Léto s vlky

Leto s vlkmi

Wolf Summer

Dobrodružný / Drama / Rodinný

Norsko, 2003, 87 min

Rozpočet NOK 26miliónovTržby Celosvetovo $1,691,055(8.9.2010)

• troufalka

Někdo si asi myslí, že je třeba vymývat dětem mozek už od ranného dětství. Asi aby pak zvolna přešly na mnohem sofistikovanější filmy pro dospělé. Zlatí Bráškové od Chaloupka.(19.2.2015)

• triatlet

V hlavní roli psychopat střílející po dětech a po vlcích. Zvířata (vlci a medvědice) se chovají jako v cirkuse. A Kim je kombinací Supermana a Vaška z Velryby - zvládne svým pohledem nejen očarovat vlčici i malé vlčí štěně, ale navíc sama vyleze na skálu a vlky transportuje. Drama vrcholí komickým příchodem padouchů ve chvíli, kdy vlčice je na vrcholu skály. "To jsem ještě neviděl, aby vlk lezl po skalách." :-DDD Zlatá Karkulka...(15.2.2014)

Taková tuctová dobrodrůžo blbina pro děcka, ale někteří dospělí diváci ocení jak se tam hláškujea do jakých ujetostí to občas sklouzne :)(23.7.2016)

Pre deti nádhera a pre dospelých veľmi príjemné odpočinkové. V hlavnej úlohe vlk, vlčiatko, dobré dievčatko a zlé chlapisko.(29.8.2010)

Prázdninový čas patří dětem, tak jsem sledovala tuto dobrodružnou pohádku s vnučkou, velkou to milovnicí psů a zřejmě i vlků. Mně samotné připadal snímek hodně naivní, nevěrohodný, amatérský a nějak nedotažený. Už jen ten lotr, který by ve své nenávisti k vlkům klidně zastřelil i dítě, tam nějak nezapadl. Příroda krásná, ochranářská myšlenka v pořádku a tak na přání vnučky, které se snímek líbil, budu shovívavá.(24.7.2016)

Jako dětský film dobrý, myslím, že film s vhodnou dávkou dobrodružství, které moc děti nevyděsí, ale zároveň připoutá k obrazovce. Protože nejsem dávno dítě, dám jen 3*(1.10.2007)

Krasna zvirata, ale film je opravdu spise pro odrostle deti. Tahat vlka na lane do vzduchu to mi prijde dost trisktni...(22.12.2014)

Je podnělí odpoledne, v televizi nikde nic a tam nechávám běžet ČT2 a tento film. A musím přiznat, že to celkem šlo.(6.3.2006)

Dětský film na který se rád kouknu znova, dětští herci odvadějí slušnou práci ale hlavni role je nádherná příroda(11.11.2010)

Pro děti úžsný film plný dobrodružství. Pro dospělé možná trochu naivní film, kde holka bez jištění vyleza na vysokou skálu a padouch jakbysmet, kde je vlk hodné zvíře a kde medvědi nekoušou, ale i tak pěkná podívaná v krásné přírodě :)(20.2.2014)