Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (278)

maverick10 

všechny recenze uživatele

(smrtonosna zbran, star trek ci zakladni instinkt) Opravte to pane Skote!!! Willisovo rozstrileny karavan . . . filmovy fanousek musi tleskat nad paradni parodii, kterych je posledni dobou velmi malo. Proto jsem rad za kazdou takovouhle objevenou. Tady musite byt ve strehu protoz e mraky vtipu vam v pozadi uniknou a tak se tesim az to skouknu znovu. Jsem rad za kazdou takovouhle paradni parodii bez fekalniho humoru s napadem. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Průměrná parodie Smrtonosné zbraně s prvky dalších filmů. Nejedná se o styl, který bych vyhledával, navíc místa, kdy jsem se smál dost kontrastovala s těmi, kdy byl děj tak nějak navíc. Každopádně 3* dávám za to, že jde o předělávku Smrtonosné zbraně, kterou mám rád, za scénu ze Základního Instinktu, Hannibala, za Bruse Willise, za dobrou hudbu a za konec ve stylu Waynova světa s Bohemian Rhapsody a Love Kills v závěrečných titulcích. ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

+2* chtěl jsem si připomenout tuhle starší parodii a uvědomil jsem si při tom, že jsem ji vlastně nikdy celou neviděl a znám jí jen z pár ukázek. A buď jsem z parodií už vyrostl a nebo film stojí jen na pár vtipných scénkách, protože jsem se zase tak moc nebavil, i když má příběh hlavu a patu. Potěšilo mě, že se ve filmu objevilo i pár známých tváří v cameo rolích, které to osvěžilo, ale jinak není důvod pro další reprízu. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Colonist 

všechny recenze uživatele

Konečně! Konečně jsem nalezl parodii, kterou nedělal nikdo z tria Z-A-Z nebo z jejich žáků (Pat Proft,...) a která se opravdu povedla (proti Melu Brooksovi nic nemám, ale jeho parodie jsou tak nějak "jiné"). Jasně, na klasiky jako Bláznivé střely, Žhavé výstřely nebo Airplane! tento snímek pochopitelně nemá a ani se s nimi nemůže rovnat, to je jiná liga, ale i tak je to opravdu povedená parodie. Tohle není žádná céčková parodie jako třeba Mlčení šunek, tohle se vážně povedlo. Styl humoru je podobný těm klasikám, některé hlášky opravdu odbourají a mnohdy jsem se hlasitě smál. Najdou se tu i trapné, nepovedené nebo nemastné vtipy, ale těch povedených je více. Zuckerové a Abrahams mají humor sice více inteligentnější, ale tenhle film si na to nehraje. Sice je to mnohdy buranské a na hranici trapnosti, ale pobaví to. Mini roličky hvězdných herců potěší. Film není moc dlouhý (zde se píše 84 minut, ale já viděl verzi, která měla pouhých 73 minut), takže má spád. Kromě Smrtonosných zbraní se zde parodují i jiné klasické filmy a jejich scény, tudíž je parodovaná látka snadno známá snad každému. Možná je těch 5 hvězdiček přehnaných, ale já jsem se bavil opravdu královsky a když to nebudu srovnávat se Střelami, Výstřely a jejich příbuznými, ale s těmi lacinými parodiemi z pozdějších let, tak si je dát dovolím. ()

PauloZ 

všechny recenze uživatele

Kde jsem byl a co jsem dělal, když tohle dávali v telce... aha, čučel jsem na žhavé výstřely 2. Nabitá zbraň ale není vůbec špatná. Parodie na parodie, spousta parádních vtípků, odkaz na samotné Žhavé Výstřely a Bruce Willis mě opravdu dostal. Jenže datum vzniku tomu moc nepřálo, v porovnání s Výstřelama je to slabší, nebo spíš velmi podobné. Stejný druh zábavy, jenom s jiným obsazením. Kdyby to bylo natočeno alespoň o dva roky později, tak by to bylo asi více oceněné a možná se to považovalo jako pěkný odkaz na tyhle parodie. Pro mě kvalitní zábava, kterou už dnes nenajdem a výtečná hudba devadesátek. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (10)

  • Bruce Willis není uveden v titulcích na začátku ani konci filmu. (korbitch22)
  • Film byl originálně zamýšlen jako celovečerní ztvárnění seriálu Sledge Hammer, policajt s.r.o., jelikož tvůrce seriálu Alan Spencer měl s produkční společností New Line smlouvu k produkci filmu. Spencer ale snahu vzdal v důsledku velmi špatných scénářů. (HellFire)
  • V úvodní scéně v obchodě lze na jednom z časopisů přečíst inzerát, kde hledají dinosaury pro jistou práci. (HellFire)

Reklama

Reklama