Reklama

Reklama

Šílený rande

  • USA My Boss's Daughter (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (178)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Patrně nejhorší romantická komedie, kterou jsem v posledních letech viděl. Špatné herecké výkony, ospalá režie, přeplácaný děj (hledat souvislosti je naprosto zbytečné) a to vše v doprovodu těch nejubožejších vtipů. Ještě, že to Carmen Electře tak sluší, když je mokrá (a má zatraceně krátké šortky). Bez ní by to bylo na odpad... ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Dokonalá magořina na piteční noc, >nadadaná< gagy tak pitomými a ujetými - leč promyšlenými a vypointovanými (a žádné to laciné pitvoření, které leccos nakonec zpotvoří! :o), že nelze se skvěle nebavit...! . . . V rámci >šupžánru< crazy komedií tedy jednoznačně za pět, jako film jen za tři, průměr pak za čtyři hvězdy bez uzardění... Jen nechápu, kde byla (dle žánrového uzaložení zde) nějaká romantika...(?) . . . Tak leda snad nějaký ty folikulitiky... ;o))) - - - P.S. Ovšem pozor na šílený český dablink. Žeby zase jeden z důvodů nízkých hodnocení některými uživateli (krom ovšem jasných pózérů, že...) zde? - - - - - (Poprvé viděno 2.5.2008 na ČT1, komentář zde jako mnohý - 3.5.2008) ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Ashton Kutcher je důkazem toho, že i člověk s mentální subnormou se může stát idolem spousty dívčích srdéček, a byť tato srdéčka existují pouze ve standartní výbavě s hlavou dutou jako štoudev, nikterak mu to nebrání, aby si tuto popularitu bezuzdně užíval a oblažoval nás dalšími svými výkony a rolemi, jejichž objektivní hodnota je hluboko pod kvalitami rolí toaletního papíru. Takhle prostě nejde točit zábavné filmy...takhle nejde točit žádné filmy. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

Od doby, čo som videl tento film, nedám dopustiť na Ashtona Kutchera a Terenca Stampa. Ashton je svojou nehereckosťou úplne dokonalý pre tento kus (svoje umenie však určite viac prejavil v Butterfly Effect). A čo sa týka Terenca - ten jeho kamenný výraz ma rozbie stále, keď ho v nejakom filme uvidím. Bez výnimky. Tento počin sa podaril excelentne, je plný nových gagov, a svojou absurditou dáva na javo, že sa jedná o zábavu, ktorá funguje len pri vypnutej mozgovej činnosti ;) Ps: Ďalší dôkazový film o tom, že úroveň filmu a tiež zážitok z neho naplno ovplyvňuje dabing. U mňa to bola maďarská verzia, ktorá bola neskutočne dobre napísaná a obsadená. Tento fakt veľmi pravdepodobne vysvetluje tak rozdielne hodnotenie oproti uživateľom, s ktorými sa väčšinou naplno zhodujem. Takže obrázok s blondýou, čo drží King Konga v ruke, tu platí určite ;) ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení. Český název je mimo, žádná teenagerská komedie to není. Spíš něco jako kreslená groteska s živými herci - Hlavní hrdina se díky nedorozumění zaváže k hlídání domu, na němž až fetišisticky lpí jeho despotický šéf. Dům se plní nežádoucími hosty a destruuje všemi myslitelnými způsoby a všechny pokusy to zarazit se podobají zoufalé snaze vrátit vymačkanou zubní pastu zpátky do tuby. No, scénář je psaný stejně schematicky jako kterýkoli jiný odvar Fotra-lotra a Ashton Kutcher jistě nebyl ani tak režisérovou volbou jako spíš součástí zadání. Ale dobrá zpráva je, že David Zucker stále umí načasovat gag. :o) Timing a pointování prostě zvládá a i ty nejotřepanější nebo i nevkusnější gagy dokáže solidně prodat. Takže Šílený rande sice není zdaleka tak dobré jako Fotr je lotr, ale je o pořádný kus vtipnější než třeba Baba na zabití. 60% ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)

Reklama

Reklama