U nás na farmě

U nás na farme

Animovaný / Rodinný / Hudební / Western

USA, 2004, 75 min

• Galadriel

U Disneye si páni producenti zřejmě neuvědomují, že problém v současné době není v typu animace, ale v příběhu. Kdyby měli pěkné scénáře, takové, jaké se objevovaly alespoň do poloviny 90. let (Kráska a zvíře, Pocahontas, ještě i Tarzan), lidi (a hlavně děti) by se dívaly rádi ať by to bylo animováno ve 3D nebo ve 2D. Jenže současným Disneyovkám prostě chybí pořádný děj a nápad a snaží se to všemožně dohnat různými cool hláškami nebo rádoby moderním pojetím (viz.Planeta pokladů), které však vyznívají nadmíru trapně. Je to hrozná škoda, protože úroveň animace zůstává pořád na velmi vysoké úrovni.(18.5.2005)

Líbilo se, sympatická oddechovka a parodie Divokého Západu podle zvířat..(26.12.2013)

U Disney je to spíš podprůměrný film, ale i tak je to hezká pohádka...;)(6.12.2012)

• Tuxedo

Blbá, naivní a užvaněná disneyovka. Snad se Disney s 3D animací zlepší.(8.11.2004)

• Fingon

O tomhle filmu jsem, ač jde o Disneyovku, neslyšel, dokud jsem nesvíral stříbrnou placku v pazourách. Po pravdě, o nic bych nepřišel.(20.7.2006)