poster

Snowboardista

 • Francie

  Snowboarder

 • Francie

  Snowboarder

 • Slovensko

  Snowboardista

Drama / Sportovní

Francie / Švýcarsko, 2003, 110 min

 • IvcaSammet
  odpad!

  Jako dítě mě hrozně bavilo chodit do trafiky a každý týden přijít s novým úlovkem za 50 Korun ... Tento měl ale bohužel zůstat ležet na polici ... Kromě nekonečných záběrů sjíždění hory, které seriózně zaplnily polovinu filmu, se můžeme podívat na nehoráznou slátaninu dalších nekonečných záběrů z každé párty, na které se Gaspard objevil nebo hromadu romantických kydů a další nekonečně dlouhé scény se záběrem na Grégoire Colina .... A když se ve filmu občas objeví i nějaká ta scéna s dialogy, většinou se pohybují na úrovni dětí ze školky. A když se konečně dostaneme k docela napínavému závěru, zkazí ho další nekonečné záběry snowboardového sjezdu ... Ale pravda ... Co jiného jsem taky mohla čekat od filmu, který se jmenuje Snowboardista ...(7.2.2017)

 • BDMarty007
  *

  Jednu hvězdičku dávám jenom že rád jezdím na prkně a jsem vděčný za pár hezkých záběrů, ale jinak je to naprostá slátanina a odpad. Pokud už jste udělali tu chybu a právě ten film skoukli, spravte si chuť, dejte si klip od Guano Apes "Lords of the boards" http://www.youtube.com/watch?v=n8OSWe82rsk a dostanete za 3:36 minuty daleko více.(10.9.2008)

 • dawexx
  *

  Kamarád pravil: pojď do kina, bude to hustě pekelnej mazec vo boardu. Ale nebyl...jediný, co za to stálo, byly pěkný záběry zasněžených vrcholků hor, ale ty bych si spíše vychutnal v nějakým přírodověcky zaměřeným dokumentu, kterej by nepřerušovali stupidní dialogy a natahovanej scénář o ničem. Tento snímek slouží jako důkaz toho, že jedna dvouhodinová stopáž se nedá naplnit, když nemáte co říct.(15.7.2011)

 • Snakefinger
  ***

  Tak tragicky bych to fakt neviděl. Je to vlastně skoro dvouhodinový videoklip s perfektimiizáběry velehor, hlubokého sněhu a maníků co se z vrtulníku nechají shodit na vrchol aby si užili totální adrenalin. Příběh je samozřejmě nesmysl ale způsob natočení mi opravdu imponoval. Vizuálně velmi zdařilé.(28.9.2012)

 • Phobia
  **

  Nůůůůůdáááááá! Nesympatičtí, otravní hlavní hrdinové, scénář vznikl na jedno posezení na záchodě (možná i při malé potřebě) a tak jedinými klady zůstávají nepřevratné záběry zimní krajiny, plus sem tam nějaké snowboarďácké kejkle. Slaboučký film, o tom žádná, ale nezdá se mi strašný na zdejších 25%. Imho 33%.(18.5.2010)

 • - Film se natáčel v Leysinu v Bernu ve Švýcarsku a v Alberville ve Francii. (rafix)