Finále Miss Czech Republic 2022

Soutěžní / Zábavný
Česko, 2022, 175 min

Účinkují:

Ondřej Novotný (moderátor), Dara Rolins, Monika Bagárová

Miss Czech Republic letos přichází na Nova FUN. Večerem plným elegance, půvabu a krásy vás bude ŽIVĚ provázet Ondřej Novotný. Nádherných 10 finalistek se předvede ve velkém stylu. Těšit se taky můžete na vystoupení neméně půvabné Dary Rolins a Moniky Bagárové. Oku lahodící show hudebně zdokonalí fantastický DJ Pauli Gabrieli a pompézní Pražský filmový orchestr. (TV Nova)

castor

Supranational, Intercontinental, International. Titulů (díky kterým vítězky vyšlou na nějakou světovou soutěž) skoro víc než samotných holek. Na co jim vlastně budou, ani nikdo pořádně neví. Holky (většina) budou v normálním životě určitě pohledné, před televizními kamerami po zásahu stylistů to ale mnohým neslušelo. Nejlepší by bylo potkat se s nimi třeba v lese na houbách nebo u táboráku. Moderátor (asi) záměrně rezignoval na humor, nicméně celkově chyběl nějaký moment překvapení, prostě NĚCO. Samozřejmě nesmyslné naučené bláboly o hodnotách nechyběly, světový mír dávno vystřídala témata životního prostředí. Dřív se často stávalo, že režisér nelogicky stříhal ze záběru na záběr nebo efekty překrývaly samotné soutěžící, tentokrát to klaplo bez palce dolů. PS: „Jsem zamilovaná, je to čerstvé. Přítel je sportovec, ale zatím neprozradím, jestli hokejista nebo fotbalista.“ ()