poster

Míša - vodní příšerka

 • Velká Británie

  Mee-Shee: The Water Giant

 • Německo

  Mein Freund Mee-Shee

 • Slovensko

  Vodný obor Miši

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / Německo, 2005, 95 min

Režie:

John Henderson

Kamera:

John Ignatius

Střih:

Bill Jones
(další profese)
 • Kordus
  ****

  Překvapivě zábavná pohádka o přátelství jednoho malého kluka a obrovské vodní potvory, která slyší na jméno Mee-shee. Pokud je vám kolem dvanácti, doporučuji. Ale i pro ty starší (pravděpodobně rodiče) je tu přichystáno pár vtípků, které mladší ratolest asi neodhalí. A navíc nádherná novozélandská krajina (nebo kanadská, ale tomu moc nevěřim)...(21.6.2008)

 • tom88
  ***

  Taký milý monster movie pre deti. Nejaký náznak deja, nejaký herci, pár detí, sem tam príšera čo rozozná dobro od zla a záporák, ktorý chce príšeru a peniaze. Je to jednoduché, svižné, pekné a technicky to nie je odfláknuté. Keby som mal oklo 8 rokov, tak to patrí k mojej špičke. Myslím že tie 3* si to zaslúži, veď je to detský film. 60%(10.2.2008)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +zručně natočené, vhodné pro děti -je to kanadské a je to na tom poznat/// Roztomilé a neurážející. Sice nic vyjímečného, co už by tu nebylo, ale pro další generaci, další film. Mě to zas tak neohormilo, ale chválím, že je tu konečně film, který dětem nijak neublíží./// Celkem 62%///(1.4.2008)

 • Big Bear
  *

  Filmový příběh pro děti o přátelství Lochnesky (digitálního lachtano-plesiosaura) a malého chlapce. Jezero ohrožují i zlouni, ale jak to v každém správném dětském filmu chodí, hodní zvítězí a zlí dostanou co proto. Oproti jiným dětským filmům ale tady zlouni nevyváznou jen s boulemi, zde je to drastičtější což mne překvapilo. Digitální příšerky byly celkem povedené, ale často bylo vidět hlavně u různých šplochanců ocasem atd, jak jsou animace do filmu dodatečně vloženy. *(9.5.2013)

 • tron
  ***

  Kanadsko-britský VODNÝ OBOR MIŠI je lepší film, ako sľuboval trápny slovenský preklad jeho názvu. Ani sa netvári, že nepozná škótsku legendu o Nessie z Loch Ness, ale každý, kto sa troška zaujíma o strašidelné legendy, vie, že v skutočnosti MNOŽSTVO vodných tokov (od riek cez močiare po jazerá a moria) na CELOM svete MÁ „svoju Nessie“ – len tieto príšerky nie sú také masovo prevarené, ako ona. VODNÉHO OBRA MIŠI, ktorý vôbec nie je taký hlúpy, ako by sa mohol zdať, režíroval John Henderson, ktorý v roku 1996 nakrútil môj obľúbený kúsok s Tedom Dansonom LOCH NESS (a sme doma). Pri „repríze“ vsadil na poctivé technické spracovanie, v dobrom nekomplikovaný scenár, milú atmosféru, nádhernú prírodu a silného muža v titulnej úlohe (Bruce Greenwood - 13 DNÍ, HLBOČINA).(17.11.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace