Rigor Mortis - The Final Colours

všechny plakáty

pornogrind

Po filmu Psycho Jack je tohle moje druhý seznámení s tvorbou Timo Rose(ho). Hned u Psycho Jack(a) mi bylo jasný, že jeho tvorba nebude pro tuctový diváky. A jelikož mě Psycho Jack celkem nadchl, chtěl jsem zkusit i jeho další kousky. Přišlo na řadu právě Rigor Mortis - The Final Colours. Pointa příběhu je naprosto jednoduchá. Točí se to kolem CD ( s jakýmsi virem ), který se úplnou náhodou dostane do rukou týpka na vozíku. Jenomže tohle CD musí někomu zákonitě patřit. A ti kterým tohle CD chybí rozhodně nejsou žádní blbci. Pro získání CD jdou doslova přes mrtvoly. Navíc to jsou docela zajímavý psycho postavičky. Ať už jde o šéfa, kterej vypadá jak bejvalej boxer nebo mr. Sick byl tak cool, ale nejmocnější byl ten úchylnej psycho doktor. S kamerou nemám opět žádný problémy. S hudební stránkou už je to horší. Ta mi až tak nesedla, ale vyloženě průser to není. Hlavním kladem a impulzem pro puštění filmu by mělo být excelentní GORE. To je fakt nářez. Sice ho není moc, ale když už je - tak to stojí za to. Navíc stopáž je příjemných 67 minut. Mé hodnocení jsou opět slabší 4 hvězdy a opět spokojenost. A vím 100% že tohle není poslední film Timo Rose(ho) kterej jsem viděl. Jeho tvorba mi prostě sedí ( zatím ). Doporučuju, ale jen pro okrajové publikum. ()