Reklama

Reklama

Scooby-Doo a duch čarodějky

  • USA Scooby-Doo and the Witch's Ghost (více)
všechny plakáty

Shaggy, Scooby, Velma, Fred a Daphne sa rozhodnú prijať pozvanie čudáckeho autora hororových románov Bena Ravencrofta, aby prišli do jeho rodného mestečka to Oakhaven. Ibaže keď tam konečne dorazia, zistia, že v mestečku straší! A to duch miestnej čarodejnice... Ben je presvedčený, že ide o ducha jeho pra-pra-pra... Skrátka prababičky jeho dávnych predkov, krásnej Sarah Ravencroftovej, ktorú kedysi mestskí radní obvinili z čarodejníctva! Ben si je však istý, že ju obvinili a odsúdili neprávom – a chce, aby naši priatelia našli jej stratené denníky a očistili tak jej pošpinené meno... (TV Markíza)

(více)

Recenze (18)

T.O.M. 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších filmů Scooby Doo. A první v kterém jsou Hex Girls. A také výrazně nejlepší. Hex Girls v něm mají velmi příjemnou podobu holek, co baví rock a na čarodějnice si hrají jen kvůli image, a na srdci mají spíše ekologii než dekadenci. Naopak v posledních sériích je mění na úplné cvoky do všeho šíleného a temného. K filmu vznikl i soundtrack, kde je víc nahrávek. Jako autorky jsou na něm uvedeny Hex Girls, i když jedna z písní je např. z pohledu Velmy.  Škoda, že byl zrušen plánovaný spin off s Hex Girls, a dokonce nyní již i nový film scooby doo s nimi, který byl již v pokročilé fázi výroby, a přednost dostala výroba druhé série Velmy. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Síce aj v tomto prípade možno hovoriť o klasickej Scooby-Doo šablóne, ale druhým dychom musím priznať, že jednoducho to stále baví, má to tú správnu čierno-komediálnu atmosféru, animácie sú dobré a aj Scoobyho a Shaggyho hlášky stále fungujú. Takže tú štvrtú hviezdu si to zaslúži. Zombie Island bol ale lepší. 70 % ()

Reklama

t.mon 

všechny recenze uživatele

JOJOJO! Tak Takhle má vypadat správnej animák. Můj srdcový Scooby se zde může přetrhnout (žravostí), Shaggy je správnej kluk, Daphne má zase furt fialovou a divný oči (jako v Ostrově zombií), Velma zabouchlá do divýho spisovatele, a hlavní (stejně jako v ostrově), SPOILER! záporák (čarodějka) je skutečná!!! Opravdu jen od Stenstruma. Spolu s Aloha Scooby-Doo a Scooby-Doo a lochnesská příšera jeden z mých nejoblíbenějších Scooby-Dooovek. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Když jsem to viděl asi před osmi lety - bylo to jiný kafe. Pro děti to není vůbec špatný příběh, já si vzpomínám jak jsem na tom v mladí ujížděl, ale dneska mně to příjde trochu trapné. Ve většině Scooby-Dooovek je také hodně humoru, zde jsem se zasmál pouze jednou. Navíc si myslím, že ta japonská grafika hodně ubrala na kvalitě, za žádnou cenu to už není ten starší Scooby. Musím však vzdát hold mistrům Hanna a Barbera, kteří začali svou úžasnou kariéru Tomem a Jerrym a nyní postili svůj um do Scoobyho. Scooby-Doo je prostě super, ale toto je již druhořadé. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Nooo, síce nie až tak dobré ako napr. Zombie island, ale istá spokojnosť tu bola. Nastal tam zaujímavý zvrat, rozmýšľala som čo sa ešte 15 minút môže diať keď už páchateľov majú ale čuduj sa svete udialo sa tam toho ešte riadne. Jo a jedna hviezdička za Hex girl, ktoré som si obľúbila z epizódy v Scooby-Doo Mystery Incorporated. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama