poster

Skřípění

 • USA

  Grind

 • Slovensko

  Skejterský záťah

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 2003, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • albiebennett
  ***

  Nejvtipnější na tom filmu je asi ten trapný český překlad :D film jsem viděl až nyní, kdybych ho viděl tak ve 14 určitě by se mi líbil, je především pro fanoušky skateboardingu a je to velmi reklamní film. Málokterý film tak okázale propaguje nějaké značky jaké tento. Film nabízí hezkou podívanou v oblasti skateboardingu od největších legend tohoto sportu. Ve filmu účinkovali například Bucky Lasek, Kareem Campbell, Bam Margera, který tam hraje charakter který k němu zrovna nesedí nebo malinký Ryan Sheckler který tam hraje malého hajzlíka :D Ovšem největší legenda tohoto sportu Tony Hawk tam není, což je škoda, zato značka birdhouse tam je pořád. Největší plus tohoto filmu je určitě mladá Jennifer Morrison.(24.5.2015)

 • blackJag
  ***

  Skateboarding mám hodně (a pasivně) rád, a i když jsem se mu nikdy nevěnoval, tak s otevřenou hubou vždycky hledím na to, co někteří lidi s prknem dokáží. Navíc mám rád i související merch, trika, značky a v podstatě jsou to taky dva hlavní důvody, díky kterým lepím filmu třetí * v hodnocení. Jinak je tato teenage komedie klasickým shlukem všech možných klišé automaticky náležícím žánru. Překvapila mě snad jen Jennifer Morrisonová v dlouhovlasé, blonďaté úpravě a o herecký výkonem v tom moc nešlo :-) 50%(22.3.2008)

 • Pythonator
  **

  Filmu by slušel název Opožděná puberta na prknech. Jako komedie je to ubohé a na dvě hvězdičky dosáhnu jen stěží díky obdivu, co někteří lidé dokáží s tím prknem dělat. Jinak mi skejťáci příjdou trapní a nic mi ten životní styl neříká. Musím ovšem zmínit, že hodnocení není zaujaté, protože bych hodnotil stejně i kdyby mi doma na stěně viselo pár prken, poslouchal bych hnusnou moderní rádobyrockovou muziku, nefungoval by mi pud sebezáchovy a v hlavě bych měl nasráno. Film je to prostě slabý, ať už se věnuje čemukoliv.(17.7.2014)

 • Manhattan
  *****

  Suprová podívaná věnovaná sk8 s komediálním přívlastkem + ženy=*****.Tenhle film je hlavňe o tom splnit si sen a stát se tím nej v branži jo sice nejsou to legendy z dogtownu ale tento film si na tohle vůbec nehraje snaží se pobavit a ukázat že skejtování je prostě pro každýho a ne pro pár vyvolených, tohle movie je hlavňe pro fanoušky ježdění na fošnách a humor je tu prostě navíc . Pokud rádi desky tak se určitě podívejte film je právě pro vás a pokud prknařinu nesnášíte no tak se vůbec na tohle ani nedívejte protože komu tohle nesedne tak prostě tvrdí že je to hloupost.Já miluju sk8 a snb a proto je to pro mně srdcová záležitost .(28.8.2009)

 • Venous666
  *

  Pokud vaše věková hranice je pod 16 a pokud trávíte rádi svůj volný čas někde na štvanici a nebo popř. po rozbití huby na bulovce , tak můžete těmto skejťákům dát šanci. Pokud jste opak tak jako já, tak ani neztrácejte čas a snahu to někde sosnout a raději běžte manželce pomoc při úklidu. Možná zažijete více srandy(18.3.2015)

 • - Kapela hrající na festivale je Blindside, křesťanská kapela ze Švédska. (PußyMagnet)

 • - Mnoho scén ve filmu je improvizovaných. (PußyMagnet)

 • - Ve filmu se objevilo mnoho profesionálních jezdců, například: Ryan Sheckler, Bam Margera, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Mike Vallely, Willy Santos, Kareem Campbell, Tony Hawk a další. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace