Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• freddy

Tak tohle je jistě velmi pozoruhodný kousek. I při sebevětším úsilí jsem neuvěřil, že by se tohle mohlo někomu stát v běžném životě. Scénář mi přišel naprosto nesmyslný, protože takový sled katastrof nepotká snad ani toho největšího smolaře. Sice jsem se u filmu docela bavil, místy jsem se i docela smál, ale zároveň jsem občas i zavrtěl hlavou nad nesmyslností scénáře. K hereckým výkonům se vyjádřím jen ve zkratce. Ashton Kutcher nezklamal, ale taky nikterak nezaujal. Tara Reid byla docela pěkná na pohled a já měl alespoň na nějakou dobu hlavu zaměstnanou jejími proporcemi. A jinak děs. Ale přesto, jak už jsem napsal, jsem se místy i smál, a proto dvě hvězdičky. Ale nemohl jsem se nevyhnout určitému srovnání s filmy děvčat Olsenových. Kvalitativně i scénářem to bylo skoro totéž...(7.11.2007)

• Wallis3

Jestli byl úděl to tak dementně natočit, a to tak dementně, že při těch debilních dialozích jste měli pocit, jakoby ti lidi nemluvili vůbec k sobě, ale řvali do zdi, a vám u toho klesalo IQ rapidně dolů, tak teda nedokážu pochopit, proč to vůbec natočeno bylo. Jen jedna jediná věc to zachránila od bohapustého odpadu a to ten sjetej vejr O.J. !(6.8.2015)

• Sawy

První dvacetiminutovka je parádní,vtipná,nacpaná gagy a ten zde tolikrát zmiňovaný nevkus nikde.Ten došel překvapivě s Michaelem Madsenem a jeho močovým extemopre,navíc existuje nepsané pravidlo,že film,ve kterém se (byť krátce) objeví Carmen Electra,prostě nemůže být dobrý (čest Starskymu a Hutchovi). Fór se sovou a záchodovým prknem je ovšem geniální a možná jsem jeden z mála,ale nikdy nepřestanu tvrdit,že Ashton Kutcher je dobrý herec,což tady potvrzuje a často je jedinou záchranou filmu před pádem do hlubin absolutní trapnosti.Ve výsledku přesně mezi dvěma a třemi hvězdičkami a kdyby byl na místě Tary Reid někdo hezčí,volil bych tu vyšší možnost. 50 %(20.9.2011)

• ladko

Síce ma odrádzalo hodnotenie filmu, ale najmä kvôli ženským predstaviteľkám som sa rozhodol, že tejto komédii šancu dám. Úvod ešte ušiel a scéna s Tomom v Jackovej kancelárii ma veľmi pobavila. Potom však kvalita fórov klesala veľmi prudko dole - až klesla na samé dno. Fekálny humor krížený s narážaním do predmetov a padaním (aj to môže byť niekedy vtipné - nie však tu) - fakt hrôza. Jedna hviezda za scénu v kancelárii a štýlový výstup Carmen Electry z vody...(3.5.2008)

Aj napriek tomu, že som bol v podstate pripravený na to, aký film idem pozerať a že sa hodnotenie asi na viac ako 2* navyšplhá, nakoniec mi svedomie nedovolilo dať menej ako 3. Jednu z nich by som priradil dostaktku smiešnych a vtipných situácií, na ktorých som sa schuti pobavil. Druhú skvelému Terencovi Stampovi, ktorého postava arogantného a prísneho šéfa bola fakt super a tretiu peknučkej Tare Reid. A v mnohých situáciách som Toma (Aston Kutcher) vážne ľutoval a cítil s ním, akoby sa tie všetky nepríjemnosti diali mne, ale iritovalo ma jeho nerozvážne, hlúpe a trápne riešenie týchto vzniknutých problémov.(15.4.2006)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)