Prci, prci, prcičky 3: Svatba

American Pie - Jetzt wird geheiratet

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Nějak jsem v sobě uchovával myšlenku, že tenhle díl je oproti svým předchůdcům o hodně slabší. Ale co jsem si ho teď po několikáté znovu pustil, tak jsem se na něj díval s velkým nadšením. Přijde mi, že Stiffler zde perlí víc než obvykle, děj má dokonce hlavu a patu a prsa tentokrát v mnohem lepší kvalitě, než u předchůdců. Tanečky v gay baru jsou zajímavým a určitě vtipným zpestřením, ale pak mi to přijde už zbytečně dlouhé. Každopádně si myslím, že těm dvěma bláznům jsme to my věrní fanoušci Prciček ze srdce přáli a lepšího ukončení trilogie jsme se nemohli dočkat:).(22.7.2011)

Série Prci, prci, prcičky je výjimkou z pravidla, že pokračování jsou vždy slabší. Od snímku jsem už moc nečekal, ale nakonec mě pobavil pomalu z celé série nejvíc. Účelem téhle komedie je, aby se člověk pořádně zasmál, a to mi věřte, že sem se smál pořád. Celý film táhne Stifler a jeho scény s lanýžem nebo v gay baru....jsou nezapomenutelný. Prostě komu se líbí předchozí Prcičky, z tohohle filmu nebude zklamán.(22.6.2015)

Pro mě osobně nejlepší díl série díky Stiflerovi, který tu dostává nejvíc prostoru, takže si Sean William Scott krade celý film pro sebe. Jeho hlášky a projev nemá obdoby. Válel jsem se smíchy po zemi. Svatba Jima a flétnistky je tu jen pro to, aby dala prostor pro rivalitu Finche a Stiflera. Babička, žraní psího hovna, holení koulí... prostě to má pořádný grády. Zaujalo mě občasný použití digitálu.(12.3.2004)

Původní díly Prciček jsou etalonem toho, jak by se měly točit nepřístupné komedie ze střední. Navíc trojka - svatba tématicky vyrostla s diváky a sledovat to s odstupem let na mě přeneslo i slušnou dávku melancholie. Minimálně do červených čísel tahle výborná komedie patří! Nikdy se neokouká..(26.5.2019)

Slabší než výborný druhý díl, který měl vynikající atmosféru a také se v něm skloubila trošku melancholie z toho, že všichni vlastně stárnem a že nám kamarádi a kamarádské párty začnou pomalu ale jistě ubývat. Už nikdy nebude nic jako dřív. Ach jo. No ale máme tady třetí díl legendární ságy. Tentokráte se děj posouvá k Jimově svatbě. Postav opět trošku ubylo. Takže vlastně dostávají ostatní tím pádem zase o něco větší kousek koláče. Největší prostor dostává Stifler, kterého bych označil za hlavní postavu filmu, protože vlastně se všechny zajímavé kousky dějí kolem něj. Ostatní jsou dost toporní a nevtipní. Tento film zkrátka táhnou Paul Finch a Steve Stifler. PS: Varování! Scéna s lanýžem neudělá dobře nikomu.(28.8.2006)

• - Cameo: Chris Bender (jako producent se podílel na všech třech dílech původní trilogie American Pie) zde ztvárnil vystrašeného chlápka na pánských toaletách. (Stocki)

• - Keď Jim (Jason Biggs) po prvýkrát predstavuje Michelle (Alyson Hannigan) svojej babičke, tak tá vykrikuje, že nie je židovka. Alyson však v skutočnosti židovka je.

• - V tomto filmu již nezazněla žádná skladba od kapely Blink 182, v předešlých dvou dílech uslyšíme skladby “Mutt“ a “Everytime I look for you“. (Stocki)