Garfield ve filmu

Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

• TeeAge

Som presvedčený, že všetcti nadšenci Garfielda čakali niečo iné. A to hlavne čo sa týka vizuálnej stránky. Ja osobne som bol celkom spokojný, dokonca aj herci okolo mačky hrali fakt tak, akoby tam bola – vo filmoch kde sa nachádzajú animované postavy sa často stáva, že reálne osoby kukajú do ničoty, do nekonečna – To však ale nestačí. Samotná atmosféra rozprávky do filmu neprešla v celkovej miere a tak i vtipnosť Garfielda je podpriemerná. Boli tam však aj svetlé momenty, kôli ktorým sa na to určite dá pozrieť.(13.9.2008)

• Aleee89

Garfielda nijak nežeru, sem tam si přečtu nějaký komiks, ale to bude asi vše. Na film jsem se dívala jen ze zvědavosti a stačilo mi. Vůbec se mi nelíbilo, jak Garfielda naanimovali, byl takový divný a strašně nereálný. Zápletka taky nic moc, celkově docela o ničem. Prostě jednou a dost, ale zase některé scény se povedly...(10.6.2014)

totalni pohodovka s krasnou JLH a hodne nevyraznym garfieldovym panickem, ktereho pocitacova animace v pohode prehrava, no ale to byl mozna zamer. doporucuju shlednout vystrizene sceny na dvd, kterych je hafo a na kterych jsou mozna ty nejlepsi sceny filmu. opravdu hodne necitlive sestrihany film, o 15 minut delsi by byl super a prave s temi vystrizenymi scenami to je za ***.(20.7.2005)

• Lucasion

Garfielda mám rád. Dřív jsem měl tunu komiksů a pokaždý jsem se u něj zasmál. Tak jaktože je jeho filmová podoba tak hrozná? Bill Murray (Hlas Garfielda) je super a Jennifer Love Hewitt je krásná. Nicméně zbytek herců jsou herci na baterku. Garfield vypadá dobře. Digitálně je to pěkné, ale příběh je taková rychlokvaška. Pár úsměvných scén a toť vše. Od svého vypaseného hrdiny jsem čekal trošku více. Hlavně má na víc. Škoda 80 minut. Kdyby udělali seriál, bylo by to koukatelnější. ( 35 procent )(16.5.2012)

• Praxis

Já nevím, zdá se to jenom mě? Ten film nebyl vůbec vtipný... Stripy s ním jsou parádně vtipné, ale tohle nebylo ani trošku. Dobře, trošku jo, ale nějak extra jsem se nesmál. Krom Jennifer Love Hewitt, která je tu naprosto sexy, není ve filmu nic, co by mě dokázalo donutit k tomu, se na něj podívat ještě jednou. A animace Garfielda nic moc, eště že v originálu je Murray k sežrání ;) 45%(29.12.2009)

• - Podle Bille Murraye přijal tento herec nabídku na nadabování kocoura Garfielda jen proto, že špatně přečetl jméno scenáristy. Scénář napsal Joel Cohen, Bill Murray četl "Joel Coen" - polovina bratří Coenů, slavných režisérů. (Nin)

• - Roli Garfieldova pána Jona Arbuckla odmítl Jim Carrey. (imro)

• - Pri naháňačke na nádraží má Odie v jednom zábere elektrický obojok na sebe, potom nie a v ďalšom zábere ho má opäť na krku. (Methodix)