Vánoce v Connecticutu

(TV film)
  • USA Christmas in Connecticut

Elizabeth (Dyan Cannon) je kuchařská televizní hvězda, vzor amerických matek. Vždy upravená jako celá její rodina, venkovské sídlo naklizené a na stole perfektní pokrmy. To vše je ale pouze fikce, ve skutečnosti žije sama životem smetánky v New Yorku a vařit vůbec neumí. K její velké nelibosti má natočit vánoční speciál s hrdinným horským záchranářem Jeffersonem (Kris Kristofferson), který zase nabídku přijal jen kvůli tomu, aby mohl zaplatit škody na svém vyhořelém srubu. Ti dva jsou jako protiklady a ty, jak známo, se často přitahují... (J.Connor)

Rominator

Hrdina Jefferson Jones (Kris Kristofferson) má strávit Vánoce v rodinném kruhu Elizabeth Blane (Dyan Cannon) a být speciálním hostem její populární kuchařské show, ale problém je, že Elizabeth neumí vůbec vařit a celá její rodina je kvůli lepšímu dojmu pro televizi pouze nastrčená... Ve filmu se objeví skrytý vtípek od režiséra Schwarzeneggera ve scéně, kdy Tyler (Gene Lythgow) přijde do domu v kožené bundě a nasadí si černé brýle a řekne Arnoldovým hlasem frázi "I'll be back", tedy "Já se vrátím" (v čase 22:03). Jako herec se Arnold Schwarzenegger objeví pouze v cameo roli muže, sedícího ve stanu před vysílacím vozem, který telefonuje. HODNOCENÍ 50% ()

DEXTER099

Arnold Schwarzenegger si zkusil režírovat film o jedněch vánocích kde hlavní představitelka má co dělat aby zvládla svojí tv show a do toho se potýká s láskou.Průměrný film,který nemá nějak složitý příběh a herecké výkony taky nejsou kdovíjaké navíc vám v hlavě dlouho nezůstane.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy. ()

corpsy

Celkom obstojná vianočná tuctovka. Až sa mi nechce veriť, že si Arnold vybral na režírovanie taký ´´kľudný´´ námet. ()

nevermore

Lepšího dřeváka než Kris Kristoffersona snad vybrat nemohli. Celej film vypadá jak kdyby mu vytrhli krabičák z ruky a postavili ho před kameru. Film totálně o ničem, za mě ztráta času. ()