Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• Tom Hardy

Patrně nejhorší romantická komedie, kterou jsem v posledních letech viděl. Špatné herecké výkony, ospalá režie, přeplácaný děj (hledat souvislosti je naprosto zbytečné) a to vše v doprovodu těch nejubožejších vtipů. Ještě, že to Carmen Electře tak sluší, když je mokrá (a má zatraceně krátké šortky). Bez ní by to bylo na odpad...(1.4.2004)

Dokonalá magořina na piteční noc, >nadadaná< gagy tak pitomými a ujetými - leč promyšlenými a vypointovanými (a žádné to laciné pitvoření, které leccos nakonec zpotvoří! :o), že nelze se skvěle nebavit...! . . . V rámci >šupžánru< crazy komedií tedy jednoznačně za pět, jako film jen za tři, průměr pak za čtyři hvězdy bez uzardění... Jen nechápu, kde byla (dle žánrového uzaložení zde) nějaká romantika...(?) . . . Tak leda snad nějaký ty folikulitiky... ;o))) - - - P.S. Ovšem pozor na šílený český dablink. Žeby zase jeden z důvodů nízkých hodnocení některými uživateli (krom ovšem jasných pózérů, že...) zde? - - - - - (Poprvé viděno 2.5.2008 na ČT1, komentář zde jako mnohý - 3.5.2008)(3.5.2008)

• Greny

bylo tomu tak - zklátila mě chřipka a rozhodl jsem si zpříjemnit odpoledne - až nyní se pozastavuji nad výrazem zpříjemnit. Tento film je hovadina umocněná na n-tou a vynásobená čílsem pí . Kdo by se měl smát nad rádoby vtipy typu sjetá sova nebo poraněné dívky, které prosakuje krev přes obvazy? Myslím si, že tento film má u mě čestné místo ve filmovém hnojišti.(7.3.2009)

• Necrotongue

Nacházím se teď zrovna ve fázi, kdy se vracím k dříve hodnoceným titulům, abych si ověřil, že jsem jim nedal příliš vysoké známky, a napadlo mě, abych zjistil, jestli jsem nějakému filmu, zbytečně neukřivdil. Já bloud! Opravdu jsem znovu absolvoval celou tuhle torturu, a teď lituji toho, že není možné hodnotit ještě nižší známkou. Na tomhle filmu není nic dobrého, herecké výkony byly katastrofální, za scénář by se musel stydět i Mistr Troška a..... A víte co? Už jsem u tohoto "díla" ztratil 2x 86 minut, takže dalším časem už nebudu plýtvat na zbytečný rozbor- odpad! je pro tuto záležitost málo.(24.7.2019)

• pravo

BOLA SOM, ALE UŽ NIKTO Z MOJICH KAMARÁTOV NECHCE PÓZOVAŤ NAHÝ. TY BY SI NECHCEL? Romantická komédia o strážení domu a starostlivosti o zviera – bože veď to už tu bolo v Deuce Bigalow: Dobrý striptér a po štyroch rokoch amíci natočili film s podobnou myšlienkou a podobným humorom (z môjho pohľadu ešte o čosi horším). Oproti filmu s Robom Schneiderom má novší snímok lepšie herecké obsadenie- jedná sa však poväčšine o hercoch, o ktorých hereckých kvalitách niet pochybností- proste neexistujú :o). Filmy s podobným humorom sú zrejme určené inému divákovi a preto hodnotím najvyšším hodnotením aké mi svedomie a presvedčenie dovolí. TEN UŽ JE MŔTVY A ZA DVADSAŤ MINÚT BUDE STÁLE MŔTVY. JE ZBYTOČNÉ VOLAŤ ZÁCHRANKU.(6.11.2007)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)