Reklama

Reklama

Znovu se zamilovat

  • USA Love Again (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Co kdyby náhodná textová zpráva vedla k lásce vašeho života? V romantické komedii Znovu se zamilovat se Mira Rayová vyrovnává se ztrátou svého snoubence a posílá několik romantických zpráv na jeho staré mobilní číslo... aniž by věděla, že číslo bylo přiděleno k novému pracovnímu telefonu Roba Burnse. Novináře Roba krása upřímných slov uchvátí. Když dostane za úkol napsat profil megahvězdy Celine Dion (která hraje sama sebe ve své první filmové roli), požádá ji o pomoc při vymýšlení způsobu, jak se s Mirou osobně setkat... a získat její srdce. (Falcon)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (28)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

neškodná romantická lovestory, která si jede podle předem dané šablony, kdy je už asi od druhé minuty jasné co se bude dít (a opravdu se to děje přesně tak jak divák čeká), není tu vůbec nic alespoň lehce překvapujícího či originálního a sám film se o to ani nijak výrazně nesnaží. Priyanku Chopru mám nicméně rád a i když je tady její postava chvílemi lehce otravná a ona sama mi nikdy nepřišla jako prototyp pro podobné role (ani v Bollywoodu ne), nakonec se to dalo přežít bez výraznější újmy...60% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ženská má chlapa a toho zabije auto je z toho špatná jelikož ji měl požádat i o ruku a neudělal to tak mu píše na mobil zprávy jak jí chybí. Telefon má , ale jiný chlap co se měl ženit, ale nevyšlo mu to a ty zprávy se mu líbí tak si zjistí kdo to píše a začne s ní chodit ona, ale pak zjistí, že s ní je  díky tomu on se ji pak snaží zbalit. Bohužel je to na úrovni těch romanťáků od Rosamund Pilcher co chodí v televizích jsou zde lepší herci  a mají spolu chemii, ale to je asi tak vše velkým plusem je hudba .40 procent jsem rád, že mě tehdy nevyšlo kino ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

"Love Again" nepovažujem síce za veľmi kreatívny film (Hallmark mali v roku 2021 vianočný film s podobnou témou "The Christmas Promise"), ale zase musím uznať, že má v sebe príjemnú dávku romantiky, srdce filmu je na správnom mieste a herecké obsadenie vie predať jednotlivé scénky tak, aby som bol schopný uveriť tomu, čo sa momentálne deje. Dokonca aj samotná Céline Dion. Ktorá dokáže byť miestami aj celkom vtipná. Neviem čo nejako výrazne na filme okomentovať, no je tu pár momentiek, ktoré by som vedel vypichnúť. V prvom rade scénku, kde Mira bude svedkom smrti svojho priateľa. Jej reakcia, kde ostane niekoľko sekúnd úplne zamrznutá a až potom vybehne von, aby mu išla pomôcť je veľmi reálna. Tento prvotný šok som videl zachytený vo filme málokedy, a dodáva to jej postave realistickosť. Komediálne postavy sú podľa mňa tiež veľmi dobré. Mira má celkom vtipnú sestru, Robov šéf má niekoľko dobrých momentiek (mimo iné časť, kde mu bude nadávať za vydaný článok) a chémia medzi našimi protagonistami funguje. Ak máte radi romantiku a lásku, myslím si, že toto bude film pre vás. Neobíde sa to bez tradičných klišé, (najmä v závere) ktoré veľmi dobre poznáme a dokopy nerobia nič iné oproti iným filmom, ktoré ich používajú (tieto nedorozumenia by mali už podľa mňa vo svete romantiky zomrieť), no dospeje to k peknému finále, ktoré potešilo. A soundtrack Céline Dion funguje tiež dosť dobre. Takže ak máte záujem a radi podobný tip filmov, čeknite si ho. Za jedno pozretie to určite stojí. Hodnotenie: B ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Nejedná se o nic zvláštního a nic, co bychom už tisíckrát neviděli. Snažili se to trochu obzvláštnit přítomností Celiné Dion, což nebudu lhát mě třeba docela pomohlo, že se mi snímek líbil o něco víc. Nicméně jinak je to nic moc story. Navíc hlavní představitel Sam Heughan mi byl velmi nesympatický a Priyanka si vše kradla pro sebe, ráda bych jí viděla v nějaké větší dramatické roli, myslím si, že by to zvládla skvěle. Škoda, měla jsem od toho daleko větší a lepší očekávání. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Oproti nemeckej verzii nič nezmenili, len pehaňu Herfurth vymenili za indický variant, no a za manžela dali černocha a tak, aby to bolo americké. Inak nepohli so scenárom skoro vôbec, len ho preložili. Čiže oddychová romantika, ktorá neškodí a pridanou hodnotou sú hity Celine Dion, tie ťahali dej a vynikajúco sadli. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (3)

  • Natáčanie sa najprv uskutočnilo v Londýne, potom sa produkcia presunula do Spojených štátov. Natáčanie začalo v októbri 2020 a skončilo sa začiatkom roku 2021. (Arsenal83)

Reklama

Reklama