Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• winsome

Šílený rande, šílený film. Nic horšího jsem snad ještě nikdy neviděla... Dívala jsem se na to na doporučení a byla jsem vážně zhrozená! Nechutné, rádoby vtipné scény, absolutně žádný nápad, podprůměrné herecké výkony... snad ani fanynkám Ashtona Kutchera se to nemůže líbit! Zezačátku se režisérovi ještě jakž takž dařilo držet děj pod kontrolou, ale každou minutou se mu film víc a víc vymykal z rukou a konečným výsledkem je jakýsi neurčitý spletenec bezduchosti a nechutnosti.(20.8.2006)

Opravdu nevím v čem je tato romantická komedie horší než jiné oddechové pitomé komedie (např.přenudná Na sv.Valentýna, Nevěsta na útěku apod.,které jsou na vypnutí po pěti minutách, předvídatelné nicneříkající zívárny, zábavné jako nepovedená reklama na falešnou nechutnou pochoutku ), tohle "veledílo" mělo alespoň nějakou atmosféru a nehrálo si to na něco co není.(16.2.2013)

• Zombi

No, romantiku tady rozhodně nečekejte, je to v podstatě sled různých scének a fórů motajících se kolem hlídání vypulírovanýho domu, který v tomto neposkvrněném stavu samozřejmě nevydrží ani 10 minut. Nejzábavnější mi přišel začátek v kanceláři, kde Terence Stamp ukazuje jak despotickej parchant umí být. Některý fory tu jsou dobrý a člověk se i zasměje, ale celý je to hrozně přeplácaný, neuvěřitelný a herecky dost slabý, spousta rádoby vtipů je naopak trapných - močení, zadky.. Jako celek to prostě není nic moc.(14.1.2010)

Nepochopím, proč tento film všem tak strašně vadí. Každý, kdo si ho pustil moc dobře věděl, co to bude a že to není podívaná pro každého. Ve svém žánru je to pro mě jeden z těch lepších. Ashton je ve všech filmech stejný a nikdy od něj nikdo asi nebdue moct očekávat nějaký větší výkon, to samé platí pro Taru, ale tady zkrátka seděli. A Terence Stamp? Naprostá špička! Vyloženě sem si užíval každý jeho pohled, každou jeho větu. Že to bylo chvilkama nechutný, no, tak to se dalo také čekat a rozhodně to nepřekročilo žádné meze. Podle mě to byla zábavná podívaná, která rychle uběhla.(20.3.2011)

• PajinkaKox

Tenhle film jsem viděla poprvé už hrozně dávno a pamatovala jsem si, že to bylo docela vtipný.. No nedávno jsem si ho pustila a nevěřila jsem svým očím.. Film je trapný celý ve všech ohledech. Příběh nestojí za nic. Je to taková slátanina absurdních momentů které dohromady dávají jednu velkou trapnou blbost.(2.11.2014)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)