Filmový magnát J.P. Shelldrake (Tony Curtis) zjistí, že zoufale potřebuje daňový odpis, aby ho berňák neposlal do vězení. Mladý spisovatel, producent a režisér Stevie Horowitz (Dean Jacobson) vejde do studia se svou domácí vesmírnou parodií „Lobster Man From Mars“. Následuje jeden z nejbizarnějších a nejzábavnějších snímků v rámci filmu: Mars trpí vážným únikem vzduchu a král Marsu posílá na Zemi obávaného Humřího muže, aby mu ukradl vzduch. Spiknutí Humřího muže je zmařeno šíleným vědcem, armádním plukovníkem a mladou, nevinnou ženou. (JasonCZ)

Campbell

tenhle film je parodie na kultovní béčka 50 let. Snaží se utahovat ze všeho ze špatných efektů, monster(ano jsou tu i monstra vyloženě okopírovaná z jiných filmů). Postavy jsou totálně retardované a uhlazené, a atmosféra kolikrát vypadá parádně. Je to ale dobrý film? Ne, moc bych neřekl. Humor je tu na totálně stupidní úrovni a zasmál jsem se jenom jednou. Polovina postav jsou otravné a hlavní padouch je spíše trapnej. Není to vyloženě špatnej film je v něm vidět snaha ale že bych to musel vidět znova? To ne. ()