Vánoce v Connecticutu (TV film)

Christmas in Connecticut

Komedie

USA, 1992, 93 min

Adele Comandini (původní scénář), Lionel Houser (původní scénář), Janet Brownell

Charles Fox

Cyrus Yavneh

Michael Jablow

Scénografie:

Craig Stearns

Kostýmy:

Bobbie Mannix

Arnold Schwarzenegger si zkusil režírovat film o jedněch vánocích kde hlavní představitelka má co dělat aby zvládla svojí tv show a do toho se potýká s láskou.Průměrný film,který nemá nějak složitý příběh a herecké výkony taky nejsou kdovíjaké navíc vám v hlavě dlouho nezůstane.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.(6.4.2015)

Celkom obstojná vianočná tuctovka. Až sa mi nechce veriť, že si Arnold vybral na režírovanie taký ´´kľudný´´ námet.(10.5.2011)

keby to bol film pre kiná tak 2*(20.10.2003)

Hrdina Jefferson Jones (Kris Kristofferson) má strávit Vánoce v rodinném kruhu Elizabeth Blane (Dyan Cannon) a být speciálním hostem její populární kuchařské show, ale problém je, že Elizabeth neumí vůbec vařit a celá její rodina je kvůli lepšímu dojmu pro televizi pouze nastrčená... Ve filmu se objeví skrytý vtípek od režiséra Schwarzeneggera ve scéně, kdy Tyler (Gene Lythgow) přijde do domu v kožené bundě a nasadí si černé brýle a řekne Arnoldovým hlasem frázi "I'll be back", tedy "Já se vrátím" (v čase 22:03). Jako herec se Arnold Schwarzenegger objeví pouze v cameo roli muže, sedícího ve stanu před vysílacím vozem, který telefonuje. HODNOCENÍ 50%(9.2.2014)

• - Režijní debut Arnolda Schwarzeneggera. (M.B)

• - Ve filmu se objeví skrytý vtípek od režiséra Schwarzeneggera, a to ve scéně v čase 22:03, kdy Tyler (Gene Lythgow) přijde do domu v kožené bundě, nasadí si černé brýle a řekne Arnoldovým hlasem frázi "I'll be back", tedy "Já se vrátím". (Rominator)