• Radyo

Až asi na 3-4 povedenější fórky jde o velkou porci neoriginality, nevkusu a trapnosti. Hlavně úvodní sekvence, v níž se "paroduje" Vymítač ďábla, tak to je samotný vrchol hnusu. Bratři Wayansové zkrátka neznají pořekadlo "V nejlepším přestat" a po relativně ucházející jedničce tentokrát natočili paskvil, jenž se místy zvrhává v parodii na film jako takový. Perličkou pak je účast dvou hvězdiček z TV seriálu Beverly Hills 90210.(30.6.2003)

• DaViD´82

Pár (doslova) zdařilých buranských gagů zde je a vzhledem ke krátkosti stopáže to překvapivě je celkem k vydržení... Místy. A to je také jediný důvod proč tak vysoké hodnocení, jelikož ač tvůrci evidentně v žánru mají nakoukáno, tak postrádají smysl pro humor. Zda to je či není u parodie podstatné si přeberte již sami...(14.7.2007)

• novoten

Oproti jedničce překvapivě odporné a nevtipné. Když jsem se odvážil sequel zhlédnout celý, uznal jsem, že si odpad nezaslouží, ale i tak už z něj nikdy nechci vidět ani ťuk. Právě od druhého Scary Movie se totiž za parodii začalo vydávat příliš velké množství humusů, které s kdysi královským žánrem nemají nic společného.(26.12.2005)

• KangKun

Ta úchylnost a nadrženost je trapná stejně jako nechutnost. Já se na tenhle film koukala, jen proto abych si udělala srandu z děsivých hororů. Herci nejsou dobří - takže jsou špatní (myslím v tomhle filmu). Jo párkrát jsem se dost zasmála a nudu to zažene, ale nějak si nejsem jistá, jestli tohle mohl natočit gramotný člověk.(18.10.2010)

• monolog

Tak ty dvě hvězdy jsou jen za tu ÚŽASNOU první scénu parodující Vymítače Ďábla, nic lepšího na tohle téma jsem snad neviděl. Ale 10-15 skvělých minut je bohužel na skoro jedenapůl hodinovém filmu opravdu málo. Navíc když ten zbytek nestojí ani za ubalenýho a zkouřenýho bráchu Wayanse. Jo ještě, je škoda, že Tori nedostala víc prostoru, v týhle roli se mi líbila mnohem víc, jak v Beverly Hills. A kromě Jamese Woodse z již zmíněné scény tam pravděpodobně nejlíp hraje ten papoušek. Dějově je to nic moc, pár gagů vršených na sebe, který většinou nejsou vtipný. Pár trochu lepších, ale to je minimum. Hodně často je to pořádně trapný.(1.12.2005)

• - V scéne, kde si tvorcovia robia srandu z Charlieho anjelov, stoja slečny pred striekajúcou fontánou, ktorá je však v nasledujúcom zábere fuč. (peiton)

• - Ve scéně, kdy Dwighat Hartmana (David Cross) pokálí hrdlička, je možné zaznamenat, že hned v další scéně jsou výkaly umístěné jinak. (dc125)

• - Film měl natočen ještě další tři alternativní konce, ve dvou z nich figuroval i James Woods coby Otec McFeely. Lišily se jen úplné konce, při jednom Cindy na konci porazí automobil, když zvolává směrem k nebi „ne“ a při druhém na Cindy spadne bomba z letadla, které pilotoval kocour jménem pan Kittles. (Stocki)