DarkWolf

Dark Wolf

Horor

USA, 2003, 94 min

• s.e.p.p

!! SPOILERY !! ,,Abys ho zabil, musíš ho střelit stříbrnou kulkou........ do oka." Hodně laciná výplň nočního televizního programu, u které se počítá, nebo hlavně doufá, že se na ni snad nikdo nepodívá. Film o blonďaté servírce se samozapínací halenkou, která zjistí, že po městě pobíhá vlkodlak v říji... a ji si vybral za družku. Družku, která mu má porodit kopu křížených vlkodlačích zmetků, kteří vyhladí populaci a svět, tak jak ho známe, přestane existovat. Naštěstí je tu ale drsný policajt. Policajt s tužidlem tak pevným, že by mu účes vydržel až do druhého dílu, policajt, kterému tu noc vlkodlak roztrhal už dva parťáky. Policajt, který naši malou servírku ochrání....podle vlkodlačí příručky ji vystaví záři úplňku, aby zabránil její trvalé proměně v animovanou postavičku, měnící se ve vlkodlaka. Blondýnka nakonec vezme stříbrné kulky do svých rukou a po nekonečném finále zastřelí plyšáka na střeše policejní stanice sama.... do oka. Zapomněla ale na dost důležitou věc. Vlkodlak má ještě jedno oko a to v samotném závěru, těsně před nástupem titulků, v márnici otevře... žeby sequel? ,,Nevím jestli po tom všem co se stalo, dokážu zůstat tady. Říkala jsem si, že bych si zajela třeba k moři."(26.7.2009)

• eraserhead666

Kdyby tam nebylo tolik svlečených ženských s nádechem lesbické erotiky, myslel bych si, že to je nějaký hororový TV film pro čerstvé náctileté na páteční podvečer. Jenže on to není ani pouhý TV film ale video film, a na to je to dost slabý. Střih je místy dost otřesně ujetý (hlavně v těch rádoby hororových prostřizích - prostříhat navzájem lesbické ocumlávání dvou nahých slečen s vlkodlakovým požíráním oběti, to se jen tak nevidí), triky by ještě tak byly v tý finanční lajně, na kterou se film cítí, ale doslova to dokurvili tou počítačovou animací proměn, to je prostě k smíchu. Oceňuji poměrně dost krve, až jsem byl překvapen. Kdyby mi bylo tak 11 a koukal bych na to v pátek v podvečer, možná by mě to i trochu vystrašilo (a určitě bych ocenil ty slečny). Dneska už jsem ale náročnější, už ani ty hezký a nahý slečny nezpůsobí, abych jinak prázdný fim alespoň trochu ocenil.(6.4.2009)

• Eldoth

Uff ...tak tohle bylo opravdu silné. Odporná vyblitka s účastí vlkodlaka ...jen je zvláštní, že takové filmy, které se točily o dvacet let dříve vypadají mnohem věrohodněji, měly hlavu i patu ...ale tohle opravdu ne !!! Mizerně přegitalizované momentové vsuvky běžícího vlkodlaka + jeho chatrný model, nulové herecké výkony ... a scénař musel psát také nějaký učedník. Proti tomuto paskvilu jsou zde někteří jeho zatracovaní vrstevníci oscarová veledíla. Zatím nejhorší vlkodlačí počin, jaký jsem měl tu čest zhlédnout. Nedoporučuji se po filmu shánět, extrémní ztráta času ! PS: Kane Hoddere, nasaď si raději hokejovou masku a rozsekej zase pár teenagerovských zadků.(1.7.2007)

• Vanguard77

Tenhle film už jsem tu dlouho hledal, neboť v sobě nese poselství. Poselství o tom, jak příšerný zpackaný film dokáže být. Jednou jsem zahlédl v programu název Temný vlk a říkám si: "Horor s vlkodlaky, no proč ne, vlkodlaky můžu, nahraju si to a podívám se." A to byla ta největší chyba, jakou jsem kdy ve vztahu s filmy udělal. Pocity po shlédnutí tohoto "filmu" (tohle si označení film snad ani nezaslouží) byly především pocity naprosto zabitého času a také nalezení nejhoršího filmu, co jsem kdy viděl. Samotná zápletka... Pro Krista pána, takovouhle ubohost by snad nesvedli ani ty největší scénaristické nuly po lobotomii.Vlkodlak motorkář byl neskutečně patetický, triky a efekty by strčil do kapsy i Bert a Ernie a hlavní hrdinka Josie byla tak neskutečně neschopná herečka, že jsem si během celého filmu nedokázal odpustit výroky jako "Bože, ta je ale vypatlaná". Jenže taková není jen hrdinka a vlkodlak, takový je celý snímek. Nuda a zoufalství, prvotřídní odpad.(6.2.2011)

• Campbell

Darkwolf patří mezi to nejhorší co už tak chudý vlkodlačí žánr přinesl. Ano původně jsem si myslel že nic horšího jak Werewolf: the devil´s hound nemůže být, ale opak je pravdou. Darkwolf přinesl to nejhorší co daný žánr může přinést, otřepaný a trapný příběh o tom jak si chce vlkodlak vrznout, o jeho vyvolené, a tak dále... Film je plný klišé a nehorázně debilních lekaček kterých by se nelekl ani člověk co nikdy neviděl horor. A další pěkně debilní věc je digitální proměna. Takhle debilní animaci jsem neviděl hodně dlouho, a to mám rád béčka. Tohle je věc kterou u vlkodlačin naprosto nesnáším, debilní digitální proměny. Dále tu máme uplně debilní hercenebo aspoň většinu mihne se tu pár známých tváří typu Kane "JasonVorhees" Hodder, nebo Steven "Pan X z Akta X" Williams, docela mě překvapilo že se tu objevily. Ale jinak ostatní herci nestojí ani za zmínku, jsou prostě úžasně strašní a ty jejich hlášky co furt kecaj, no lahůdka. Film nedoporučuju snad nikomu, ale možná na nějaké chlastačce se ujme.(12.6.2010)