Veber je na komedie profík a když k tomu připočteme Rena, Depardieua a jak je u režiséra zvykem-parádní hudbu, vznikne velmi dobrá komedie. I když jsem si přece jenom představoval, že se budu smát víc. "Přišly dvě obrovský buzny, zmlátily nás a vzaly nám oblečení" a nebo "15 euro a prdící polštářek" :D(5.8.2009)

"Já jsem Quentin! Quentin z Montargis!". Naprosto dokonalé skloubení Renovy kamenné tváře a připitomnělého výrazu Depardieuho v jedné z nejlepších komedií 21. století. Samotný příběh je originální a nápaditý, dialogy jsou vtipné a smysluplné a stopáž optimální. Takže co více si přát! Zkrátka Francouzi vždy uměli točit komedie na úrovni a Drž hubu! je názorným příkladem.(9.7.2011)

Už od úvodního přepadení směnárny je jasné, že Francis Veber stvořil dalšího neobyčejného blbce. Když ho dal do páru s drsňáckým ranařem, tak o humorné situace není nouze. Dvojice Depardieu a Reno je naprosto dokonalá. Jediná výtka směřuje k poněkud delšímu úvodu, protože řada neuvěřitelných eskapád dvojice kriminálníků nabere ty správné obrátky až jejich útěkem z psychiatrické léčebny.(16.4.2005)

„Takže hľadáme ošetrovateľa, debila, žeriavnika a zabijaka. Máme čo robiť, chlapci.“ Francis Veber dal dokopy dve francúzske herecké legendy v jednom buddy movie a už „konská pasáž“ je sila; ak reno nemal zapchaté ušči, dole klobúk pred jeho vážnou tvárou. Ich scénky ohľadom zámien šiat, automobilov a pouličných eskapád nemajú chybu. Skvele bezbranný (ale mocný ako býk) Depardieu a klasicky tvrďácky Reno, milo bombastické akčné vsuvky a strašne vtipné hlášky ("Veľa toho nenahovorí..." - "Nie, ale počúva.").(9.4.2006)

Drž hubu! to je pro mě klasika v komediích. Vždy se mi tento film pouze válel na stole v papírovém obalu, ale nějak se mi nikdy do něj nechtělo. Ale jednou jsem ani tak neměl co dělat a tak jsem to prubnul. Sakra bylo to parádní, to složení jednoho pitomce (Depardieu) a druhého skoro normálního člověka (Reno), bylo skvělý. Suprová komedie, která mě dost překvapila, což jsem ani v tom nejmenším vůbec nečekal.(16.1.2011)

• - Ve scéně, kdy hlavní postavy odejdou z obchodu s žertovnými věcmi a Rubyna (Jean Reno) přepadnou na chodníku, černé BMW, v němž jsou protivníci, má v prvním záběru jiná kola než v ostatních. (Mr.Hudson)

• - Ve scéně, kdy Quentin (Gérard Depardieu) během rvačky vysklí okno LandRoveru, si můžeme ještě před samotným nárazem všimnout promáčklého plechu pod oknem vozidla. Ten vznikl během přechozích pokusů, kdy se okno rozbít nepodařilo. (vilusinska)

• - Francis Veber byl v roce 1980 nominovaný na Oscara za scénář ke Kleci bláznů (1978) a v roce 1999 získal ve stejné kategorii francouzského Césara za film Blbec k večeři. (imro)