Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• PajinkaKox

Tenhle film jsem viděla poprvé už hrozně dávno a pamatovala jsem si, že to bylo docela vtipný.. No nedávno jsem si ho pustila a nevěřila jsem svým očím.. Film je trapný celý ve všech ohledech. Příběh nestojí za nic. Je to taková slátanina absurdních momentů které dohromady dávají jednu velkou trapnou blbost.(2.11.2014)

Od doby, čo som videl tento film, nedám dopustiť na Ashtona Kutchera a Terenca Stampa. Ashton je svojou nehereckosťou úplne dokonalý pre tento kus (svoje umenie však určite viac prejavil v Butterfly Effect). A čo sa týka Terenca - ten jeho kamenný výraz ma rozbie stále, keď ho v nejakom filme uvidím. Bez výnimky. Tento počin sa podaril excelentne, je plný nových gagov, a svojou absurditou dáva na javo, že sa jedná o zábavu, ktorá funguje len pri vypnutej mozgovej činnosti ;) Ps: Ďalší dôkazový film o tom, že úroveň filmu a tiež zážitok z neho naplno ovplyvňuje dabing. U mňa to bola maďarská verzia, ktorá bola neskutočne dobre napísaná a obsadená. Tento fakt veľmi pravdepodobne vysvetluje tak rozdielne hodnotenie oproti uživateľom, s ktorými sa väčšinou naplno zhodujem. Takže obrázok s blondýou, čo drží King Konga v ruke, tu platí určite ;)(10.10.2010)

• Zdeňka

Šílený je slabý slovo, ten film byl tak příšerně otřesnej, že to není ani možné. Neměl hlavu ani patu, nebyl vůbec vtipný nebo vám to močení (nevím jak to říct slušně) na podlahu přišlo k smíchu? Až vás bude naše "nelepší" televizní stanice opět zvát k této "super truper úžasné romantické komedii" nenechte se zblbnout...(24.2.2008)

Když se odprostíte od jakýhokoliv velkýho analizování, tak vám vyjde další bláznivá komedie. Jeden prostý zaměstnanec dostane od despotického šéfa, možnost hlídat mu barák. On samozřejmě přijmá nebot se mu líbí šéfova dcera Lisa. A pak už je asi zbytečné se rozepisovat co následuje. Přes veškeré snahy se dům mění v torzo a šéf se vrací, ale to by to nebyla komedie ,aby to nedopadlo jak má. Vžádným případě se to nedá brát jako romantická komedie.(17.2.2010)

Šílené rande jedině s Tarou Reid a přímo u ní doma, kde se za jediný večer vystřídá pěkné panoptikum různorodých individuí, co se s nimi dá zažít legrace. Vyjevený Ashton Kutcher bude mít co dělat, aby nenamíchl svého přísného šéfa, který ho pozval k sobě, ale všechno se to nějak zvrhne tím nesprávným směrem, ale krásná šéfova dcera je dobrá motivace k tomu, aby se mladík náležitě postaral o barák, nedostal od šéfa padáka a na konci dostal zaslouženou sladkou odměnu. Příznivci vyloženě "ulítlých" komedií mají velkou možnost, protože tohle je komedie přesně pro ně. Gagů je tady jak nasráno, střídají se od těch normálních, přes dost praštěné až po ty bizarní a přitom neopustíme šéfův dům, vyjma počátečních sekvencí. Film by to klidně vytáhl na víc, kdyby chtěl, ale jeho naprostá neorganizovanost a takřka nulový děj přešlapující na jednom místě bez ošetřené zápletky, mně nedovolí přehoupnout se přes poměrně vysokých 60%(28.5.2012)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)