poster

Dr. Dolittle 4

 • USA

  Dr. Dolittle: Tail to the Chief

 • Slovensko

  Dr. Dolittle 4

Komedie / Rodinný

USA, 2008, 84 min

Režie:

Craig Shapiro

Scénář:

Kathleen Laccinole

Kamera:

Ron Stannett

Hudba:

Don MacDonald

Producenti:

John Davis

Střih:

Michael Trent

Scénografie:

Brentan Harron

Kostýmy:

Lorraine Carson
(další profese)
 • Gahan
  odpad!

  Tak... zavyjanie kalumpurskej ci akej hymny... to naozaj dlho nepredycham... pred tymto momentom by to hadam vyzeralo na jednu hviezdu z lutosti, ale dana scena nekompromisne zatlkla klinec do rakvy tohto dufam coskoro zabudnuteho veldiela. Strata casu, existuje x hroznych filmov, ktore su napriek tomu o triedu vyssie... tomuto nevenujte ani tu pomerne na prvy pohlad prijatelnu stopaz.(18.6.2008)

 • Elissabet
  **

  Musí se nechat, že když z Dr. Dolittla odešel Eddie Murphy začal tento film hodně ztrácet. Neříkám, že Kyla Pratt je špatná herečka, to vůbec ne, ale už to nemá ten správný humor a děj a stává se z toho komedie pro vlastně nikoho, teenageři se na to asi moc dívat nebudou a mladší...těžko říct. Můj názor je, že natáčet 3.díl bylo zbytečné, ale natáčet ještě 4. byla už jenom ztráta času. Zvlášť když si uvědomíte, že je to celé docela dost přitažené za vlasy. Holka jen tak jede do Bílého domu krotit psovi prezidenta...no comment.(27.7.2008)

 • Marek1991
  odpad!

  Ak máte tento film ako podklad k niečomu inému, tak vás to druhé zaujme určite viac, maximálne by to bolo niečo podobného charakteru, tak by ste sa možno aj zbláznili. Toto rozhodne nie je normálny film, ide to do ešte väčších neznesiteľných extrémov, než predchodca, ktorý bol už tiež neznesiteľný odpad.(2.6.2013)

 • kaylin
  *

  Asi ani nemá smysl mluvit o zklamání, protože od tohoto snímku jsem prostě nic nečekal. Je to jen pitvání docela dobrého nápadu, který prezentoval první film, ale který byl už v tom první filmu rozmělněn. Tohle není vtipné, není to zábavné, není to zajímavé, není to prostě nijaké a ani dětem bych to raději nepouštěl.(2.11.2016)

 • freddy
  ***

  Jistě není třeba polemizovat o tom, že počínaje třetím dílem Dr. Dolittle je jen natahovaný film težící z prvních dvou filmů, ze kterého se filmová společnost snaží získat nějaké další zisky. Ale bez Eddieho Murphyho je zřejmé, že už to nikdy nebude mít tu kvalitu, jakou měly první dva díly. Proto je s podivem, že v tuto chvíli existuje těch dílů už pět. Trojku a pětku jsem zatím neviděl, ale na čtyřku jsem se ze zvědavosti podíval, a to především proto, že rasa kavalír king charles španěl je mi dost sympatická. Ale k mému údivu se z toho vyklubal docela solidní film, který sice neoplývá nějak extra kvalitním scénářem, ale ani to není nějaká vyložená slátanina, ze které bych měl pocit, jako by byl scénář šitý horkou jehlou. Příběh má hlavu i patu, zvířata neotravují více, než je nezbytně nutné, a občas se tu navíc objevilo i něco zábavného, například psoun stepní, který si myslel, že je svišť. Zkrátka tenhle film nepůsobí vyloženě jako kravina, naopak mě příběh dokázal docela zaujmout a až nečekaně rychle mi to uteklo. Takže tenhle film rozhodně nemám v plánu hodnotit podprůměrně, pokud mi nějaká rodinná komedie o zvířátkách sedne, tak hodnotím minimálně průměrně, a protože v tomto případě zde nevidím nic navíc, kvůli čemu bych měl hodnocení zvyšovat, tak zůstávám u toho průměru. Je to za tři hvězdy.(29.5.2010)

 • - Film se natáčel ve Vancouveru v Britské Kolumbii a Washingtonu. (rafix)