Komedie / Horor

USA / Kanada, 2001, 79 min

rozpočet : $45 million tržby celosvetovo : $141,220,678(14.1.2007)

• pan Hnědý

Ale no ták… Kathleen Robertson se přes stůl ohnout dala a polít ji medem, tak by šlo o sladký vrchol MOVIE večera.(14.2.2012)

• D.Moore

Never, Moore.(18.7.2009)

• choze

Tak pár zápichů se v tom moři trapnosti našlo (úvodní parodie Vymítače nebo M: I 2) jako v každém dílu SCARY MOVIE...(9.8.2005)

• Malarkey

Takovéto pokračování si Scary Movie dle mého určitě nezasloužila. Tahle dvojka nejenom, že je nechutná, zvrácená a neuvěřitelně trapná, ale chvílemi mi to připomíná, jak kdyby to točil černoch pro černochy. Takové to rádoby drsné, zhuleně zábavné a nechutně ubohé, to co se v řadě amerických komedií objeví a snaží se zapůsobit dojmem ztřeštěné grotesky. Dvojka na druhou stranu pár slušných vtípků stále má. Rozhodně se nedají rovnat s trapnými, ale během sledování tohoto filmu rozhodně potěší. Tohle pokračování bych prozatím zhodnotil, jako zřejmě nejhorší díl z téhle série, uvidíme jak se to časem vyvrbí dál. --- Co jééé? - Co jééé? - Co děláš, kámo? - Zabíjím... čas.(4.11.2007)

• - Druhý díl navštívilo v našich kinech 65 050 diváků a vydělal 5 631 327 Kč. (Stocki)

• - V čase 01:00:09 Buddy (Christopher Masterson) naposled obejme Cindy (Anna Faris) a nenápadně jí přilepí na záda cedulku s nápisem "Kill her", která však po dvou vteřinách mizí. (chleba24)

• - Theo (Kathleen Robertson) nosí hodinky značky Cartier Tank Francaise. (dyfur)