poster

Prci, prci, prcičky 3: Svatba

 • USA

  American Wedding

 • USA

  American Pie: The Wedding

 • Německo

  American Pie 3 - Jetzt wird geheiratet

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eldrick
  ****

  Pro mě osobně nejlepší díl série díky Stiflerovi, který tu dostává nejvíc prostoru, takže si Sean William Scott krade celý film pro sebe. Jeho hlášky a projev nemá obdoby. Válel jsem se smíchy po zemi. Svatba Jima a flétnistky je tu jen pro to, aby dala prostor pro rivalitu Finche a Stiflera. Babička, žraní psího hovna, holení koulí... prostě to má pořádný grády. Zaujalo mě občasný použití digitálu.(12.3.2004)

 • Dudek
  *

  Překvapivě naprosto pohodová komedie s povedenou druhou polovinou. Začátek velmi tápe a to po všech stránkách, ale spolu s přesunem přes polovinu se snímek záhadným způsobem uklidňuje - na čemž má nepochybně svůj obrovský podíl i stifmeister předstírání hodného chlapce. Podprůměrný scénář dává vyniknout neschopnosti Jesseho Dylana, který se s postem režiséra nepopral tak jak bych čekal. Jasné je tu většiny potenciálně povedených scén, kterým nezvládá dát ani špetku 'drajvu'. Velmi příjemná je ohraná scénka s návštěvou dvou pěkných striptérek propojená s (ne)zvaným hostem. Ač jsme ji mohli vidět již v několika jiných filmech, pričkám se daří dodat jí příjemný punc lehtivé vtipnosti. Ke konci se film bohužel dostává až do přílišné dospělosti, která má nejspíše symbolizovat i fakt, že z hlavního hrdiny se stává ženáč a je třeba přibrat trochu rozumu.(8.3.2008)

 • Shakers
  ****

  Trojka je síce najslabšia, dospelacka a menej sprostá, ale stále je to sranda. Otváracia scéna sa drží tradícii Jimových trapasov, ale neskôr prejdeme do útlmu a ku svadbe, rozlúčka zo slobodou mohla viac ponúknuť. Stara známa parta tiež nie je v plnej sile a vedľajšie postavy, ktoré sa vrátili v predošlom diely tu už ani nevidíme. Najviac zamrzí, že scenárista celej trilógie dal priestor len trom postávam - Jim, Stifler a Finch. Kevin je tu už skoro ako vedľajšia postava a Oz sa ani neukázal. Michelle a Jimov tatko občas dotvoria par vtipných scén a v závere sa objaví ešte Stiflerova mama, ale to je tak všetko. Väčšinu scén zachraňuje hlavne Stifler. Aspoň, že soundtrack sa zas podaril (Matt Nathanson - Laid) Inak je to fajn zábava, ktorej by padlo dôstojnejšie zakončenie (ktorého sme sa chvála bohu dočkali v Reunion). Stifler: Vole. To mě sere, že už mě nesereš. 85% - 4*(24.9.2015)

 • panMartin
  ****

  Série Prci, prci, prcičky je výjimkou z pravidla, že pokračování jsou vždy slabší. Od snímku jsem už moc nečekal, ale nakonec mě pobavil pomalu z celé série nejvíc. Účelem téhle komedie je, aby se člověk pořádně zasmál, a to mi věřte, že sem se smál pořád. Celý film táhne Stifler a jeho scény s lanýžem nebo v gay baru....jsou nezapomenutelný. Prostě komu se líbí předchozí Prcičky, z tohohle filmu nebude zklamán.(22.6.2015)

 • Desperado
  ***

  Ak je toto naozaj posledná časť, môžem ho považovať za ideálne zakončenie úspešnej série. Vtipných scén je pomenej, ale tých zopár stojí naozaj za to. No už si ťažko viem predstaviť , o čom by bol prípadný štvrý diel, takže je to dobré takto ako trilógia. Na hercoch už je vidno, že im zopár rôčkov pribudlo a úspešnú tínedžerskú komédiu by nebolo vhodné nastavovať v podobe nasilu natočených dielov o americkej rodine, americkom manželskom živote, rozvode a starobe. Brrr(5.11.2003)

 • - Scéna, kde má Jim řeč se Stiflerem, Kevinem a Finchem je točená z poloviny v Pasadeně v oblasti města Los Angeles a z poloviny v lokalitě Half Moon Bay zhruba 40 km jižně od San Franciska. Záběry na Jima jsou právě z Half Moon Bay. (Stocki)

 • - Eugene Levy si mohl během natáčení upravovat text scénáře. Podle režisérových slov, změna textu byla vždycky ve prospěch děje. (Stocki)

 • - Jimova babička se v hotelovém pokoji dívá na televizi kde běží seriál Leave It to Beaver. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace