poster

Šílený rande

 • USA

  My Boss's Daughter

 • Slovensko

  Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *

  Patrně nejhorší romantická komedie, kterou jsem v posledních letech viděl. Špatné herecké výkony, ospalá režie, přeplácaný děj (hledat souvislosti je naprosto zbytečné) a to vše v doprovodu těch nejubožejších vtipů. Ještě, že to Carmen Electře tak sluší, když je mokrá (a má zatraceně krátké šortky). Bez ní by to bylo na odpad...(1.4.2004)

 • igi B.
  ****

  Dokonalá magořina na piteční noc, >nadadaná< gagy tak pitomými a ujetými - leč promyšlenými a vypointovanými (a žádné to laciné pitvoření, které leccos nakonec zpotvoří! :o), že nelze se skvěle nebavit...! . . . V rámci >šupžánru< crazy komedií tedy jednoznačně za pět, jako film jen za tři, průměr pak za čtyři hvězdy bez uzardění... Jen nechápu, kde byla (dle žánrového uzaložení zde) nějaká romantika...(?) . . . Tak leda snad nějaký ty folikulitiky... ;o))) - - - P.S. Ovšem pozor na šílený český dablink. Žeby zase jeden z důvodů nízkých hodnocení některými uživateli (krom ovšem jasných pózérů, že...) zde? - - - - - (Poprvé viděno 2.5.2008 na ČT1, komentář zde jako mnohý - 3.5.2008)(3.5.2008)

 • Greny
  odpad!

  bylo tomu tak - zklátila mě chřipka a rozhodl jsem si zpříjemnit odpoledne - až nyní se pozastavuji nad výrazem zpříjemnit. Tento film je hovadina umocněná na n-tou a vynásobená čílsem pí . Kdo by se měl smát nad rádoby vtipy typu sjetá sova nebo poraněné dívky, které prosakuje krev přes obvazy? Myslím si, že tento film má u mě čestné místo ve filmovém hnojišti.(7.3.2009)

 • Necrotongue
  odpad!

  Nacházím se teď zrovna ve fázi, kdy se vracím k dříve hodnoceným titulům, abych si ověřil, že jsem jim nedal příliš vysoké známky, a napadlo mě, abych zjistil, jestli jsem nějakému filmu, zbytečně neukřivdil. Já bloud! Opravdu jsem znovu absolvoval celou tuhle torturu, a teď lituji toho, že není možné hodnotit ještě nižší známkou. Na tomhle filmu není nic dobrého, herecké výkony byly katastrofální, za scénář by se musel stydět i Mistr Troška a..... A víte co? Už jsem u tohoto "díla" ztratil 2x 86 minut, takže dalším časem už nebudu plýtvat na zbytečný rozbor- odpad! je pro tuto záležitost málo.(24.7.2019)

 • pravo
  *

  BOLA SOM, ALE UŽ NIKTO Z MOJICH KAMARÁTOV NECHCE PÓZOVAŤ NAHÝ. TY BY SI NECHCEL? Romantická komédia o strážení domu a starostlivosti o zviera – bože veď to už tu bolo v Deuce Bigalow: Dobrý striptér a po štyroch rokoch amíci natočili film s podobnou myšlienkou a podobným humorom (z môjho pohľadu ešte o čosi horším). Oproti filmu s Robom Schneiderom má novší snímok lepšie herecké obsadenie- jedná sa však poväčšine o hercoch, o ktorých hereckých kvalitách niet pochybností- proste neexistujú :o). Filmy s podobným humorom sú zrejme určené inému divákovi a preto hodnotím najvyšším hodnotením aké mi svedomie a presvedčenie dovolí. TEN UŽ JE MŔTVY A ZA DVADSAŤ MINÚT BUDE STÁLE MŔTVY. JE ZBYTOČNÉ VOLAŤ ZÁCHRANKU.(6.11.2007)

 • - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)