poster

Životní zápas

 • USA

  The Game of Their Lives

Drama / Historický / Sportovní

USA, 2005, 101 min

 • dobytek
  *

  Někdy mi připadá, že američani se prostě rozhodli, že natočej filmy úplně o každym sportovnim utkání, který nějak překvapivě vyhráli. Je to prostě typická sportovní kravina, plná americkýho vlastenectví, kterejch se už natočilo nepřeberný množství. Jediný pozitivum na tomhle filmu je to, že je to o něco menší píčovina, než Hokejový zázrak.(25.10.2006)

 • KevSpa
  ***

  Je to nesmírně patetické, plné klišé, ale přesto to funguje tak jako takřka každý americký sportovní film. A navíc je to o fotbalu, takže méně hvězdiček prostě dát nemohu:-)(8.10.2006)

 • MirecRKK
  *****

  Jeden z najlepších filmov aké som kedy videl, nech si hovorí každý kto chce čo chce mňa ten film dostal úplne totálne! Po skončení filmu som mal pocity že prečo to bolo tak krátke ale že je to najlepší film aký som kedy videl. Po uplynutí niekoľkých dní tvrdím že jeden z top filmov ake som kedy videl a tento film odporúčam všetkým svojím kamarátom, všetkým fanúškom futbalu ale aj všetkým ktorí máte radi športové filmy... veľký fanúšik futbalu sa zažere d filmu už po pár desiatkach sekúnd a verím ,že aj ostatní si tam nájdu to svoje!(23.8.2013)

 • bolf!k
  odpad!

  videl sem prvnich 15 minut ktery me odradily, pak uz si jen pamatuju hlas toho komentatora pri zaverecnem zapase kdy uz sem sedel u kompu a bratr na to porad koukal. na me moc narocny kecy typu WOW amici sou nejlepsi a silou vule prekonavame best anglany.........tentokrat na me toho vlastenectvi bylo proste moc a opravdu se to nedalo skousnout...(4.3.2007)

 • Untouchabl
  ***

  USA - Anglie 1:0 (1:0) 29.06.50 (18.00) Belo Horizonte, Estadio Mineiro (+10000) Datillo Itálie, Galeati Itálie, Delasalle Francie USA: Borghi - Keough, Maca, McIlvenny (c) - Colombo, Bahr - Wallace, J.Souza, Gaetjens, Pariani, E.Souza Anglie: Williams - Ramsey, Aston, Wright (c) - Hughes, Dickinson - Finney, Mortensen, Bentley, Mannion, Mullen Branky: 38. Gaetjens 1:0 (v 59. Borghi chytil penaltu Mortensenovi)(30.3.2007)

 • - Gavin Rossdale v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

 • - World Cup, který hostila Brazílie, ve finále prohrála 1:2 s Uruguay. Finální zápas sledovalo okolo 2 000 000 diváků. Brazílie si byla výhrou tak jistá, že na okraji hřiště stáli tanečníci samba připravení zpívat novou píseň „Brazílie vítězů“. (ARI50)

 • - Založeno na skutečné události jednoho zápasu FIFA World Cup roku 1950, kdy Amerika plná amatérů 25. června porazila Anglii, krále fotbalu, 1:0 ve druhém zápase v základní skupině, ve které přesto skončili poslední. Přesto se zápas zapsal do dějin jako „Zázrak na Zelené“. Novináři v Londýně si po zápase mysleli, že když se k nim výsledek dostal, že je to chyba, a tak vytiskli výsledek jako „10-1, Anglie“. (ARI50)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace