Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Magneto
  ****

  Niečo na sposob Ice Age,podľa mňa trochu zábavnejšie.Predsa sa s robotmi dajú vymyslieť uletenejšie gagy...Ale opäť je to len film pre deti,nechápem prečo sa tvorcovia neinšpirujú Pixarom a nedajú do filmu aj trochu deja.Ten by prospel hlavne slabým charakterovým črtám postáv vo filme,chýba im iskra a ani Robin Williams nieje tým čo kedysi...Ale zase to nieje taká hrôza ako Shark Tale,aspoň sa na tom dá zasmiať.(28.3.2005)

 • Djkoma
  ***

  Čekal jsem horší podívanou od tvůrců Ice age. Roboti jsou však čistě průměrní, ale velmi podobní Době ledové. Taky je zde jedna malá postavička, která způsobuje nejvíce humorných scén. V IA veverka byla skoro jediný tažný kůn, ale v robotech jich je několik. Postavičky jsou roztomilé. Červená plechovka mě trochu přípomíná jednoho z bratrů Marxů, ale to je asi náhoda. Příběh je jednuduchý a dětem se jistě bude barevný svět velmi líbit. Škoda zbytečnéh zdlouhavosti a pochybného scénáře.(26.8.2005)

 • Isherwood
  ***

  Škoda toho, že ani výtečná animace, nedokáže zalepit až příliš velké díry v příběhu. Ten se může „pyšnit“ krom prostinké jednoduchosti, kterou ocení hlavně děti, také spoustou nápadů, které nepatří do kategorie „originální“. Samotné město, společně s koncepcí vyprávění, jednoznačně připomenou Proyasovo Já, robot, včetně rozmáchlých kamerových náletů, či velkolepé hrdinské hudby Johna Powella, který zde však až příliš používá motivy z Výplaty. Jako protipól slouží spousta citací či milých vtípků (které však ocení pouze starší), což při přihlédnutí k dobrému výběru hlasů hlavních hrdinů vytvoří poněkud rozporuplný dojem. Při nižším věku (pokud možno 1. stupeň základní školy) jednoznačně super cool pecka, ale takhle dosti nerozhodné tři.(4.9.2005)

 • Dadel
  ***

  Dosud nejhorší 3D animovaný film, a to jsem z těch hlavních viděl všechny (UPDATE 2007: od doby, kdy jsem psal tento koment, se objevily i mnohem horší). Příběh je stoprvá variace na omleté téma, vtipy jsou většinou slabé a často spočívají v tom, že někdo někam padá nebo někomu upadne končetina. Děti se asi budou bavit, ale pro dospělé to může být utrpení. Dabing tomu taky neprospěl, ale zde je stejně chyba už v originálu. Radši jděte od kováříčka ke kováři a pusťte si znova cokoliv od Pixaru.(15.3.2005)

 • willis
  ***

  Technicky dokonalé, kdyby mně někdo tvrdil že jsou to loutky tak bych tomu skoro věřil. Spousta nápadů, design postaviček i celého robosvěta je taky povedená. Ovšem spoustu vtipů a gagů je spíše infantilního rázu, jsou více či méně profláklé už od dob Disneyho pohádek. Jinak jako spousta scénářů k filmům, kde vystupují roboti, trpí i tenhle čapkovským sydromem. Kde jsou roboti musí být vzpoura nebo revoluce. (7.11.2005)(7.11.2005)

 • - Původní koncept filmu zněl „bláznivá komedie ve stylu třicátých let minulého století a tanečními vystoupeními“. (HellFire)

 • - Seznam hostů na bál: Mr. Vandersmelt, Forge, Silvia Goldbot, Cappy, Mme Goldie Van Bot, Ann Droid and Mr. Silverleaf. (HellFire)

 • - Robin Williams se nadabováním postavy Fendera vrátil k animovanému filmu, naposledy totiž propůjčil hlas džinovi v Aladinovi. (imro)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace