poster

Vánoce v Connecticutu (TV film)

 • anglický

  Christmas in Connecticut

Komedie / Romantický

USA, 1992, 93 min

Scénář:

Adele Comandini (původní scénář), Lionel Houser (původní scénář), Janet Brownell

Kamera:

Chuck Colwell

Hudba:

Charles Fox

Producenti:

Cyrus Yavneh

Střih:

Michael Jablow

Scénografie:

Craig Stearns

Kostýmy:

Bobbie Mannix
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • corpsy
  ***

  Celkom obstojná vianočná tuctovka. Až sa mi nechce veriť, že si Arnold vybral na režírovanie taký ´´kľudný´´ námet.(10.5.2011)

 • Rominator
  ***

  Hrdina Jefferson Jones (Kris Kristofferson) má strávit Vánoce v rodinném kruhu Elizabeth Blane (Dyan Cannon) a být speciálním hostem její populární kuchařské show, ale problém je, že Elizabeth neumí vůbec vařit a celá její rodina je kvůli lepšímu dojmu pro televizi pouze nastrčená... Ve filmu se objeví skrytý vtípek od režiséra Schwarzeneggera ve scéně, kdy Tyler (Gene Lythgow) přijde do domu v kožené bundě a nasadí si černé brýle a řekne Arnoldovým hlasem frázi "I'll be back", tedy "Já se vrátím" (v čase 22:03). Jako herec se Arnold Schwarzenegger objeví pouze v cameo roli muže, sedícího ve stanu před vysílacím vozem, který telefonuje. HODNOCENÍ 50%(9.2.2014)

 • pepo
  ***

  keby to bol film pre kiná tak 2*(20.10.2003)

 • DEXTER099
  ***

  Arnold Schwarzenegger si zkusil režírovat film o jedněch vánocích kde hlavní představitelka má co dělat aby zvládla svojí tv show a do toho se potýká s láskou.Průměrný film,který nemá nějak složitý příběh a herecké výkony taky nejsou kdovíjaké navíc vám v hlavě dlouho nezůstane.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.(6.4.2015)

 • nevermore
  **

  Lepšího dřeváka než Kris Kristoffersona snad vybrat nemohli. Celej film vypadá jak kdyby mu vytrhli krabičák z ruky a postavili ho před kameru. Film totálně o ničem, za mě ztráta času.(1.9.2019)