. Je to trapná splácanina, která se snaží vyždímat předchozích dílů, co jde. Ani herecké obsazení mi tam nesedlo. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V rokoch 1991 a 1993 sa morbidna rodinka Addamsonovcov objavila na plátnach kín v podobe dvoch perfektných, zábavných filmov, ktoré zrežíroval Barry Sonnenfeld. O návrat v celovečernom filme sa znova pokusili v roku 1998. Je to však očividný úpadok. Jedná sa vyložene detský video snímok, ktorý v žiadnom smere nedokáže konkurovať svojim predchodcom. Slabá réžia béčkara Dave Paynea, výrazne chudobnejšia produkcia, nedobrý scenár a najmä zmena v hereckom obsadení ťahajú tento film ku dnu. Tim Curry je v úlohe Gomeza Addamsa hodne nepresvedčivý, ale ešte horšie sa mi pozeralo na Morticiu, ktorú stvárnila Daryl Hannah. Avšak najviac mi tu chýbal Christopher Lloyd v úlohe strýka Festera. * ()

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Z herců sem sedí jen Tim Curry, který se zdárně snaží držet výborného výkonu Raola Julia z prvních dvou filmů a slečna, jež ztvárnila Wednesday, kouká ji z očí, že do téhle rodinky patří. Humor je o třídu níže pod svými kino předchůdci, jelikož tu vidíme vše, co dříve stačilo být pouze naznačeno a fungovalo to lépe. Nedostatek peněz je tu do očí bijící, ale na jedno zkouknutí se to dá. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (10)

  • V české verzi je vystřižená scéna s výbuchem tenisového míčku s nitroglycerínem, který odpálí Phillip Adams (Ed Begley Jr.) při hře s Gomezem (Tim Curry). Míček nitroglycerínem naplnil Pugsley (Jerry Messing) a do hry ho podstrčila Wednesday, protože v letovisku Primrose resort byla „nuda“. (Cenobita)

Reklama

Reklama