Prci, prci, prcičky 3: Svatba

American Pie - Jetzt wird geheiratet

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Teenagerovský život se nám přes vysokou a střední školu rychle přehoupl a komedie se začíná přesouvat trochu jinam, do běžného života, do té smutnější a vícestarostné kapitoly. Myslím, že tato komedie nebyla úplně střela vedle. Z předešlích dílů ale tvůrci vycítili, že velice populární je Stiffler a tak ho sem rvou na každý roh.(21.6.2008)

Poslední díl trilogie American Pie. Další porce humoru, sexu, zábavy, trapasů a tentokrát i svatby. Stifler, Jim, Kevin a Finch jsou tu opět, aby nás pobavili. Tentokrát bohužel bez Oze. Herci jsou to pořád super a sem zapadnou skvěle. Co se týče svatby a průserů tentokrát, tak scény se přiostřují a trapasy nabydou velkých hodnot. Kluci odchází ze série a zakončují trilogii více než důstojně. Super hudba, super herci a boží humor. Velmi povedené i potřetí. "Díky? To celý bylo jenom kvůli díků....Nemáš zač, kazišuku!" ( 75 procenta )(23.5.2012)

Slabší než výborný druhý díl, který měl vynikající atmosféru a také se v něm skloubila trošku melancholie z toho, že všichni vlastně stárnem a že nám kamarádi a kamarádské párty začnou pomalu ale jistě ubývat. Už nikdy nebude nic jako dřív. Ach jo. No ale máme tady třetí díl legendární ságy. Tentokráte se děj posouvá k Jimově svatbě. Postav opět trošku ubylo. Takže vlastně dostávají ostatní tím pádem zase o něco větší kousek koláče. Největší prostor dostává Stifler, kterého bych označil za hlavní postavu filmu, protože vlastně se všechny zajímavé kousky dějí kolem něj. Ostatní jsou dost toporní a nevtipní. Tento film zkrátka táhnou Paul Finch a Steve Stifler. PS: Varování! Scéna s lanýžem neudělá dobře nikomu.(28.8.2006)

Ak je toto naozaj posledná časť, môžem ho považovať za ideálne zakončenie úspešnej série. Vtipných scén je pomenej, ale tých zopár stojí naozaj za to. No už si ťažko viem predstaviť , o čom by bol prípadný štvrý diel, takže je to dobré takto ako trilógia. Na hercoch už je vidno, že im zopár rôčkov pribudlo a úspešnú tínedžerskú komédiu by nebolo vhodné nastavovať v podobe nasilu natočených dielov o americkej rodine, americkom manželskom živote, rozvode a starobe. Brrr(5.11.2003)

Není v životě mladého muže příliš možností ztrapnit se více, než při vlastní svatbě. Ale je to JEJÍ den, takže buďme vděční za to, že Jim bere trapasy jako nezbytnou součást svého života a příliš se jimi nevzrušuje. Já jsem se však nikdy nezapojil do proudu prcimánie, takže považujme za úspěch snímku, že mi v poklidu prošel před očima a nenabídl mi přitom žádný důvod ke znechucení.(13.8.2012)

• - Stifler pronese výrok “Suck my dick“ v překladu “Vyhul mi hůl“. V originále říká Stifler jméno autora výroku Ron Jeremy, v češtině ale zazní jméno Rocco Siffredi. Těžko říci, zda-li výrok je pravdivý ale jak Rocco Siffredi tak Ron Jeremy jsou skutečné osoby. Rocco je známý italský pornoherec, režisér a producent a Ron je americký pornoherec. V úvahu připadala i alternativa, že by Stifler pronesl podobnou hlášku, kterou řekl Tom Cruise v dramatu Magnolia (1999). (Stocki)

• - Jimova babička se v hotelovém pokoji dívá na televizi kde běží seriál Leave It to Beaver. (Stocki)

• - Když přijíždí školní autobus k domu Jima, skutečně ho řídil Seann William Scott. (Stocki)