Snowboardista

Snowboardista

Drama / Sportovní

Francie / Švýcarsko, 2003, 110 min

• FilmFan24

Někdo ujíždí na snowboardu, někdo na lyžích a někdo třeba na trávě...Nevím, na čem ujížděli tvůrci tohoto filmu. Výsledek špatný. Jakoby vás prknem jeden praštil po hlavě.(1.11.2008)

• kinej

Nuda a stupidní děj. Naštěstí se alespoň vystříhali debilních rádobymetalových písniček. Ale horama jsem se pokochal.(21.11.2004)

• Campbell

Ale jo sice je to slabota která postrádá hlavu a patu, a to nemluvím o dialozích, ale scény s prknama jsou sranda. Jen ten hlavní klaďas i záporák mi přijdou jak pravý retardi. Ale jak jsem řekl scény s prknama jsou fajn.(10.6.2011)

• gouryella

Pokud jsou v záběru jen ukázky snowboardového umění dá se na film koukat jako na pěkný videoklip - zbytek stojí za jedno velké nic - bez děje, hereckých výkonů, jen snůška těch největších klišé...(3.3.2004)

• Tomco

na tento film ma zobrala baba, ktoru som spoznal cez pokec..odvtedy sme sa uz nevideli.. vyborny film, nadejny vztah :) .. na obe veci by som najradsej coskoro zabudol.(8.4.2007)

• - Film se natáčel v Leysinu v Bernu ve Švýcarsku a v Alberville ve Francii. (rafix)