Zlý Bong 888

• USA Evil Bong 888: Infinity High

Čtyři spolubydlící (Allister, Larnell, Bachman, Brett) si přes inzerát v časopise objednají bongo na hulení trávy. Samozřejmě hned, jak je jim doručeno, ho vyzkouší. Tedy až na Allistera, který je zásadně proti, jelikož ho zajímají výhradně studie a chce v životě něco dokázat. Jenže co nikdo z nich netuší je to, že bongo není jen tak obyčejné, ale opravdu ďábelské. Jeden z nich to s hulením trochu přežene a přenese se do světa snění a iluzí. Ostatní si myslí, že je mrtvý, a snaží se jeho mrtvolu skrýt a zatím pařit se dvěma žhavými kočičkami Luannou a Janet. Jenže bongo si žádá víc a tak brzy do svého pekelného světa snění svede další oběti. Završení celé série. (Balt Cinema)

JesterKruger odpad!

No jo. Po Evil Bong 777, nebude lepší jeho pokračování: 888. Tenhle film je špatný ve všech způsobech. Herecké výkony tu jsou asi nejhorší v historii. Zejména ta baba co se objevila na začátku. Díky těm výkonům jsem měl sto chutí třísknout hlavou o zeď. Efekty jsou úplně strašné. Dalším problémem je příběh, co nemá nic nového nabídnout v této sérii. Evil Bong má pár dobrých dílů, ale čím je jich více, a více, tak jsou horší a horší. Králík (Ne jako zvíře, ale jako hlavní postava). Popadne restauraci svého zemřelého synovce, kterého nikdy neviděl, a nějáký němec zvaný Salmonela mu tam má dělat jídlo pro hosty. Pak se tam objeví Ebee, a na konci totálně debilně udělaný Vražedný Perníček s Marihuanským perníčkem. Výhodou tohoto dílu Evil Bong je ta, že se na tento budiž k ničemu film nedá dívat. ()