Zázračný kůň

• USA Adeline

Malá komunita na Stredozápade sa stane epicentrom zázrakov, keď tajomná žena privedie do mesta koňa so schopnosťou liečiť. Založené na skutočnom príbehu. (Arsenal83)

Arsenal83

Vraj skutočný príbeh o koňovi, ktorý vedel uzdravovať a dospelí sa hádali, že či to je skrze Boha, alebo nie, ešte aj pastor neveril. Už z toho popisu je jasné, že určite to nie je film pre každého, že bude lacnejší, že na prvý pohľad vidno nízky rozpočet a že vlastne šlo o prezentáciu určitej myšlienky. Rodinný film, ale jednoznačne pre nábožensky založených. ()

Chrustyn

Při sledování jsem měl hodně velký "hallmark feeling" a Zázračný kůň je standardní, jednoduchou báchorkou pro nenáročné rodinné odpoledne o zapadákově ve kterém je oř, který jen svou přítomností, zázračně léčí lidi. Klasická TV based on true story. ()

Johnny.ARN

Nooo, ono to ma spočiatku taký feel, že si to chcete hodiť, lebo blázni, kone a Boh. Potom sa ale kazateľ pošle temnú stranu a dostaneme sa do roviny filmov zo začiatku milénia, zázraky, ľudia, emócie. Klasický zvrat, dráma, napätie, precitnutie a happyend. Je to presne v strede a neskĺzlo to ani na jednu stranu, či už pánbožkársku alebo zázrakovú. Dopozerané, ale nebol to úplne môj šialok. 2 z 5 ()

• Natáčelo se v amerických státech Ohio (Johnstown, Nashport, Glenford, Alexandria, Utica, Newark) a Nové Mexiko (Santa Fe). (Johnny.ARN)
  • Podľa skutočnej udalosti, čo sa dozvedáme v závere filmu tesne pred záverečnými titulkami. (Johnny.ARN)