poster

Gekidžóban Pocket Monsters: Mizu no mijako no mamorigami Latias to Latios

 • Japonsko

  劇場版 ポケットモンスター 水の都の護神 ラティアスとラティオス

 • Japonsko

  Gekijouban Pocket Monsters: Mizu no Miyako no Mamorigami Latias to Latios

 • Velká Británie

  Pokemon Heroes: Latias and Latios

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 72 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Je to takový hezký příběh o přátelství a o tom, jak si mohou lidé a Pokémoni pomáhat. Já vím, že je to takové hloupoučké, ale to mi rozhodně nebrání v tom, abych si tyhle filmy užíval. Ano, mám k Pokémonům vztah s tím se prostě nedá nic dělat, ale tenhle film má celkem roztomilý příběh a dětem se musí líbit. Díky bohu za to, že od větších efektů prostřednictvím počítačové animace bylo upuštěno.(6.5.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $746,381Tržby Celosvetovo $20,867,919(31.8.2008)

 • Sneaky
  ***

  5. díl se odehrává v krásném městečku, kde jsou známi 2 pokémoni. Latios a Latias jsou sourozenci, které nikdo nikdy neviděl a říká se, že jejich otec zachránil město před vyhynutím bez vody. Ash a jeho přátelé tam jsou na výkendu kvůli jedné vodní soutěži s pokémony. Když se zdálo, že Ash prohrává, neviditelná věc (Latias) mu pomáhá a dostavá se mezi první, ale nevyhraje. Vyhraje Misty :P Latiase potkává hodněkrát a poté najde i Latiose. Objeví se 2 zlodějky, které chcou oba pokémony. Když jim to nejde, oživí staré pokémony, které přinesli městu skázu. Podaří se jim to ? :D:D(22.4.2011)

 • Fingon
  ****

  Ash a Pikachu spolu s Misty a Brockem tentokrát tráví čas v pokémoní verzi Benátek. Tam na ně kromě Rakeťáků čeká i tzv EON duo, Lati@s. Pokud jsem dobře koukal, kromě těchto legendárních pokemonu jsou jinak všichni moni z první a druhé generace her (EON duo je už generace třetí). Pátý pokemoní film patří dle mého názoru k těm lepším, ať už jde o příběh, či kresbu. A vůbec mi nevadí, že si zde podává ruce klasická animace s 3d renderem (pohyb kanály v pohledu první osoby vypadá hodně dobře)...(22.7.2018)

 • IllIlIlIIl
  odpad!

  Jestli je vůbec potřeba něco psát....(18.12.2008)

 • - Misty nikdy nevidela prvú dušu Dew na správnom mieste vo fontáne, pretože nebola s Ashom, keď ju videl. Ale keď Ash, Misty, Brock, Lorenzo, Bianca, a Latias išli dať novú dušu Dew do fontány, Misty hovorí, že je perfektná, ako tá stará. (patrik1177)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace