Žralok v hotelu

David Campling

Kostýmy:

Molly Grundman

• Smok

Zase som si raz dal poradiť od našej trafikantky, že im prišla výborná komédia :((( Nezáživnejšia dvojica hlavných hrdinov sa len tak ľahko nevidí. A ten humor...škoda písať. Neviem, či to bolo vôbec hodné tých 49 Sk.(30.10.2008)

• anderson

DVD PREMIÉRA: 8-2008 - DVD EDICE (30.6.2008)(30.6.2008)

• RetroMan

Jeden z nejhloupějších filmů, které jsem kdy viděl. Měla to být bláznivá komedie s trochou absurdního humoru a s přídechem duchařiny podle zásad bermudského trojúhelníku. Žádný gag mě vůbec nepobavil, jen jsem kroutil hlavou, pro koho je film určen. Minimum herců, dokonce v první třetině jen dva. Ptám se, jak je možné, že takovéto filmy mohou vzniknout. Protože to byl poslední film z mých 200 filmů od DVD Edice, jsem rád, že jsem to po roce přežil. Od nynějška budu sledovat jen kvalitnější filmy. Jedna hvězda za námět (který jsem si musel doplnit sám) a vytrvalost a odvahu herců, s jakou se pustili do výroby tohoto braku.(18.3.2011)