Šílený rande

My Boss's Daughter

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

Dokonalá magořina na piteční noc, >nadadaná< gagy tak pitomými a ujetými - leč promyšlenými a vypointovanými (a žádné to laciné pitvoření, které leccos nakonec zpotvoří! :o), že nelze se skvěle nebavit...! . . . V rámci >šupžánru< crazy komedií tedy jednoznačně za pět, jako film jen za tři, průměr pak za čtyři hvězdy bez uzardění... Jen nechápu, kde byla (dle žánrového uzaložení zde) nějaká romantika...(?) . . . Tak leda snad nějaký ty folikulitiky... ;o))) - - - P.S. Ovšem pozor na šílený český dablink. Žeby zase jeden z důvodů nízkých hodnocení některými uživateli (krom ovšem jasných pózérů, že...) zde? - - - - - (Poprvé viděno 2.5.2008 na ČT1, komentář zde jako mnohý - 3.5.2008)(3.5.2008)

• Rehooo

Začátek vypadal, že to bude taková ta milá teenagerská komedie co neurazí ani nepotěší. Prostě jen tak na jedno podívání. Svůj názor jsem však rychle přehodnotil... Tenhle film má tak ubohý humor a tak hloupé scény, že to nezachránil celkem solidní konec. Příjde mi to ale škoda, protože potenciál na krapet lepší film by tam byl:((26.8.2008)

• Miro_CZ

Asi jsem zaspal tu novinku, že komedie, nemusí být vtipné, aby byly označovány jako komedie... Toto je jasný příklad "komedie" u které se po celou dobu ani neusmějete. Když byl film zhruba v půlce, bylo mi líto toho stráveného času a zastavit film aniž bych viděl konec. Na konci jsem litoval, že jsem to neudělal. Odpad...(31.1.2012)

• winsome

Šílený rande, šílený film. Nic horšího jsem snad ještě nikdy neviděla... Dívala jsem se na to na doporučení a byla jsem vážně zhrozená! Nechutné, rádoby vtipné scény, absolutně žádný nápad, podprůměrné herecké výkony... snad ani fanynkám Ashtona Kutchera se to nemůže líbit! Zezačátku se režisérovi ještě jakž takž dařilo držet děj pod kontrolou, ale každou minutou se mu film víc a víc vymykal z rukou a konečným výsledkem je jakýsi neurčitý spletenec bezduchosti a nechutnosti.(20.8.2006)

• Wallis3

Jestli byl úděl to tak dementně natočit, a to tak dementně, že při těch debilních dialozích jste měli pocit, jakoby ti lidi nemluvili vůbec k sobě, ale řvali do zdi, a vám u toho klesalo IQ rapidně dolů, tak teda nedokážu pochopit, proč to vůbec natočeno bylo. Jen jedna jediná věc to zachránila od bohapustého odpadu a to ten sjetej vejr O.J. !(6.8.2015)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)