Bullet Proof

• Kanada Death Pursuit (pracovní název)
všechny plakáty

warrenur odpad!

Neskutocne chaoticky a nenadvazujuci strih a i neprehladna kamera s brutalnym zoomom az po neherectvo vsetkych zucastnenych s neuveritelnymi kecami. Opat sa mi raz nevyplatilo nepockat si na par hodnoteni. Vyhnut sa oblukom, inak je bolehlav isty. ()

SeBig odpad!

A co má bejt jako? Proč mě mají zajímat nesympatické charaktery, který jsou úplně o ničem? Nuda, i akce nudná.. i zmínka o tom by byla nudná. ()

borec999

Béčko s drsným Vinnie Jonesom, s ktorým by som sa zapliesť veru rozhodne nechcel. S akčnými scénami, ktoré sú na pomery súčasných akčných béčok ešte obstojné, s chabým hlavným hrdinom, pár logickými dierami a jednoduchým dejom. Je to určite lepšie než moderné Willisovky či horšie Seagalovky a raz sa to dalo vidieť bez ujmy na zdraví (aj kvôli primeranej dĺžke). 40% ()

dannyyy

Velké kanadské překvapení. Akční "road-movie" jízda hned od začátku ve stylu 90. let. Zloděj okrade místního mafiána (Vinnie Jones) a při přestřelce naskočí do auta patřícího jednomu z lidí onoho mafiána. Když se zloději podaří ujet, tak najde v kufru auta těhotnou (moc hezkou) ženu. Je hned jasné, ke komu žena patří a začíná lov na zloděje. Jasně, filmové klišé a takových kousků s touhle zápletkou je mnoho, ale toto mě bavilo. ()