poster

Garfield ve filmu

 • Česko

  Garfield

 • USA

  Garfield: The Movie

 • Slovensko

  Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *

  Na tenhle film dávali rodiče své děti do kina , aby se sami mohli odávat nesmyslným nákupním orgím blbostí všeho druhu co má českou cedulku SALE.Já zůstal se všema dětma v kině ,ale vyšlo by to asi na stejno, jako kdybych šel na ten nákup. Jen chudák dítě za mnou asi nic nevidělo,já sice jo,ale jako kdyby ne.(28.8.2006)

 • Fiftis
  *

  Taká legendárna postavička z komixov a animovaných filmov si zaslúžila určite lepší celovečerný film. Prišlo mi to dosť úbohé. Vôbec sa mi ten film nepáčil. Bolo to umelé, trápne, nenápadité a predvídateľné. Vážne nie je o čo stáť. Dospelým to musí pripadať naozaj hlúpučké a deťom? Tým radšej kúpte komix alebo im pustite klasický animák. Trebárs Nema. Myslím, že to nepotrebuje žiadny ďalší komentár.(5.1.2015)

 • MarekT
  odpad!

  Kdysi viděno, z filmu si ale pamatuji fragmenty jen mlhavě, mělo to takový podivný děj jako u typicky amerických "rodinných" filmů. To, že film dělá předloze ostudu, je velmi slabé slovo. Prý jsou cílovou skupinou děti - tohle bych jim tedy nepouštěl, to už radši animovaný seriál (mimochodem zdařilý). Jediné pozitivum nacházím v dabingu - zachován dabér Garfielda (Vladimír Čech). Ale s filmem jako takovým nemá společného nic, takže vás moje hodnocení nepřekvapí.(6.3.2009)

 • Subjektiv
  odpad!

  Chlupatou, línou, zlomyslnou koulí byl Garfield odjakživa, měl však své charisma a ve stripech mu čtenář rád odpustil a pobavil se jeho kousky. Když se náhodou nepobavil, alespoň mu tři obrázky neukradly mnoho času. Garfield filmový charisma nemá, je odporný, slizký a potřeboval by lekci. Celý film táhne nezadržitelně dolů a ostatní postavy společně se závažím v podobě dementního scénáře mu v tom zručně sekundují. V mém případě ho dotáhl až na dno. Ani dětem bych to nepustil, protože by se mohly v tomto kocourovi spatřit a pak by měl nebohý rodič doma peklo.(18.8.2008)

 • Galadriel
  *

  Tenhle film se mi nelíbil jednak jako skalní fanynce kresleného komixu, ale ani jako běžnému divákovi. Příběh ani nestojí za řeč, vtipné to není, pro půblikum nad 5 let (vyjma mojí mámy) musí protáčet oči, jak mohl někdo něco takového vůbec natočit. Animované příběhy s Garfieldem byly sice taky pro děti, ale přeci jen si ten sarkastický, líný a tlustý kocour se slabostí pro italské jídlo a tendencí k šikanování psů zachoval svojí náturu a tvář a mohli se na to dívat i odrostlejší diváci, fanoušky komixu to neurazilo, ale tohle je HROZNÝ! Vlastně ani nevím, za co je ta jedna hvězdička, možná že pro diváky do 5-ti let...(11.7.2005)

 • - Podle Bille Murraye přijal tento herec nabídku na nadabování kocoura Garfielda jen proto, že špatně přečetl jméno scenáristy. Scénář napsal Joel Cohen, Bill Murray četl "Joel Coen" - polovina bratří Coenů, slavných režisérů. (Nin)

 • - Příprava filmu trvala několik let, původně měl hlavnímu hrdinovi filmu propůjčit hlas Lorenzo Music, který namluvil Garfielda již v televizním seriálu. Ten ale zemřel v roce 2001. Jako jeho následovník měl zpočátku největší šance John Goodman, který je – stejně jako Garfield – víc „prostorově orientovaný“... (imro)

 • - Když odejde Jon (Breckin Meyer) s Liz (Jennifer Love Hewit) hledat Odieho a Garfield přepíná v televizi programy, narazí mj. na psa Spasitele ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (ricky4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace