Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (66)

eye candy 

všechny recenze uživatele

tenhle film obsahuje velkou porci klasického smetí, z amerického skladu demence. Všechna tahle šlichta je ale vykoupena několika dobrými vtípky. Produkt placement si vesele živoří snad v každém záběru, vzheledm ale k prostředí do kterého je děj zasazen, se trest smrti odkládá. Jistou kolísavou úroveň tahle komedie má 2-3* ()

Carlossss 

všechny recenze uživatele

Nehorázně trapná teen komedie, která je tak nehorázně trapná jako tento nehorázně trapný komentář! Tvůrci si asi myslí, že když do filmu zakomponují krásně kozaté slečny, pár fekálistů z Jackassu a hip-hopery, kteří jezdí na skejtu, tak že mají vystaráno... leda hovno. Jedna hvězda je za ten nehorázně trapný závěr, který mě aspoň rozesmál svou nehoráznou trapností... špatné filmy si nezaslouží duchaplný komentář. ()

Reklama

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Grind sa v zoznamoch 00s nostalgikov nenachádza takmer nikdy, no možno by mal, aj ak je len (podarenou) sondou do subkultúry skejtov a všeobecnejšie presahy má veľmi sporadické v rámci nejakých trópov, prípadne slabších odvarov stereotypov (myslené v dobrom). Grind je stominútová cesta po Amerike s cieľom nájdenia vysnívaného života, ktorej duša presakuje skrz skejtové scény, obalená je však pre obdobie typickým záchodovým humorom, jednoliatymi charaktermi a minimálnou snahou prekvapiť zápletkou. Má však jeden z najlepších dobových soundtrackov, ktorý výberom skladieb konkuruje a možno aj prekonáva aj takú výberovku, akú mal napr. House of Wax z r. 2005. Grind nie je na úrovni Lords of Dogtown, no ani nemusí, vystačí si. A vracať sa k nemu rozhodne budem. Mierne nadhodené štyri... A tiež radosť, že som vďaka filmu objavil kapelu The Used, ich rovnomenný album a skladbu 'Poetic Tragedy' <3 ♪♫ / ♪♫ (23.7.2022) (13.2.2023) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Ralph Sall: 1. Too Bad About Your Girl - The Donnas ,2. Boom - P.O.D. ,3. Get Busy Remix - Sean Paul ,4. I'm Just A Kid - Simple Plan ,5. Smoke Two Joints - Sublime ,6. Seein' Red - Unwritten Law ,7. No Letting Go - Wayne Wonder ,8. The Jump Off Remix - Lil' Kim ,9. These Walls - Trapt ,10. Poetic Tragedy - The Used ,11. More Than A Friend - All Too Much ,12. Look What Happened - Less Than Jake ,13. 99 Bottles - SLR Whitestar ,14. Ay Dawg - Jazze Pha ,15. Fly From The Outside - Shinedown ,16. Goin Down On It - Hot Action Cop ,17. Stupid Little Fellow - The Peak Show , ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Tupé, až to bolelo. Snaha natočit další z řady teenagerských komedií, tentokrát motající se okolo skateboardingu, dopadla tak, že tu máme čtyři hlavní postavy - takového normálního týpka, magora, podivínského intelektuála a nakonec chronického (a úspěšného) baliče - a tato sebranka se vydává po stopách slavného skateboardisty, aby ho přesvědčili o tom, že stojí za sponzoring. No, co na to říct, než jen to, že snaha byla, pár dobrých momentů, kdy jsem se i já, člověk co se skoro nikdy nesměje, dobře zasmál, ale vesměs zbytečná podívaná okořeněná nudnými a nicneříkajícími jízdami na skateboardech bez špetky napětí, či aspoň snahy o něj. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (8)

Reklama

Reklama