poster

Chlípnost nade vše

 • USA

  A Dirty Shame

 • Slovensko

  Chlipnosť nadovšetko

Komedie

USA, 2004, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prochy38
  *

  Když pominu to, že je S. Blair nádherná ženská (i bez "vylepšených" koz), je tento film absolutně o hovnu a jde o urážku všech diváků... Aspoň těch normálních snad... Nechápu to. Sex, sex, sex a sex. Nic jiného a ještě v takovém pojetí, že mi z toho bylo na blití, jen co se film kolem sexu točil. A protože to bylo 99,9% filmu, bylo mi na blití celou dobu... Škoda a nechápu, proč by toto někdo točil...(28.12.2012)

 • Tempest
  ***

  Patrně nejujetější film, který jsem kdy viděl. Úchyláci versus asexuálové, tvrdý boj, při kterém hlavně duněly hlavy. Hlavní hrdinkou je upjatá žena v domácnosti (středního věku), která se po ráně do hlavy stane sexuální dračicí. O sexu se tady hlavně mluví, ale zato pořád a naprosto bez servítků. Ve filmu jsou všechny možné i nemožné sexuální úchylky (zajímavá byla sexuální vzrušivost ze špíny, doma bych někoho takovýho nechtěl, ostatně jako většinu jeho "spoluúchyláků"). Zajímavá byla Selma Blair, málem jsem jí s tím obřím poprsím nepoznal (ale ty prsa byly fakt strašný). Mohla to být dobrá komedie, ale někdy ztrácela dost tempo a nakonec se jakýkoliv smysl úplně ztratil, scénarista (a možná i režisér) už musel být na konci naloženej v lihu.(13.10.2010)

 • agent00074
  ***

  Jendím slovem šílenost: lidé bez zábran, fetišisti všeho druhu, extrémní scény i scénář, bizadní nehody...to je jen slabý odvárek z tohoto crazy-filmu.. děj vpodstatě spočívá vtom, že člověk kterému se stane nehoda a bouchne se při ní do hlavy stane se tzv. "sexoholikem" - takový člověk pak má určitou "úchylku". Hl. hrdinka se po změně stane dravou šelmou toužící jen po ukojení jejího chtíče (ne není to pornofilm - tolik toho tam zas vidět není) ale dětem bych ho nedoporučoval..heh...úroveň sice nízká ale nejednou jsem se zasmál ať už vtipu či biradnosti situací - od klidného začátku až po "grandiózní" finále kde se dějí věci opravdu neskutečné (celá čtvrť už jsou sexoholici, mlátí se navzájem hlavou o hlavu, exkrement Davida Hasselhoffa zasahující jedno z lidí do hlavy a ejakulace jednoho z hrdinů hlavou) prostě šílenost ale za srandu dávám 3*(25.12.2008)

 • eraserhead666
  ****

  Skvělý film na vánoční půlnoc. To se fakt povedlo. Nikdy by mě nenapadlo, že o vánoční noci budu koukat na něco takového. Křesťani si šli užít na půlnoční a my nekřesťani jsme si užívali u telky. Muhehe. Není to tak dávno co si jeden můj spolupracovník v práci horlivě ztěžoval, jak ho sere, že se každou chvíli v televizi úplně normálně objevují všichni ti úchylní buzeranti, lesby, úchyláci a přiteplenci a on musí pořád hlídat, aby to náhodou jeho dcery neviděli a že to asi dopadne tak, že už pomalu kvůli tomu nebude moci televizi vůbec zapnout. Tak doufám, že o letošních vánocích nešli s rodinkou na půlnoční a koukli se na tenhle film, pokud ano, pravděpodobně visí oběšenej na půdě. Hodně třeskutě, nadneseně a ironicky podaná komedie o různých sexuálních "úchylkách" navážející se do puritánských moralistů. Zazní tam jedna skvělá myšlenka ve stylu, že všechno je dovoleno, pokud to tebe uspokojí a nikomu neublíží! Knoxvillova úchylka na stromy mě srazila na kolena, u nás kousek od baráku je strom, z kterýho by ho asi trefilo he, he. A kdybych byl sexoholik já, letěl bych na kozačky.... Jen Selmě ty obrovský prsa moc neslušely....(25.12.2008)

 • Pythonator
  ***

  Starý známý prasák John Waters natočil další oplzlou kravinu. Je to ovšem kravina místy velice zábavná a tak blbá, že se prostě musíte smát. Johnny Knoxville to hovado zahrát umí a Selma Blair je rozkošná (teda kdyby na hrudi neměla ty gigantické cecky). Těžko říct, jestli si film dělá prdel ze sexoholiků, nebo se spíše snaží propagovat sexoholismus. Je to prostě tak ujetá fraška, že se něco podobného jen těžko hledá.(7.4.2019)

 • - Kniha "Suicide In The Entertainment Industry", kterou čte David Hasselhoff téměř na konci filmu, je skutečná kniha věnovaná režisérovi Johnu Watersovi jako dárek. (glitter)