U nás na farmě

Bláznivá farma

U nás na farme

Animovaný / Rodinný / Hudební / Western

USA, 2004, 75 min

Nuž, animovaný western parodujúci stereotyp divokého západu, v ktorom hrajú hlavnú úlohu tri kravy a jeden kôň, pomáha im zajac s drevenou nohou a okolo nich sa motajú dva nadržané býky sa naozaj cení. :o) Pobavil som sa napriek tomu, že po technickej/formálnej stránke to fakt nie je nič moc. Vhodné skôr pre mladšie deti, ktoré ešte vnímajú film buď ako dobrý alebo ako taký, ktorý ich nebavil a nežaťažujú sa dospeláckymi múdrosťami.(11.1.2014)

Nejvtipnější scéna je, když tam krávy a prasata krkaj. To už samo o sobě není nic moc. Děj taky za moc nestojí a celkově je to takový nepříliš záživný animák, který nemá divákovi moc co nabídnout, ať do originality, nebo zábavnosti. Hlavní kráva Osvaldová má ale perfektně sedící dabing a stopáž je přiměřená, takže nakonec proč ne. 60%(2.7.2016)

Rozpočet $110miliónovTržby USA $50,030,461Tržby Celosvetovo $103,951,461║ Dosť povrchná zlátanina na to aby to mohlo zabaviť či akokoľvek zaujať, najslabšia celovečerná Disneyovka a dá sa povedať, že aj posledná bodka za klasickou 2D animáciou. /45%/(22.7.2007)

• Hansolo35

Právě na to koukám na Nově. Animace jako dětská hra z pc, tisíckrát omílaný a opakovaný příběh. Což to jsem si u amerických filmů zvykl, ale že zcela zjevní býci (Ben a Otto jsou mužská jména a navíc mu říká tati) mají vemena, tak to je vrchol! Když už jsou amíci tak prudérní, tak proč pohlavní znaky prostě nevynechali? Nebo v životě neviděli býka a mysleli, že vemena mají obě pohlaví :-D Jedním slovem trapná ostuda!(27.6.2009)

No, čekal jsem, že to bude pořádná kravina, ale byl jsem docela mile překvapený z toho, že ten příběh je docela zajímavý a celkem pěkně ujetý. V hlavní roli tři krávy, které chtějí dopadnout nebezpečného zločince, to celé v odlehčeném westernovém stylu. Jak říkám, nečekal jsem nic, dostal jsem pak překvapivě zajímavý výsledek, který není zábavný vždy, když se o to snaží.(27.10.2014)