Nejvtipnější na tom filmu je asi ten trapný český překlad :D film jsem viděl až nyní, kdybych ho viděl tak ve 14 určitě by se mi líbil, je především pro fanoušky skateboardingu a je to velmi reklamní film. Málokterý film tak okázale propaguje nějaké značky jaké tento. Film nabízí hezkou podívanou v oblasti skateboardingu od největších legend tohoto sportu. Ve filmu účinkovali například Bucky Lasek, Kareem Campbell, Bam Margera, který tam hraje charakter který k němu zrovna nesedí nebo malinký Ryan Sheckler který tam hraje malého hajzlíka :D Ovšem největší legenda tohoto sportu Tony Hawk tam není, což je škoda, zato značka birdhouse tam je pořád. Největší plus tohoto filmu je určitě mladá Jennifer Morrison.(24.5.2015)

Soundtrack Ralph Sall: 1. Too Bad About Your Girl - The Donnas ,2. Boom - P.O.D. ,3. Get Busy Remix - Sean Paul ,4. I'm Just A Kid - Simple Plan ,5. Smoke Two Joints - Sublime ,6. Seein' Red - Unwritten Law ,7. No Letting Go - Wayne Wonder ,8. The Jump Off Remix - Lil' Kim ,9. These Walls - Trapt ,10. Poetic Tragedy - The Used ,11. More Than A Friend - All Too Much ,12. Look What Happened - Less Than Jake ,13. 99 Bottles - SLR Whitestar ,14. Ay Dawg - Jazze Pha ,15. Fly From The Outside - Shinedown ,16. Goin Down On It - Hot Action Cop ,17. Stupid Little Fellow - The Peak Show ,(10.5.2011)

Začátek byl hodně nadupaný. Jak hláškami, tak různými situačními vtípky a výbuchy, prostě příjemná roadmovie s trochu nečekaným prvkem - skejtem. Bohužel jak se film blížil ke konci a měl gradovat, tak naopak ubíral a ubíral, až tak nějak vyhasl. Asi stejně jako scénář. Škoda, jinak by to byla parádní ztřeštěná komedie.(21.7.2014)

Skateboarding mám hodně (a pasivně) rád, a i když jsem se mu nikdy nevěnoval, tak s otevřenou hubou vždycky hledím na to, co někteří lidi s prknem dokáží. Navíc mám rád i související merch, trika, značky a v podstatě jsou to taky dva hlavní důvody, díky kterým lepím filmu třetí * v hodnocení. Jinak je tato teenage komedie klasickým shlukem všech možných klišé automaticky náležícím žánru. Překvapila mě snad jen Jennifer Morrisonová v dlouhovlasé, blonďaté úpravě a o herecký výkonem v tom moc nešlo :-) 50%(22.3.2008)

• Jaroslaf

Teda viděl sem todle kdysi v originále, a tak hrozný mi to nepřišlo, ale teď v televizi jsem byl téměř v šoku jak příšernej ten film je. Pojednává to sice o čtyřech skejťácích, ale všichni se chovaj jako banda s prominutím buzerantů a jeden je trapnější než druhej. Obzvlášť zrůdnej je Vince Vieluf, nesympatičtějšího a odpornějšího herce jsem snad nikdy neviděl, a vážně proč se chovaj celou dobu jako banda teploušů? Buď se vzájemně osahávaj, olizujou anebo je vidíme spát v těsném objetí na sobě, nebo si aspoň strkat ruku do kalhot. Z Joeyho Kerna coby hyper-playboye mi bylo taky blivno, vypadal spíš jako vymazlenej homosexuální metrosexuál než skejťák. Rád bych dal hvězdičku aspoň za to, že skejt je slušnou součástí mého života a za Jenn Morisson z doktora Housky, a za Toma Greena ve fajn mini-roličce, ale příšernost tohoto snímku je tak velká, že to prostě nejde. čistý odpad.(15.6.2013)

• - Kapela hrající na festivale je Blindside, křesťanská kapela ze Švédska. (PußyMagnet)

• - 12-ti letý skater, který vyzve tým na souboj, když si tvoří vlastní demo, je ve skutečnosti proskater Ryan Sheckler. (PußyMagnet)

• - Ve filmu se objevilo mnoho profesionálních jezdců, například: Ryan Sheckler, Bam Margera, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Mike Vallely, Willy Santos, Kareem Campbell, Tony Hawk a další. (PußyMagnet)