Lumpíci v divočině

Rugrats v divočine

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2003, 80 min

• mandes

rozpočet : $25 million tržby celosvetovo : $55,443,032(28.1.2007)

• lennyd

Heh ... čtyři rodiny se spoustou batolat se vydávají na prázdninovou plavbu lodí. Náhodou ztroskotaj na divokém ostrově, a malým mrňatům se může splnit jejich sen, být stejní jako slavný dobrodruh Nigel Brambora. Hm. Do toho se připlete právě výše zmiňovaný dobrodruh, se svojí rodinou (rozmazlená teenagerkyně, se zvěří mluvící děcko, opice, malej divoch a hloupá manželka). Hm. A k tomu divoká džungle, gepardice, hromada opic, prales a všudepřítomná mrňata... Něco tak stupidního jsem dlouho neviděl... V celém filmu jsou zhruba 3 fórky, z nichž 2 jsou navíc tak blbé, že se smát ani nejde.. Ještě měl film jednu možnost, alespoň zaujmout animací - ale i to se podařilo animátorům pěkně spackat... Takže pokud je vám méně než tři, nebo jste náhodou slepí, hluší a retardovaní zárověn, hurá do toho...(13.8.2004)

Oceňuju množství verbálních vtípků (tedy alespoň v českém dabingu) jako "Mobil přes palubu!" "Prosím, ženo, nech ho plavat!" nebo "Nejdřív mysli, potom štěkej!" nebo "Posloucháte ji, protože nakreslila kruh do písku?" "Jo!". Přestože je hodnocení tohoto filmu na ČSFD nízké (45%), nemohu si pomoci. Podle mě 4* zasloužené. Za komiku a "jinou a zajímavou" animaci (jedná se ale o jediný film, který jsem s Lumpíky viděl - seriál neznám - možná, kdybych znal celou sérii, budu hodnotit jinak).(18.2.2011)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $39,402,572Tržby Celosvetovo $55,405,066(18.2.2010)

Viděl jsem to jaký malý a dost se mi to líbilo, tak zní moje objahoba.(9.2.2017)