Lumpíci baby-hrdinové šíleně populárního seriálu vás nyní dostanou v jejich prvním celovečerním filmu. Když do rodiny přibude malý bráška Dylan, Tommy si myslí, že se vše změní. Nikdy si však nepředstavoval, že být velkým bráchou bude takové dobrodružství. Tentokrát Lumpíci osedlají starý vozík, jenže se při jejich dobrodružné výpravě nečekaně ztratí v lese. Zažijte spolu s nimi bláznivou jízdu plnou dobrodružství a legrace, když se lumpíci ocitnou v jim dosud neznámém světě a musí řešit problémy a nečekané překvapení na jejich cestě zpět domů. (oficiální text distributora)

Davies182

První celovečerák podle oblíbeného seriálu jsem viděl jako jediný, na ty ostatní už jsem byl podle svého vlastního uvážení moc starý :-). ()

Slarque

Bláznivá dobrodružná rodinná komedie s jednoduchou animací a jednoduchým humorem. Celkem to funguje, celkem to odsýpá a je to rozumně krátké, takže nakonec dávám mírně nadprůměrné hodnocení. ()

Psycho.R

S velkou radostí jsem si to půjčil ve videopůjčovně, ovšem nenadchlo mě to i když to mělo pohodovou atmosféru. ()