Reklama

Reklama

Real Time with Bill Maher

(pořad)
Talk-show / Komedie
USA, 2003, 60 min

Režie:

Keith Truesdell

Účinkují:

Bill Maher, Larry Miller, D.L. Hughley, Bob Odenkirk, Rob Reiner, Margaret Cho, Sofia Karstens, Arj Barker, Fred Armisen, Moby, Jason Alexander (více)
(další profese)

Recenze (17)

DJ_bart 

všechny recenze uživatele

"I love the transgender community, but when you're transgender and can't take vagina jokes, you don't need vagina. You're already a giant pussy." ____ Bill Maher, notorický cynik a zarytý liberál a demokrat, který si dělá prdel z liberalismu a demokracie? Jaká nehoráznost! Sice nemusíte zcela souhlasit s Maherovou optimisticky nihilistickou kritikou politický korektnosti, sněžných vloček, sociálních stereotypů, a debilismu americký vlády, ale musíte bezprecedentně uznat, že jakožto levicově orientovaný komentátor (bezpochyby jeden z nejtalentovanějších nejen v rámci mainstreamu) má koule větší než španělský býk napumpovaný testosteronem a ochočený Antifou atakující trumptarda s MAGA kšiltovkou - poněvadž krom svého notorického cynismu dokáže svým rétorickým fištrónem a obscénními hláškami ["Being a nazi is like being a lesbian who wants to lose her virginity. It's just great!"] nekompromisně tnout do živého, co se nedostatků a pokrytectví současný Ameriky týká - a přesně v těchto proprietách kupříkladu pravicová show Bena Shapira strádá - je pramálo osobní a přespříliš afektovaná.... ____ "If you don't like nowadays standards, then you are not a woke person. You're just a douchebag." ()

sirien 

všechny recenze uživatele

Upřímně, nemám Mahera rád. Show dělá dobrou, názorově s ním souhlasím, ale ne můj vkus je příliš útočný, aniž by byl adekvátně k tomu dostatečně vtipný/charismatický, takže to vyznívá agresivně a navíc k tomu je občas dost povrchní a rád si dochází pro "cheap shoty". Oliver / Stewart / Colbert jsou určitě lepší. Tím nechci říct, že by byl Maher špatný, jeho stand-upy jsou dost vpohodě a Real Time je docela sledovatelná show, jen ne úplně pro mě. ()

Reklama

nzTomParys 

všechny recenze uživatele

Pořad Billa Mahera, ve kterém si tento výborný komik zve známé hosty ze showbusinesu i politiky. Diskuse jsou velice zajímavé a většinou se zabývají politickou situací US. Bill Maher je demokrat a ateista, který stojí ostře proti republikánům v čele s George W. Bushem. Je proti americkým válkám, vměšování do cizích záležitostí i proti náboženství. Zastává svatby pro gaye, a zároveň opovrhuje manželstvím. Jeho show je takový satirický Stand-up s pár hosty. __ Ač se show nedá moc dobře u nás sledovat, doporučuji na ochutnání vyhledat na youtube "bill maher new rules" (bez uvozovek), což je vtipné shrnutí a kritika událostí uplynulého týdne v americe. ()

Fifer 

všechny recenze uživatele

Bill Maher má své limity. Nevím samozřejmě, jestli je měl i v roce 2003, kdy tato show začínala. Nesnáší Trumpa a na některé věci, teď když mu táhne na 70, už je starej a nechápe je. Nicméně co mi vadí na dnešních nudných progresivcích je právě jejich hloupý ageismus, se kterým odsuzují tuhle generaci komiků (Seinfeld, Maher, Louis CK atd.). Ano, Maher je zcela určitě boomer, ale velmi chytrý a vtipný boomer, který nám má co říct. A proto taky jeho show na Youtube trhá rekordy. Myslím, že ti tzv. ultra woke people, kteří se mu dnes smějí, budou mít sakra problém se udržet v kondici, jak se říká "to stay relevant" v jeho věku. Protože mladý umí být každý to není zásluha. Proto mám Mahera rád, i když mě občas štve některým stařeckým lamentováním. A někdy mě zase pobaví. ()

drake31 

všechny recenze uživatele

Bill Maher sa vryl do môjho týždenného rozvrhu od momentu ako som videl Religulous niekedy v roku 2010. Od vtedy týždeň čo týždeň som sledoval ako sa Bill čertí, je hlasom rozume ako aj hlasom hlúposti a zastaraných mentalít a tendencii. Týždeň čo týždeň som sledoval ako do show prináša zaujímavých, sofistikovaných, nudných, či kontroverzných hostí... ktorých nakoniec prekrikuje či sa urazí na nich keď mu vehementne oponujú. Bill je rozhodne veľkou osobnosťou, a záleží na každom jedincovi do ktorého kempu sa človek zaradí keď dôjde na otázku "Máš rád Billa Mahera?". Niekoľko rokov dozadu by som doslova zakričal rezonančné "ÁNO!", no posledných pár rokov (áno Trump ma na tom nemalú zásluhu) som viacej a viacej sledoval túto show len zo sily zvyku, a Bill sa mi začal protiviť viacej a viacej. Bolo to pár mesiacov od kedy som videl jeho show naposledy, a veruže mi nechýba. Možno preto lebo každodenná seansa doomscrolling na Twitteri mi dáva dostatok negativity a toxicity, a presedieť hodinu počúvať Billa ako sa neustále sťažuje a vyplňuje New Rules tými najhlúpejšími, nit-picky, častokrát ani nie tak vtipnými výtkami je strata času a nervov. Rešpektujem ho, a že si ide svojsky za svojim a nepodľahne tlaku kritiky ktorú priťahuje svojimi výrokmi, či sa prílišne stará o to čo si iný myslia, ako aj to že ide roky rokúce bez poľavenia v kvalite show - HBO mu dáva ďalšie dva roky, takže Bill sa rozhodne nestratí. Naučil som sa mnohé keď som sledoval túto show, a práve tie lekcie mi umožnili si uvedomiť že Bill je vcelku nafúkaný idiot a nie idol ktorým som si myslel že je jedenásť rokov dozadu, a som rád že teraz dokážem tento skill využiť v reálnom svete. Podobne ako mnohé iné show, aj Real Time with Bill Maher vypadlo z môjho rebríčka obľúbených programov, a dnešnej dobe je len pre mňa show u ktorej si občas pozriem klip na sociálnych médiách a to mi bohato stačí. ()

Galerie (344)

Reklama

Reklama