Prci, prci, prcičky 3: Svatba

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

• Cival

Dvě a půl hvězdičky. První polovina je vyloženě zoufalá a vyniká v ní režijní neschopnost Jesseho Dylana. Celá řada scén není ani vtipná, ani zábavně nechutná, ani nějak trapná, jen prostě vyzní do prázdna, což je právě Dylanova zásluha. Jako důkaz doporučuju srovnat taneční souboj Stiflera s nabušeným gayem s dancematchi ve Starskym nebo Zoolanderovi. To je úplně jiná liga. Naštěstí poslední půlhodina trochu narovnává dojem, protože film najednou začne mít atmosféru i jakous takous působivost. Ale to už je pozdě, navíc když u oltáře s výborným hercem Biggsem stojí taková matná Michelle.(9.6.2004)

Podle mne je to opravdu vyvrcholení celé série. Může za to hlavně Seann William Scott, který je úžasný už ve scéně z gay klubu a i později vypadá nejzajímavěji prostě proto, že jediný předvádí i něco jiného, než předváděl v prvních dvou dílech.(20.11.2003)

Geniální Stifler show - moje nejoblíbenější Prcičky.(28.8.2011)

• Fingon

Tak tohle si prcičková série nezasloužila...(1.8.2006)

Prekvapujúco lepšie ako dvojka, ale aj tak je to už naťahovanie, čo len potvrdzujú ďalšie zbytočné časti. Tu to ešte aspoň bolo v tradičnom zložení, kde si ešte každý mohol vychutnať pôvodné dementné postavy. Zmena scenára mohla sériu zakončiť v tom najlepšom, čo sa nestalo a je to škoda, pre mňa sa týmto dielom končia dobré prci. 65%.(6.3.2006)

• - V tomto filmu již nezazněla žádná skladba od kapely Blink 182, v předešlých dvou dílech uslyšíme skladby “Mutt“ a “Everytime I look for you“. (Stocki)

• - Cameo: Chris Bender (jako producent se podílel na všech třech dílech původní trilogie American Pie) zde ztvárnil vystrašeného chlápka na pánských toaletách. (Stocki)

• - Finch říká na konci filmu Stiflerově mámě větu "We'll always have Paris" (Paříž tu pro nás bude dál). Stejnou větu říká Humphrey Bogart (Rick) ve snímku Casablanca (1942). (Stocki)