poster

Prci, prci, prcičky 3: Svatba

 • USA

  American Wedding

 • USA

  American Pie: The Wedding

 • Německo

  American Pie 3 - Jetzt wird geheiratet

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  *****

  Třetí a poslední opravdu kvalitní díl prciček. Podobně jako u prvních dvou dílů je to nadupaný scénář plný zábavných fórů, příjemné postavy a velice kvalitní soundtrack. Ubral bych pouze některé nechutnosti, ale zase jich rozhodně nebylo tolik jako u každé druhé průměrné teen komedie. Potřetí a naposledy plný počet.(2.1.2012)

 • mzss1
  *****

  Toto je nestřeštěnější díl, ve kterém se hraje pouze a jedině pouze na jedniou věc a to jsou vtipné, střeštěné a trapné scény, které opravdu stojí za to. Nostaligie zde moc nefunguje, příběh je jednoduchej a není podstatnej, to ale nevadí. Film vypňuje dost skvělých písní. Chyběl zde herec Oze. A mnozí další z předchozích dvou dílů. Nevadí ale. Jim a Stiffler se opět předvedly ve filmu, srandy bylo dost. Celkově hodnotím na 95% = *****(24.10.2012)

 • tron
  ***

  „Áno, už viem, čo je to láska. Láska, to nie je len pocit. Láska, to sú aj oholené gule.“ Fajn! Tínedžerskú sériu PRCI, PRCI, PRCIČKY nijako zvlášť neuznávam ani neurážam. Pokladám ju za priemer. Kým originál ma ešte ako-tak bavil (60%), dvojka skôr nudila (ale aj tak 60%). Trojka ma však príjemne prekvapila. Čím? Neviem. Možno aspoň náznakom o akúsi... vážnosť? Možno je to dané tým, že je posledná (a teda scenárista sa snaží zručne uzatvoriť všetky dejové línie, postavy a vzťahy medzi nimi). Najskôr ale preto, že sme si od roku 1999 s hrdinami prežili svoje a ich záverečné dospievanie a zaradenie sa do tomu odpovedajúceho života, vnímame s troškou nostalgickej dávky. Ale nebojte sa, o pojedanie psích výkalov ukrátení nebudeme. Našťastie je to stále rovnako vtipné a nechutné, ako minulé dva razy. K tomu babička, Veľkomrd Stifler, homosexuál, policajtka, zdravotná sestra, svokrovci, Stiflerova mama, „Nie je to tak, ako to vyzerá“ a Jimov otec. Jimov otec nemôže chýbať.(24.8.2008)

 • juta
  *****

  Tak hodně jako tady jsem se nenasmál snad ani v jedničce. Podtitul může říkat to, že to bude jen slabé zakončení teenagerovského života se svatebním obřadem nakonec, ale opak je pravdou. Trojka je našlapaná do posledního kousíčku a opravdu jsem se tlemil celou dobu, až jsem musel zvědnout hodnocení z minula o další dvě hvězdy na plné. Stifler tady válel jako nikdy předtím.(26.9.2012)

 • lesumir
  **

  Já vlastně ani nevím, jak to ohodnotit. Kdyz se podivate na ty nadherne filmy jako Shawshank, CIsta duse, Zelena mile nebo treba Forrest, tak vam tohle prijde jako nejvetsi osuta kinematografie a to nemluvim o horisch fekalnostech. Na druhou stranu clovek potrebuje vypnout, trosku se zasmat trapnostem a dalsim hlopym gegum. Jsem z toho dost na vazkach, ale pro teen je to urcite velka zabava. 3/10(12.7.2006)

 • - Aby se jeden ze psů (ten větší) vrhnul na Stiflera, musela majitelka psa dát hrst psího žrádla ke Stifflerovu přirození. (Stocki)

 • - Eddie Kaye Thomas, Thomas Ian Nicholas a Jason Biggs byli ve scéně, když vycházejí z baru poněkud opilí. Majitel baru je totiž napájel českým černým pivem, zatímco Seann William Scott protancoval polovinu dne na parketu. (Stocki)

 • - Eugene Levy si mohl během natáčení upravovat text scénáře. Podle režisérových slov, změna textu byla vždycky ve prospěch děje. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace