Jennifer Lopez: Poločas

• USA Halftime

Slavná Jennifer Lopez v komorním dokumentu vzpomíná na svoji pestrou kariéru i život v záři reflektorů, který s sebou přináší obrovský tlak. (Netflix)

Aljak

Celý dokument by sa dal rozdeliť na dve ústredné roviny: spomienky na kariéru a kapitola "Super Bowl". Mne osobne sa oveľa viac páčilo, keď J.Lo spomínala na detstvo, na jej začiatky, milníky, úspechy i sklamania. Ten ošiaľ okolo Super Bowlu ma až tak nebral a na môj vkus bolo tejto veci v dokumente venovaného strašne veľa času. Oveľa radšej by som sa pozrel na ďalšie spomienky a zážitky tejto latino ikony. Takže celkovo mám z tohto dokumentu zmiešané pocity, ale tak celkovo to ušlo. Na 3* ()

Arsenal83

Veľká diva, úspešná, no hodnotovo vyprahnutá a pomýlená. Dokument je naplnený sebestrednosťou, kde JLo polovicu času hovorí len o tom, že by mohla získať Oscara alebo nejaké tie filmové ceny. Ona sa videla niekedy hrať? Veď má asi najviac nominácií na Zlatú malinu v histórii. Druhá polovica je čisto o jej kariére a hodnotách, ktoré chce ona presadzovať: boj proti rasizmu, proti zlým bielym mužom, čo ovládajú filmový priemysel, za trpiacu hispánsku komunitu, za ženy, za teplých a nakoniec aj za retarda Bidena a ešte retardovanejšiu zlodejku Kamalu Harris. Toto sú jej "hodnoty". ()

Timak

Dobrý no, tak ta holka není úplně marná, ale to je hrozně málo. Chtěl jsem syrové ohlédnutí za její skvělou kariérou, nějakou špínu, příkoří, překážky apod. A dostal jsem vlastně takovou pohádku na dobrou noc. Za mě úplně stejný, jako nedávno viděný "dokument" o Ronaldovi. Nic neříkající směsice pěkných obrázků a nezajímavých rozhovorů. ()

klukluka

Jennifer, přečti si můj komentář, ať víš, jak moc se mi líbíš už od dob Cely a po tomhle dokumentu k Tobě navíc chovám také skutečný obdiv, protože jsi dokázala fakt ohromný věci- zejména díky své neuvěřitelné píli a odvaze, ale líbilo se mi i to, že Ti nedělá problém nechat se točit nenalíčená, rozespalá, nebo v domácím oděvu v rodinném kruhu, kde i navzdory svým miliardám vypadáš jako holka od vedle. Krásná holka od vedle, jen ať víš. S úctou Tvůj klukluka. ()

silentname

Nemôžem povedať, že by som bol niekedy veľkým fanúšikom JLO. Mala skladby, ktoré sa mi páčili, bola vo filmoch, ktoré fungovali a celkovo som s jej prítomnosťou vo svete šoubiznisu v pohode. "Halftime" mi ale tak trošku ukázal, že hoci si to často ani neuvedomujeme, že všetci máme určité problémy a životné starosti. Nech sme ktokoľvek. A chápem Jennifer, že sa jej Trumpova politika osobne dotýkala a jedno s druhým. A dôvod, pre ktorý sa na konci rozhodla pre tú obrovskú šou. Nie je to asi film, ktorý dokáže povedať veľa o Jenny ako takej, ale skôr o určitej etape života ešte pred pandémiou, ktorá zmenila celý svet. Myslím si, že som rád, že som to videl a asi mi to niečo dalo, ale nečakajte od toho dokument o živote Jenny. Toto je niečo iné. Hodnotenie: B ()

• Jennifer Lopez a bývalá baseballová hvězda týmu New York Yankees Alex Rodriguez během natáčení tohoto dokumentu po čtyřech letech ukončili své zasnoubení, ačkoli to ve filmu není zmíněno. (Johnny.ARN)