poster

Mortal Kombat: The Journey Begins

 • Slovensko

  Mortal Kombat: Počiatok cesty

Akční / Animovaný

USA, 1995, 54 min

Scénář:

Kevin Droney

Producenti:

Lawrence Kasanoff
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • tron
  **

  „Povedz nám ešte nejakú rozprávku, chlape.“ MORTAL KOMBAT: POČIATOK CESTY pôsobí ďalším dojením umierajúcej kozy (rovnako, ako MORTAL KOMBAT: ROZDRVENIE/1997 a strašný televízny seriál z roku 1998) prekvapivo dobrej trikovej akčnej smršti Paula W.S. Andersona MORTAL KOMBAT, ale krátky pohľad na rok výroby nás uvedie na správnu mieru – je to akýsi na video určený animovaný prequel z roku 1995. Nemá ani hodinu čistého času, vizuálna stránka je hnusná a o scenári (postavy, zápletka) je vyložene úsmevné hovoriť. Divák si zrazu uvedomí, aký schopný film Anderson pre New Line nakrútil.(26.7.2008)

 • eye candy
  *

  O tom že se tvůrcům povedlo dost nehezkým způsobem namixovat lacinou 2d animaci s přímo otřesnou CGI radši pomlčím a řeknu jen, že tento neoficiální prequel k prvnímu filmu mortal kombat zachycuje hlavní hrdiny na cestě na ostrov. Díky Raidenovi se dozvídáme trochu z historie turnaje, jednotlivých bojovníků a vůbec celé mytologie MKáčka. JEdnu * za skvělého Johnny Cage(5.8.2007)

 • SeanLSD
  odpad!

  Kombinácia hnusnej klasickej a ešte ďaleko odpornejšej 3D animácie. V dobe vzniku to bolo asi hodne originálne a novátorské, ale aj tak zostáva otázka prečo robiť ešte aj verziu pre úplne najmenšie deti, keď sám film neobsahuje kvapku krvi a je robený ako rozprávka ?(2.5.2016)

 • Psycho.R
  ***

  Kdysi jsem strašně toužil půjčit si to ve videopůjčovně, dostalo se to ke mě však až po letech, většina pásky byla už dost sežvejkaná, ale okouknul jsem to a byl jsem celkem zklamanej. Jelikož jsem v tý době MK žral a znal jsem celej příběh jak her, tak filmů i seriálu. Njn, tak aspoň tři hvězdy.(11.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace