Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hrdinou filmu Show je Czarek (Cezary Pazura) - podvodník, zlodějíček a falešný léčitel, který útěkem před mafiány nalezne úkryt mezi účastníky populární reality show. Bohužel k jeho smůle se ukáže, že jeden ze soutěžících je vrah, který postupně odstraňuje konkurenty v soutěži o hlavní výhru a Czarek, jehož pohnutá minulost byla mezitím odhalena se tak znenadání stane hlavním podezřelým. (Tygrys)

(více)

Recenze (4)

toma.baza 

všechny recenze uživatele

Czarek, který se živí lečitelstvím, prchá před ganstery a schová se v televizní reality show, která probíhá na ostrově uprostřed přehrady. Všechno je v pořádku až do prvního úmrtí. *** Dobrá komedie z natáčení jedné reality show. Nic není takové, jak se zdá být. ()

darwin 

všechny recenze uživatele

Výborná komedie plná nečekaných zvratů, která se postupem času mění v úvahu nad morálkou lidí vytvářejících i účastnících se reality show a nad manipulací ze strany televize. Osvědčení herci podávají dobré výkony. Jedna z posledních vět filmu: "Tak emigrujme do Česka.", mluví v kontextu událostí posledních let za vše. - 90% ()

DarkSikorski 

všechny recenze uživatele

Nevěřte všemu co vidíte, protože nevíte, kdo může tahat za nitky. Film si pohrává se zajímavou myšlenkou průběhu jedné "obyčejné" reality show, která se ovšem poněkud zvrtne. Zajímavá myšlenka, zajímavé obsazení a tedy i zajímavý snímek. ()

Reklama

Reklama