Devatenáctý ročník profesionálních wrestlingových zápasů WrestleMania, konaný 30. března 2003 v Safeco Field v Seatlu ve státě Washington. Hlavním zápasem byl souboj Kurt Angle vs. Brock Lesnar. Hlavním lákadlem byl takzvaný "pouliční boj", ve kterém soutěžili Hulk Hogan vs. Vince McMahon. (Terva)

Nix

Tak jsem se zase dočkal. Další Wrestlemania, která mne dostala. Nechápejte mě špatně začátek byl rozvážný i když svými dvěma jmény které opravdu patří mezi to lepší v týto době, to nebylo bůhví co. Byl to fajn otvírák to určitě ale vzhledem k těmto jménům bych čekal něco víc, ale i tak se na to dalo dobře koukat a jako otvírák fajn. Pořád jsem ale měl pocit že tahle Wrestlemania má navíc, pořád mne to nepřesvědčovalo že by to bylo něco spešl. Jenže jak já se mýlil. Jakmile přišel zápas Hogan vs Vince ve street fightu, tak vzhledem k věku oboum představitelům to byl opravdu skvělý zážitek lidi to žrali oba dva se snažili a celé to opravdu bylo zábavný. Pak přišel další vrchol večera. Stone Cold vs Rock, zase. Avšak tentokrát s trochu jiným výsledkem než posledně jenomže šlo vidět, že lidi na tohle čekali, neskutečný dav neskutečný napínák neskutečný zápas opravdu top. Ale právě tady se nekončilo a šlo se na poslední zápas večera. Kurt vs Brock, který v tý době byl opravdu na vrcholu a smetl WWE rychlostí blesku. Tady opravdu ukázal že je to skutečný Iron Man. Nejenom že se mu nepovedl jeden chvat, díky kterému spadl na hlavu, ale ještě dokázal v takovém stavu udělat 3 F5, neskutečný, Kurt to opravdu nemohl ustát. Takové 3 zápasy po sobě by měla mít každá Wrestlemania. A Limp Bizkit jako bonus? Kdo by to nebral. ()

Paity

Rozhodně horší než Wrestlemanie z roku 2001, sice to nebyla tak bombastická show, ale i tak dobré. ()

• Zápas zaznamenal do té doby rekordní návštěvnost, a to 54 097 platících diváků z mnoha zemí celého světa. (Terva)