Scooby-Doo a duch čarodějky

USA, 1999, 70 min

Jim Stenstrum

David A. Goodman

Louis Febre

Výborný díl těchto animovaných lovců duchů, když je na scéně Scooby a Shaggy, tak jsem se mohl potrhat smíchy.(22.9.2010)

Nooo, síce nie až tak dobré ako napr. Zombie island, ale istá spokojnosť tu bola. Nastal tam zaujímavý zvrat, rozmýšľala som čo sa ešte 15 minút môže diať keď už páchateľov majú ale čuduj sa svete udialo sa tam toho ešte riadne. Jo a jedna hviezdička za Hex girl, ktoré som si obľúbila z epizódy v Scooby-Doo Mystery Incorporated.(6.7.2014)

JOJOJO! Tak Takhle má vypadat správnej animák. Můj srdcový Scooby se zde může přetrhnout (žravostí), Shaggy je správnej kluk, Daphne má zase furt fialovou a divný oči (jako v Ostrově zombií), Velma zabouchlá do divýho spisovatele, a hlavní (stejně jako v ostrově), SPOILER! záporák (čarodějka) je skutečná!!! Opravdu jen od Stenstruma. Spolu s Aloha Scooby-Doo a Scooby-Doo a lochnesská příšera jeden z mých nejoblíbenějších Scooby-Dooovek.(31.8.2012)

Když jsem to viděl asi před osmi lety - bylo to jiný kafe. Pro děti to není vůbec špatný příběh, já si vzpomínám jak jsem na tom v mladí ujížděl, ale dneska mně to příjde trochu trapné. Ve většině Scooby-Dooovek je také hodně humoru, zde jsem se zasmál pouze jednou. Navíc si myslím, že ta japonská grafika hodně ubrala na kvalitě, za žádnou cenu to už není ten starší Scooby. Musím však vzdát hold mistrům Hanna a Barbera, kteří začali svou úžasnou kariéru Tomem a Jerrym a nyní postili svůj um do Scoobyho. Scooby-Doo je prostě super, ale toto je již druhořadé.(1.11.2012)

Príjemný animovaný film s mojimi obľúbenými lovcami záhad. Príbeh je na Scooby-Doo celkom vynaliezavý, animácia skvelá a design bosorky krásne béčkový. Príjemné osvieženie filmu bolo aj horror rockové trio "The Hex Girls". Výborná oddychovka s akurátnou minutážou.(9.4.2007)