Na řvoucích strojích do Monte Carla

• Velká Británie Monte Carlo or Bust (více)

Kvůli účasti na mezinárodní soutěži automobilů se jezdci shromažďují v severním Skotsku, ve Stockholmu, Aténách a Lisabonu. Jejich úkolem je dostat se do Monte Carla, kde závod skončí v ulicích města. Mezi účastníky je i sir Ware-Armitage (Terry-Thomas), který se po smrti otce dozvěděl, že zdědí jen polovinu akcií automobilky. Druhou polovinu otec prohrál v kartách s Američanem Schofieldem (Tony Curtis). Aby získal Ware-Armitage zpět prohrané akcie, nabídl Američanovi, že se oba účastní rallye Monte Carlo. Vítěz bere vše. (Snorlax)

Muf911

Sympatické, veselé, naivní, spousta krásných starých autíček a suchý britský humor. Ideální nenáročná rodinná podívaná. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /moc sem se nezasmál, ne tak povedené jako The Great Race - chybí tomu ta atmosféra, některé vtipy/gagy/scény už dost zastaraly/, + /Tony, některé vtipy přece jenom, závodní tématika, utahování si z Francouzů, Němců, Angličanů.../, hodnocení - podobná jízda jako Báječní muži na létajících strojích, To je ale bláznivý svět! nebo Velké závody jen ne tak známá a dobrá, je to rozhodně nadprůměr, ale na The Great Race to prostě u mě nemá, taky zde chybí nějaká výrazná číča ()