poster

Prci, prci, prcičky 3: Svatba

 • USA

  American Wedding

 • USA

  American Pie: The Wedding

 • Německo

  American Pie 3 - Jetzt wird geheiratet

 • Německo

  American Pie - Jetzt wird geheiratet

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • necisty
  ****

  Nějak jsem v sobě uchovával myšlenku, že tenhle díl je oproti svým předchůdcům o hodně slabší. Ale co jsem si ho teď po několikáté znovu pustil, tak jsem se na něj díval s velkým nadšením. Přijde mi, že Stiffler zde perlí víc než obvykle, děj má dokonce hlavu a patu a prsa tentokrát v mnohem lepší kvalitě, než u předchůdců. Tanečky v gay baru jsou zajímavým a určitě vtipným zpestřením, ale pak mi to přijde už zbytečně dlouhé. Každopádně si myslím, že těm dvěma bláznům jsme to my věrní fanoušci Prciček ze srdce přáli a lepšího ukončení trilogie jsme se nemohli dočkat:).(22.7.2011)

 • panMartin
  ****

  Série Prci, prci, prcičky je výjimkou z pravidla, že pokračování jsou vždy slabší. Od snímku jsem už moc nečekal, ale nakonec mě pobavil pomalu z celé série nejvíc. Účelem téhle komedie je, aby se člověk pořádně zasmál, a to mi věřte, že sem se smál pořád. Celý film táhne Stifler a jeho scény s lanýžem nebo v gay baru....jsou nezapomenutelný. Prostě komu se líbí předchozí Prcičky, z tohohle filmu nebude zklamán.(22.6.2015)

 • Eldrick
  ****

  Pro mě osobně nejlepší díl série díky Stiflerovi, který tu dostává nejvíc prostoru, takže si Sean William Scott krade celý film pro sebe. Jeho hlášky a projev nemá obdoby. Válel jsem se smíchy po zemi. Svatba Jima a flétnistky je tu jen pro to, aby dala prostor pro rivalitu Finche a Stiflera. Babička, žraní psího hovna, holení koulí... prostě to má pořádný grády. Zaujalo mě občasný použití digitálu.(12.3.2004)

 • Spiker01
  *****

  Původní díly Prciček jsou etalonem toho, jak by se měly točit nepřístupné komedie ze střední. Navíc trojka - svatba tématicky vyrostla s diváky a sledovat to s odstupem let na mě přeneslo i slušnou dávku melancholie. Minimálně do červených čísel tahle výborná komedie patří! Nikdy se neokouká..(26.5.2019)

 • Xmilden
  ***

  Slabší než výborný druhý díl, který měl vynikající atmosféru a také se v něm skloubila trošku melancholie z toho, že všichni vlastně stárnem a že nám kamarádi a kamarádské párty začnou pomalu ale jistě ubývat. Už nikdy nebude nic jako dřív. Ach jo. No ale máme tady třetí díl legendární ságy. Tentokráte se děj posouvá k Jimově svatbě. Postav opět trošku ubylo. Takže vlastně dostávají ostatní tím pádem zase o něco větší kousek koláče. Největší prostor dostává Stifler, kterého bych označil za hlavní postavu filmu, protože vlastně se všechny zajímavé kousky dějí kolem něj. Ostatní jsou dost toporní a nevtipní. Tento film zkrátka táhnou Paul Finch a Steve Stifler. PS: Varování! Scéna s lanýžem neudělá dobře nikomu.(28.8.2006)

 • - Cameo: Chris Bender (jako producent se podílel na všech třech dílech původní trilogie American Pie) zde ztvárnil vystrašeného chlápka na pánských toaletách. (Stocki)

 • - Keď Jim (Jason Biggs) po prvýkrát predstavuje Michelle (Alyson Hannigan) svojej babičke, tak tá vykrikuje, že nie je židovka. Alyson však v skutočnosti židovka je.

 • - V tomto filmu již nezazněla žádná skladba od kapely Blink 182, v předešlých dvou dílech uslyšíme skladby “Mutt“ a “Everytime I look for you“. (Stocki)