poster

Máš padáka!

 • USA

  Employee of the Month

Komedie / Drama

USA, 2004, 93 min

 • nash.
  ***

  Film jehož tempo se roztáčí jako siréna. Od pozvolného hlubokého vrnění až do do zběsilého jekotu. Od tuctového vlažného dramatu, přes ujetou mozaiku zdánlivě nesouvisejících bizarních dialogů a situací, až do finálního tornáda zvratů, které všemu, co předcházelo, dalo nový význam. Zábavné v několika dialozích, zajímavé v několika situacích, závěrečná čtvrthodinka to všechno vytáhla o příčku výš i když jakmile došlo k prvnímu ze zvratů, ty další už tolik nepřekvapily.(18.4.2011)

 • candy_daze
  ***

  Průměrný film s párem parádních gagů a hlášek. Co se scének týče, nemůžu si pomoct, asi začínám degenerovat, ale hořící paní nebo uklizečka v hotelu mě fakt dostaly. Na druhou stranu na mě působil poměrně nuceně a těžkopádně, ať už jde o roli Steva Zahna, jakožto brutálního vymatlance, nebo všemi opěvovaný konec. V jednoduchost je síla, a to si měl Rouse uvědomit, než do filmu zakomponoval zbytečně překombinovaný konec, který stejně nedokáže pořádně ohromit.(19.1.2012)

 • honajz
  **

  Matt Dillon hraje bohatého a úspěšného mladého muže, který ze dne na den přijde o všechno – krásnou snoubenku (Christina Applegate), nejlepšího přítele (Steve Zahn) i pozici bankovního manažera. Teda o přítele nepřijde až tak doslova, protože ten ho zatáhne do přepadení banky, ale ian tak žádná sláva. Film trpí přílišnou doslovností a pomalostí, kdy sice některé scény jsou filmařsky precizně vycelizované, avšak ztrácí se poselství, děj i zaujetí diváka.(16.3.2012)

 • hlína
  ***

  Znáte to... jsou skvělé scénáře, kdy se příběh neustále celý film komplikuje, prohlubuje, strhává vás, deptá, frustruje, je plný zvratů, aby nakonec vše do sebe zapadlo na milimetr přesně a vy odcházíte z kina se slinou do půl pasu a skvrnou na kalhotech (ať už jakoukoli) z toho skvělého zážitku a letíte na ČSFD vyklikat pět hvězdiček. Tak tohle všechno se tento film snažil předstírat.... abyste nakonec zjistili, že celé zvraty a složitost pointy je jednoduchá jak klika od dveří... Spočívá v tom, že vaše manželka a vaše milenka jsou dvě lesbický kurv...čky, co to na vás všechno ušili (bodejť by taky ne s takovym arzenalem)(26.1.2009)

 • c.tucker
  ***

  Normální kousek, který sice značně překvapí na konci, ale nijak to na mě nezapůsobilo a nevtáhlo mě to nijak ošemetně do děje. Celou dobu jsem čekal nějaký zvrat a překvápko, ale to co přišlo bylo velmi příjemné a nečekané překvápko. Steve Zahn předvedl perfektního a vtipnýho burana, docela dost mě pobavil.(17.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace