poster

Rituál

 • USA

  Ritual

 • Slovensko

  Rituál

Horor

USA, 2002, 99 min

Režie:

Avi Nesher

Předloha:

Inez Wallace (povídka)

Scénář:

Curt Siodmak (původní scénář), Ardel Wray (původní scénář), Rob Cohen
(další profese)
 • arnost
  **

  Bola to blbost. Osobne mam rad becka a zaner hororu ale pri tomto som sa dost nudil, ale nie az tolko aby som nevydrza do konca. Chcel som vediet ako vyriesa zapletku a ak sa mam priznat odhalemie hlavneho zaporaka ma prekvapilo. Tie dve hviezdicky su aj pre BRADAVKY hl. hrdinky(Jennifer Gray) oplatia sa vidiet. vazne(4.4.2006)

 • tron
  **

  Čajový pokus o návrat ku koreňom zombíčin. Žiadne hnilé mŕtvoly, ale práškom posadnutí ľudia, ktorí na niekoľko hodín stratia rozum a plnia príkazy gaunera. Lepšie dopadol surovší haitský Cravenov pokus SMRTIACE WOODOO. Hviezdička HRIEŠNEHO TANCA v produkcii - a teraz sa niečoho chyťte - Richarda Donnera, Waltera Hilla, Joela Silvera, Roberta Zemeckisa, Davida Gilera a Boba Weinsteina a TOTO je výsledok.(30.10.2004)

 • kaylin
  *

  Snímek „Rituál“ je takovou hodně levnou a lehkou „hororovou“ zábavou. Dobře, hororové to moc není a ani zdaleka to nemá atmosféru původního filmu. Film se snaží být trochu sexy, což se i daří, ale nejde přes míru. Jennifer Grey pro mě popravdě snímek trochu zachraňuje, protože mě baví se na ni koukat. Finále už je ale trochu divácky kruté a minutu před koncem se vyplatí vypnout.(5.5.2016)

 • JohnnyD
  *

  Ďalší z podpriemerných celovečerných filmov pod značkou Tales from the Crypt. Zombies, Voodoo, Jennifer Grey, Tim Curry... a výsledok jalový. Typický late90s/early00s lacný horor.(13.8.2013)

 • Flaxik
  *

  Otřesný konec kdysi dobré značky Tales From The Crypt. Blbé, nudné a nesympatické postavy se protloukají blbým, nudným a nesympatickým dějem. Snad jen triko propichující čudlíky Jennifer Grey stojí za zmínku a to je přece jen trochu málo. Jednu hvězdu za pokus o reinkarnaci původní zombie mytologie, ale pokud vás to zajímá, raději se podívejte na Hada a duhu. (6.10.2016)