Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Škoda toho, že ani výtečná animace, nedokáže zalepit až příliš velké díry v příběhu. Ten se může „pyšnit“ krom prostinké jednoduchosti, kterou ocení hlavně děti, také spoustou nápadů, které nepatří do kategorie „originální“. Samotné město, společně s koncepcí vyprávění, jednoznačně připomenou Proyasovo Já, robot, včetně rozmáchlých kamerových náletů, či velkolepé hrdinské hudby Johna Powella, který zde však až příliš používá motivy z Výplaty. Jako protipól slouží spousta citací či milých vtípků (které však ocení pouze starší), což při přihlédnutí k dobrému výběru hlasů hlavních hrdinů vytvoří poněkud rozporuplný dojem. Při nižším věku (pokud možno 1. stupeň základní školy) jednoznačně super cool pecka, ale takhle dosti nerozhodné tři.(4.9.2005)

 • Roman.Ticka
  ****

  Přes pozdně letní vedra (naposledy u vody) poslední týden třeskutě nestíhám, takže jsem opět neviděla žádnou movie a včera jsem kmitala mezi Posledním Mohykánem, Roboty a hodinu jsem sledovala Spojence. Jedině tento animák jsme viděli několikrát a pořád si udržuje status kvalitní rodinné zábavy. Má to nápad, mravopoučný děj, spád, originální postavičky na bázi párátek a navíc skvělou hudbu a parádní tanečky. Ten poslední univerzální na nadčasovou muziku nikoho menšího než Jamese Browna byl přímo strhující a pozitivně nakažlivý...(5.9.2011)

 • mozkomor
  ***

  Na robotickém světě si tvůrci dali opravdu záležet, je propracovaný do nejmenších detailů až z toho přechází zrak, ale na vše ostatní se jaksi vykašlali. Příběh je sestaven z těch nejprovařenějších klišé animovaných filmů a bez jediné známky invence, stejně tak postavy, obšlehnuté podle mnohokrát viděných šablon, jsou v lepším případě nezajímavé, v horším pak vyloženě otravné ("rodiče" hlavního hrdiny). Ve výsledku to je pro mě čistý průměn, který nakonec zaokrouhluji nahoru především za několik podařených akčních a scém a za hlášku "It's fusion of jazz and funk. it's called junk!"(25.6.2008)

 • kaylin
  ***

  Přijde mi, že se jedná o možná až trochu moc schematický animovaný film, který má dobré momenty ve chvíli, kdy je lidský život parafrázován na ten robotická. Úvodní titulková sekvence je naprosto bezvadná a skvěle by fungovala jako samostatný krátký film. Zbytek filmu už je tak nějak předem daný a jeho vývoj až příliš očekávaný. Zábavné to ale je pořád.(20.7.2015)

 • juta
  ***

  Průměrná pohádka, kde dopředu víte, jak to dopadne. To je sice skoro v každé pohádce, ale tady je to evidentní hned. To samozřejmě vůbec nevadí. :D Grafika není úplně dobrá, je znát, že je to starší animák, ale i některý starší vypadají lépe. Třeba bych se soustředil na ostření, kdy bylo občas špatné rozeznat postavu od pozadí, hlavně když se na to koukáte po ránu a nejste pořádně vyspalí. :D(30.12.2015)

 • - Robin Williams se nadabováním postavy Fendera vrátil k animovanému filmu, naposledy totiž propůjčil hlas džinovi v Aladinovi. (imro)

 • - Zelený robot s jet packem stojící v řadě v televizním pořadu Bigweld Show je rannou fází Rodneyho. (HellFire)

 • - Jak se dostanete k verzii s původním zvukem, dávajte dobrý pozor na hlas, který zazní v železářství. Jeho majitelem je totiž samotný James Earl Jones, kterého jsme onoho roku mohli slyšet v jeho nejslavnější úloze a tou je hlas nikoho jiného, než Darth Vadera. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace