Prci, prci, prcičky 3: Svatba

American Pie - Jetzt wird geheiratet

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Svatbu mám z celé prcičkovské série nejradši, protože mi připadá taková nejvyzrálejší a "nejdospělejší" a navzdory tomu si laťku úchylného a střeleného humoru drží stále vysoko. Není to prostě už ta často prvoplánovitá teenagerovská řachanda jako v jedničce, ale v jisté míře střelená seriózní komedie a výbornými vtípky. Scéna s "čokoládovým" lanýžem je naprosto skvěle natočená, S. W. Scott ji zahrál parádně. Stejně tak i taneční souboj a nebo rozlučková párty s Finchovou "sestřenkou z východní Evropy". Pro mě jednoznačně nejhumornější prcičky.(15.9.2009)

Treti dil uz neni pribehove tak stupidni jako prvni dva, ale rozhodne necekejte nejakou inteligentni zabavu. Opet se vraci kompletni chlapecka sestava z predeslych dilu, v cele s pekelne vostrym Stiffmeistrem Seanna Williama Scotta. A samozrejme nechybi ani tatik Eugene Levy se svejma stupidnima radama. Jakmile je jeden z tehle dvou hercu na platne, strhava maximalne pozornost na sebe. A i kdyz je tenhle dil asi nejromantictejsi, presto se tu najde nekolik nechutnejch scen, jejichz vrchol je "cokolada", tohle byla asi jedina scena k zbliti, jinak sem se prakticky u vsech docela nasmal. Mezi podobnejma komediema se jedna o nadprumer.(7.10.2006)

Zdravé jádro zůstalo, puberta je skoro pryč a nechat si ujít Jimovu svatbu vážně nejde. V těžkopádnější dvojce si definitivně našel přítelkyni, když odmítl kočku z Evropy, tentokrát hodlá naklusat do chomoutu, což stojí Stiflerovi za to, aby si hrál na hodného kluka. A aby ostatní, Jim zejména, zažili řadu trapasů. Scénárista Adam Herz byl u všech tří úvodních dílů série, zřejmě netušil, jak velkou (bohužel často splaškovou) vlnu napodobovatelů rozpoutal, nicméně pochopil, že osudy je třeba nějak uzavřít, což se mu i podařilo. Pochopitelně je stále k čemu se vracet (nabízí se uspořádat Školní sraz), každopádně tohle vyvrcholení je vkusné, milé a svěží. Když se dobře zrežíruje a ještě lépe zahraje scéna, kdy jedna z postav skrývá „čokoládový dortík“, mají tvůrci „vyhráno“. S postavami (je jich znovu dost) tvůrci pracují uspokojivě, ty, které nás zajímají tak nějak nejvíc, dostávají naštěstí i největší prostor. Prostě poctivá teenagerovská komedie. Sice pořád to samé, ale oproti dvojce mnohem lépe podané.(22.9.2018)

Asi se budu opakovat, ale i u třetího pokračování musím napsat, že jde o jednu z nejlepších komedií vůbec. Hned úvodní scéna naprosto luxusní a takhle to je až do konce. Ale nezapomenu jak Stifler žral to hovno, to jsem myslel, že se fakt pobleju. :-D Všechny tři díly si zaslouží 100% a určitě by si všechny tři zasloužili být v mé TOP 10, bohužel však není místo. :-/(5.9.2017)

Tak je to až k nevíře, ale při tomhle díle jsem se bavil skoro stejně dobře jako při díle prvním. Byl fantastický a pro mě určitě i zábavný. Za to, že mě dokázal pobavit skoro jako díl úvodní, si zaslouží 4*. Rozhodně kvalitní a dobrá podívaná... Až se bude znovu někdy vysílat, jistě se budu dívat...(27.12.2007)

• - V tomto filmu již nezazněla žádná skladba od kapely Blink 182, v předešlých dvou dílech uslyšíme skladby “Mutt“ a “Everytime I look for you“. (Stocki)

• - Finch říká na konci filmu Stiflerově mámě větu "We'll always have Paris" (Paříž tu pro nás bude dál). Stejnou větu říká Humphrey Bogart (Rick) ve snímku Casablanca (1942). (Stocki)

• - Eddie Kaye Thomas, Thomas Ian Nicholas a Jason Biggs byli ve scéně, když vycházejí z baru poněkud opilí. Majitel baru je totiž napájel českým černým pivem, zatímco Seann William Scott protancoval polovinu dne na parketu. (Stocki)