Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiální text distributora)

Trailer

eye candy

tenhle film obsahuje velkou porci klasického smetí, z amerického skladu demence. Všechna tahle šlichta je ale vykoupena několika dobrými vtípky. Produkt placement si vesele živoří snad v každém záběru, vzheledm ale k prostředí do kterého je děj zasazen, se trest smrti odkládá. Jistou kolísavou úroveň tahle komedie má 2-3* ()

Ryuuhei

Tupé, až to bolelo. Snaha natočit další z řady teenagerských komedií, tentokrát motající se okolo skateboardingu, dopadla tak, že tu máme čtyři hlavní postavy - takového normálního týpka, magora, podivínského intelektuála a nakonec chronického (a úspěšného) baliče - a tato sebranka se vydává po stopách slavného skateboardisty, aby ho přesvědčili o tom, že stojí za sponzoring. No, co na to říct, než jen to, že snaha byla, pár dobrých momentů, kdy jsem se i já, člověk co se skoro nikdy nesměje, dobře zasmál, ale vesměs zbytečná podívaná okořeněná nudnými a nicneříkajícími jízdami na skateboardech bez špetky napětí, či aspoň snahy o něj. ()

Carlossss

Nehorázně trapná teen komedie, která je tak nehorázně trapná jako tento nehorázně trapný komentář! Tvůrci si asi myslí, že když do filmu zakomponují krásně kozaté slečny, pár fekálistů z Jackassu a hip-hopery, kteří jezdí na skejtu, tak že mají vystaráno... leda hovno. Jedna hvězda je za ten nehorázně trapný závěr, který mě aspoň rozesmál svou nehoráznou trapností... špatné filmy si nezaslouží duchaplný komentář. ()

blackJag

Skateboarding mám hodně (a pasivně) rád, a i když jsem se mu nikdy nevěnoval, tak s otevřenou hubou vždycky hledím na to, co někteří lidi s prknem dokáží. Navíc mám rád i související merch, trika, značky a v podstatě jsou to taky dva hlavní důvody, díky kterým lepím filmu třetí * v hodnocení. Jinak je tato teenage komedie klasickým shlukem všech možných klišé automaticky náležícím žánru. Překvapila mě snad jen Jennifer Morrisonová v dlouhovlasé, blonďaté úpravě a o herecký výkonem v tom moc nešlo :-) 50% ()

Dever

Soundtrack Ralph Sall: 1. Too Bad About Your Girl - The Donnas ,2. Boom - P.O.D. ,3. Get Busy Remix - Sean Paul ,4. I'm Just A Kid - Simple Plan ,5. Smoke Two Joints - Sublime ,6. Seein' Red - Unwritten Law ,7. No Letting Go - Wayne Wonder ,8. The Jump Off Remix - Lil' Kim ,9. These Walls - Trapt ,10. Poetic Tragedy - The Used ,11. More Than A Friend - All Too Much ,12. Look What Happened - Less Than Jake ,13. 99 Bottles - SLR Whitestar ,14. Ay Dawg - Jazze Pha ,15. Fly From The Outside - Shinedown ,16. Goin Down On It - Hot Action Cop ,17. Stupid Little Fellow - The Peak Show , ()

• 12-ti letý skater, který vyzve tým na souboj, když si tvoří vlastní demo, je ve skutečnosti proskater Ryan Sheckler. (PußyMagnet)
  • Kapela hrající na festivale je Blindside, křesťanská kapela ze Švédska. (PußyMagnet)
  • Těhotná žena, která se obrací na Super Duper tým, je ve skutečnosti manželka režiséra. (PußyMagnet)