Ženatý se závazky - Setkání po letech (TV film)

Married... with Children Reunion

Komedie / Dokumentární

USA, 2003, 60 min

Arnold Glassman

Scénografie:

Dan Butts

Velmi dobré! Herci zavzpomínali na staré časy, probrali jednotlivé postavy a připomněli nám i památné scénky. Navíc se vše odehrávalo v obýváku Bundových (či Bundyových). A s konečnou platností jsem se dozvěděl, že Marcy D´Arcyová se čte "mársi" a né "mersi", jak tomu bylo v české verzi. Married with Children 4 live! A teď se kouknu na E! True Hollywood Story.(5.2.2009)

Co dodat!(9.2.2017)

Pět hvězd nedávám proto, že je to sice příjemné setkání po letech, ale kromě toho nic lepšího nenabízí. Jinak je ale příjemné vidět herce po šesti letech od natočení posledního dílu, notabene když se až na výjimky nezměnili (akorát David "Steve" Garrison trochu zešedl) a když poodhalují tajemství, zajímavosti a dokonce se k samotnému formátu vyjádří - nejlépe jej podle mě vystihuje Christina "Kelly" Applegate tak, že divácká úspěšnost byla zapříčiněna tím, že situace jsou vlastně ze života (proto jsem také velkým fanouškem Ženatého). Pro českého diváka, resp. diváka odkojeného na dabingu je také zajímavé slyšet originální hlasové odstíny (dle mého názoru originální Al mi přijde tak dobrý a hlavně podobný jako americké namluvení Homera Simpsona, jinak jsou všichni v pořádku).(28.3.2009)

Miloval jsem tenhle seriál, miluju ho teĎ a milovat ho i budu. Ženatý se závazky je důkazem toho, že se dá za relativně malý peníz a natáčením jen ve studiu pokořit mnohem nákladnější projekty s mnoha efekty a hvězdným obsazením. Al Bunda RULEZ!(18.12.2012)

Proste stretávka hercov zo seriálu Married... with Children po rokoch. Nič viac, nič menej. Veľmi nostalgický film. Pre milovníkov seriálu nutnosť vidieť! Preto som tu.(8.12.2017)