Včelí zabijáci (TV film)

Vraždiace včely

Akční / Drama / Horor

Kanada, 2002, 92 min

• mzss1

Jojo, tenhle film jsem viděl nedávno znova v TV a můj názor se z minula nemění. Nemá cenu se tu nějak rozepisovat. Námět, herci, nějaký ten nápad to tu rozhodně bylo. Ale i tak, příběh je katastrofální, hlavně scény se včelamy jsou trapné. Konec úplně v háji. Hudba průměr. Nedokážu toto dílo zařadit do žánru pořádně. Akční ? Že by akce včel ? :-) Drama vůbec a horor možná by to byl horor kdybych sám zažil útok včel. No nic něco pozitivního se ve filmu rozhodně najde, ale moc toho není. Herci nejsou špatní, půměrní no. To je vše. Hodnotím na 25% = *(25.4.2013)

• Blofeld

Další katastrofální katastrofický film.(29.11.2005)

• Blackberry

Toto nemalo nič spoločné s filmom, ktorý má mať nadväzujúci dej, gradáciu hlavných postáv, stupňovanie napätia a podobne. A záver úplne odfláknutý. Škoda času.(3.11.2007)

• ARI50

Takové typy filmu mam rád, protože dokážou hodně nabídnou. Samozřejmě musí splňovat aspoň ze pár slušných kriterii, ale pokud je sračka ve vzduchu ke pak těžké čekat že doletí v bomba film. Tady se zkazilo všechno co ve filmu jde pokazit hrozný.(6.11.2018)

• Dale

Ja som asi nepoučiteľný. Myslím, že toto je už piaty film s tématikou vraždiacich včiel, ktorý som videl a neviem, či som niektorému z nich dal iné hodnotenie ako odpad! (a pritom sa k tomuto hodnoteniu uchyľujem len veľmi zriedka). Naozaj neviem, či za tou úbohou kvalitou všetkých tých filmov je samotná téma, ale asi k tomu prispieva aj fakt, že včely nie sú najposlušnejší herci a keďže sa s nimi na pľaci ťažko spolupracuje, väčšinou vznikajú digitálne. A keďže sa takýmito témami zaoberajú výlučne nízkorozpočtové TV filmy a filmy C-kategórie, výsledok je taký, aký je - scenár je slaboduchý, herci sú hrozní a scény s včelami nepôsobia hrôzostrašne, ale smiešne. A navyše tento kúsok ešte aj nechutne vykráda kultové Čeľuste.(14.3.2005)