Shrek 4-D

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 15 min

Simon J. Smith

Jeffrey Katzenberg

Bolia ma oci a to len 11min. filmik, na monitore som nic nevidel...teda dej bol super, preto plny pocet, 4D by som to chcel zazit??doma jedine 3D, to viem, ale musim vyskusat este na televizore, lebo na monitore nic moc.....Dost efektov, ale nedoporucujem cez PC pokial nemate velikansky monitor...Ja mam 19´´ a myslim ze Spy Kids 3D som vnimal lepsie ako toto. Ale uvidi sa na TV.Potom to tu dopisem ake to bolo............................................................................(17.7.2008)

No nevím. Oči z toho bolej jak sviňa a já osobně mám dost přeShrekováno:-)(11.8.2004)

Zábavný DVD bonus kráčející ve šlépějích svého celovečerního bratříčka. Ten třetí rozměr bohužel spíš ruší.(14.5.2006)

Jako pár minut trvající skopičinka je to překvapivě povedené. Kadence gagů a narážek je vražedná a navíc to obstojně plní funkci pojítka mezi prvním a druhým dílem Shreka.(6.7.2004)

Celkem zábavná taškařice. Z hlediska děje filmových Shreků zcela zbytečná, ale rozhodně pobaví (mě osobně dostala narážka na Matrix Reloaded / Revolutions - Schválně, kdo na ji přijde ;)(29.4.2007)

Duch mŕtveho lorda Farquaada chce prekaziť Shrekovi a Fione ich svadobnú cestu. Pošle svojho oddaného vojaka Theoloniousa, aby Fionu uniesol. Shrek a jeho kamarát oslík sa vydajú na záchrannú akciu. Ku konfrontácii s duchom lorda Farquaada dôjde na strašidelnom starom cintoríne. Pätnásť minútový krátkometrážny animovaný snímok "Shrekovo nové dobrodružstvo" je súčasťou kolekcie príbehov "Shrek´s Thrilling Tales". ***(3.11.2017)

Kdybych to viděla ve 3D, nejspíš by se mi to líbilo víc, přišlo mi to jen kvůli 3D trikům, které jsem bez 3D těžko ocenila. 3*(21.1.2011)

Takové malé zpestření k prvnímu dílu Shreka. A Stejně pěkné jako jeho hlavní film.(3.5.2011)

• swamp

Součást strašidelné kompilace Shrek's Thrilling tales. Paradoxně část nejhorší. Jedná se o doplněk, který neurazí, ale nenadchne. Chápu, že je to směrováno spíše dětem, ale je to docela nuda.(10.9.2010)

• Larrysbride

Největší zklamání Universal Studios, u kterého jsem po pár minutách opravdu chtěla odejít...(4.4.2016)

Fajn akčná zábava na úrovni TUČNIAKOV Z MADAGASKARU (The Madagascar Penguins in a Christmas Caper). Tretí rozmer je miestami dosť nevyužitý, ale niektoré 3D "hrátky" okúzlia. Občas mi vadila citácia hlášok z filmu (kompenzácia, máme draka nebojíme sa ho použiť)...(2.6.2006)

Viděl jsem to v Universal Studios Hollywood a fakt jsem se bavil a to dokonce ve 4D:o)).(30.9.2007)

Místy trapné, i oči mě z toho bolely jak sviňa, ale hudba báječná ;)(11.6.2010)

Možná kdybych na to nekoukal doma na monitoru s trapnými brýlemi, které na mě nějak nefungují, tak bych dal více...ale stejně už toho "shrekování" bylo moc.(30.7.2006)

Tak jako 3-D ukázka pro shrekofily dobrý, no. :)(31.3.2012)

To byla bžunda! Asi nejlepší díl série...(24.12.2007)

Pět za 3D.(5.9.2009)

• ScarPoul

Celková zbytočnosť, robená len pre účel 3-D. nie je to vtipné, nemá to epický nádych, je to skôr len taká vyhliadková jazda, ktorá ale chodí po dávno vyšliapaných trasách a tak nemá veľmi čo ponúknuť. nech sa jedná o ktorýkoľvek rozmer.(3.6.2010)

Shrekov svet na všetky podoby, to už je inak divoké, ale stále sa na to dá pozerať a je to fajn. Krátka a milá rozprávka v inom prevedení. Ja som sa dosť bavil.(9.6.2012)

Asi nejslabší zážitek z Universalu. Je tu znatelný rok výroby a vzhledme k tomu, co všehno tam je za trakce, nelze hodnotit víc. Navíc, u mě Shrek jako boom dávno vyšuměl.(4.3.2016)

Skvělá hříčka, můstek mezi 1 a 2 :) Akorát na 3D verze v domácích podmínkách není nic moc. A taky škoda, že na českém DVD je jen dabing - tak jsem si radši ty titulky přeložil.(25.5.2006)

<< předchozí 1 2 3